میلیون ها نفر از آمریکایی ها پرش پرداخت به عنوان موج جزر و مدی از پیش فرض ها و اخراج بافندگی

بزرگنمایی این تصویر جاناتان بیرد و همسرش Nichole می گویند که آنها تا به حال به تصمیم گیری بین ساخت م

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

جاناتان بیرد و همسرش Nichole می گویند که آنها تا به حال به تصمیم گیری بین ساخت ماشین خود را پرداخت و خرید مواد غذایی پس از او از دست رفته او در این بیماری همه گیر. خود را وام مسکن و وام دهندگان خودرو به او گفت که او نمی واجد شرایط برای کمک به. Nichole بیرد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Nichole بیرد

آمریکایی ها در حال پرش در پرداخت وام مسکن وام خودرو و لوایح دیگر. به طور معمول است که می تواند به معنای عظیم سلب حق مالکیت اخراج اتومبیل repossessions و اعتبار مردم را گرفتن و نابود شده است.

اما بسیاری از آن شده است قرار داده و در تامل است. کمک از کنگره و نرمی از وام دهندگان نگه داشته اند قریب الوقوع مالی فاجعه در خلیج برای میلیون ها نفر از مردم است. اما ممکن است برای مدت طولانی گذشته.

مشکل این است که این تلاش ها به هدف ایجاد یک مالی پل به آینده برای افرادی که از دست داده ایم درآمد خود را در همه گیر — اما این پل تنها نیمی ساخته شده است. برای یک چیز, کمک هنوز هم نمی رسیدن به بسیاری از افرادی که به آن نیاز دارید.

"همسر من است ثبت خبره هر هفته برای او بیکاری برای 10 هفته در حال حاضر و آنها را به انجام هیچ چیز می گوید:" جاناتان بیرد از Bruceton, Tenn. "ما تلاش کرده ایم."

بیرد یک فعال کهنه که می شود یک کار افتادگی و بازنشستگی ، اما پس از همه گیر, ضربه, همسر خود را از دست داده و کار خود را به عنوان یک home health aide. بود که بسیاری از درآمد خود را. و مانند بسیاری دیگر از قرارداد کارگران او را به تاخیر طولانی در تلاش برای جمع آوری بیکاری است.

در ضمن بیرد می گوید خود شرکت وام مسکن به او گفت که او نمی واجد شرایط برای برنامه فدرال برای به تعویق انداختن پرداخت. بسیاری از مالکان داده شده است اشتباه و یا اطلاعات گمراه کننده از وام دهندگان در مورد آن است. و به نظر می رسد که این چیزی است که در بیرد مورد.

بیرد نیز به نام فورد سعی کنید برای گرفتن یک استراحت در پرداخت برای وانت خود را. "هنگامی که من با آنها تماس آنها به من گفت که هیچ چیز آنها می توانند انجام," او می گوید. "اساسا خود را پرداخت و یا رنج می برند هزینه های اواخر."

او می گوید یک مرکز تماس کارگر به او گفت که او نمی واجد شرایط برای هر گونه کمک از آنجا که او در اواخر پرداخت خودرو در سال گذشته است. زمانی که NPR تماس فورد این شرکت گفته است که سیاست خود را. و پس از بررسی پرونده این شرکت در حال حاضر اجازه بیرد جست و خیز بعدی خود ماشین پرداخت که او می گوید: یک کمک بزرگ.

"ما در حال چک چک مثل اکثر مردم," او می گوید. "و هنگامی که شما به دور است که چک به خصوص برای این طول زمان ما را به این تصمیم یک وسیله نقلیه و یا مواد غذایی است."

فورد می گوید این شرکت است که اجازه می دهد بسیاری از مشتریان از نظر مالی صدمه دیده در طول همه گیر مربوط به خاموش شدن ناگهانی به جست و خیز پرداخت.

و میلیون ها نفر از مردم در حال گرفتن کمک از همه نوع از وام دهندگان. با توجه به آخرین شماره های موجود از اعتبار دفتر TransUnion حدود 3 میلیون خودرو وام و 15 میلیون کارت اعتباری حساب در نوعی از برنامه به مردم اجازه جست و خیز و یا پرداخت با مشتقات جزئی. کسانی که احتمالا کم تخمین می زند. با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت, سیاه, شوالیه, 4.75 میلیون صاحب خانه یا 9 ٪ از همه وام مسکن — وارد که تحمل نظر دارد.

قانونگذاران نمی خواهید این تاخیر در پرداخت به صدمه زدن به نمره های اعتباری است. کنگره موظف است که افرادی که در حال حاضر در پرداخت های خود را قبل از وقوع باید هنوز هم گزارش می شود که در حال حاضر در پرداخت های خود را در حالی که در سختی ها برنامه. و که به نظر می رسد به کار در حال حاضر.

