سه ماه است که جهان را تغییر

یک جدول زمانی زیر این دوره از شیوع کروناویروس و حوادث است که رقابت برای جلب توجه ما است.

Dec. 31, 2019 — مقامات چینی گزارش یک خوشه از موارد پنومونی در افراد همراه با غذاهای دریایی و مرغ در بازار در ووهان در چین هوبئی. آنها بعد از شناسایی مقصر: رمان coronavirus 2019-nCoV.

Jan. 16, 2020 — آمریکا آغاز می شود که استیضاح محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. طبقه سخنرانی و بحث در مورد تماس شاهدان خواهد مصرف کشور توجه کنند.

Jan. 21 — مقامات اعلام اولین متحده مورد تایید شده از جدید کروناویروس در ایالت واشنگتن که در آن یک مرد در 30s خود را توسعه علائم پس از بازگشت از سفر به ووهان.

تبلیغات

Jan. 26 — سابق لیکرز ستاره کوبه برایانت کشته شده است همراه با 13 سال دختر قدیمی, Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس.

Jan. 30 — سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus به بین المللی “بهداشت عمومی اورژانس.” بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محدود می کند سفر از چین است.

Feb. 3 — آیووا دموکرات قفقاز برگزار می شود پس از داد و بیداد در میان تاخیر ناشی از آیووا حزب دموکرات جدید مبتنی بر برنامه گزارش.

تبلیغات

Feb. 5 — سنا acquits مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو استیضاح اتهامات عنوان شده علیه. در سخنرانی روز بعد رئیس جمهور نگه می دارد تا یک “تهمت تبرئه” صفحه جلو و می گوید: “این تنها خوب تیتر من تا به حال در واشنگتن پست.”

Feb. 12 — coronavirus مرگ و میر در چین می رسد 1,113, و تعداد موارد تایید شده افزایش می یابد به 44,653. در زمان وجود دارد صرف 393 موارد در خارج از چین در 24 کشور جهان است.

Feb. 14 — چینی توریست ” در پاریس به مناسبت اول شناخته شده coronavirus مرگ در اروپا. در عرض دو هفته صدها نفر از اروپایی ها خواهد بود آلوده از جمله 800 در ایتالیا.

Feb. 28 — یک بیمار در نزدیکی سیاتل می شود فرد برای اولین بار در ایالات متحده شناخته شده به مرگ از coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید اعلام محدودیتهای سفر به کره جنوبی و ایتالیا.

مارس 4 — 75-سال-در Placer County می شود برای اولین بار در کالیفرنیا شناخته شده به مرگ از coronavirus پس از بازگشت از سفر به مکزیک در شاهزاده بزرگ کشتی کروز.

مارس 12 — تهمت تعلیق سفر از اروپا; NBA تعلیق آن فصل; رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مسائل بخشنامه ممنوعیت اجتماعات بزرگ; L. A County اعلام آن coronavirus مرگ مربوط است; که برچسب وقوع یک “بیماری همه گیر.”

آوریل 13 — مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری. سه روز بعد هفت شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو موضوع stay-at-home سفارشاتملت را قوی ترین محدودیت تا به آن نقطه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

آوریل 26 — ایالات متحده منجر به برتری همه کشورهای دیگر در گزارش coronavirus موارد با حداقل 82,400 تایید عفونت و بیش از 1100 مرگ و میر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im