"آنچه که ما شاهد آن هستیم به طور مداوم در سراسر هیئت مدیره است که در واقع نمره های اعتباری در حال حرکت به سمت بالا می گوید:" متی Komos, معاون رئیس جمهور در TransUnion. او می گوید که هر دو در یک ماه به ماه و سال بیش از سال بر اساس.

اما با نگاه به آینده, طرفداران می گویند مردم می تواند اجرا به مشکل بزرگ به دلیل شرایط این مشکلات برنامه را می توان در سراسر نقشه.

"کارت های اعتباری, وام خودرو اقساطی وام وجود دارد دستورالعمل های فدرال می گوید:" Aracely Panameño یک مدیر در سازمان های غیر انتفاعی مسئول مرکز وام.

او می گوید وقتی که می آید زمان برای همه کسانی که قلم پرداخت وجود دارد قوانین فدرال برای برنامه بازپرداخت برای رهن خانه اما نه برای بسیاری از دیگر انواع وام. بنابراین او می گوید: نمایندگان مجلس باید برای محافظت از مردم است. در غیر این صورت او می گوید: وام دهندگان می تواند خواسته های فراتر از آنچه مردم می توانید استطاعت. "شما باید یک ظرفیت برای گرفتن تا با پرداخت های خود را در یک روش مقرون به صرفه" Panameño می گوید.

چی چی وو ملی مصرف کننده مرکز قانون موافق است. بدون حمایت بهتر وقتی که می آید زمان برای پرداخت های از دست رفته "وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم که می تواند تجربه عظیم گزارش اعتباری آسیب می گوید:" وو یک وکیل با تمرکز بر مصرف کننده مسائل اعتباری.

تحت قوانین برای وام مسکن, مصرف کننده, طرفداران می گویند اکثریت قریب به اتفاق مردم صدمه دیده از نظر مالی در طول شیوع بیماری که وارد تحمل طرح باید خود را پرداخت های از دست رفته نقل مکان کرد و تا پایان مدت وام.

نگه می دارد که پرداخت های ماهانه همان است که قبل از آنها بودند و فقط گسترش مقدار از زمان به پرداخت وام. برخی از انواع دیگر وام دهندگان با استفاده از این رویکرد بیش از حد. فورد می گوید NPR آن است که مصرف پرداخت های از دست رفته و در حال حرکت آنها را به پایان وام خودرو مدت است.

خود را برای بسیاری از وام دهندگان می گویند که به خاطر کمک به مردم آنها نیاز به یک دولت مجرا از طریق آن به قرض گرفتن پول خود را. لایحه Himpler است که رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی خدمات مالی انجمن که نشان دهنده وام دهندگان که وام خودرو و وام های شخصی وام مسکن و ارائه کارت های اعتباری.

"اگر ما نمی تواند نگه داشتن چراغ چرا که همه چیز را ضبط کرده تا آن را برای هر کسی خوب نیست," او می گوید. "این خوب نیست برای مشتری آن را نمی خوب برای این شرکت آن را نمی خوب برای اقتصاد است."

یک چیز بزرگ قانونگذاران نیاز به حل و فصل این است که آیا به گسترش دولت فدرال را گسترش مزایای بیکاری. گرفتن که بیکاری پول است بزرگترین دلیل بسیاری از افرادی که از دست داده ایم مشاغل قادر به پرداخت اجاره و نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را. و در حالی که برخی از مردم در حال رفتن به بسیاری از دیگران نیست.

"هنگامی که 600 دلار در هفته بیمه بیکاری اجرا می شود در پایان ماه جولای اکثر مردم انتظار فوق العاده ای جابجایی خطر" می گوید: اندرو Jakabovics با مسکن مقرون به صرفه غیر انتفاعی شرکت شرکای اجتماعی. "اخراج به احتمال زیاد به رفتن را از طریق سقف."

و با اخراج moratoriums انقضای در بخش هایی از کشور او می گوید عمل مورد نیاز است حق دور برای کمک به افرادی که نمی تواند از پرداخت اجاره بها به عنوان بیماری همه گیر در drags.

در ضمن همانطور که با بسیاری از جنبه های دیگر از شیوع کروناویروس وجود دارد تفاوت در امتداد اجتماعی و اقتصادی و نژادی خطوط. Panameño می گوید گروه او انجام یک نظرسنجی ملی به ببینید که مشکل از پرداخت صورتحساب خود را پس از همه گیر رخ داد.

"بیست و پنج درصد از Latinos در حال حاضر کاهش یافته است با پرداخت های خود را," او می گوید. "بیست و هشت درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار افتاده بود ، که در مقایسه با 12 درصد از سفید پوستان است که تا به حال افتاده."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب