سه Cane Corso سگ را نجات داد پس از رومینگ آنجلس جنگل ملی برای هفته

Spoiler alert: در این داستان هر سه سگ زنده ماندن از طریق آنچه که به خودی خود می تواند برای دیگری "Homeward Bou

توسط MINERALNEWS در 10 اردیبهشت 1399

Spoiler alert: در این داستان هر سه سگ زنده ماندن از طریق آنچه که به خودی خود می تواند برای دیگری "Homeward Bound" فیلم است.

در طول چند هفته گذشته یک گروه اختصاص داده شده بسیاری از مردم — داوطلبان از Simi Valley-بر اساس روز سگ جستجو و نجات, Los Angeles County sheriff نمایندگان و کلانتر وزارت مونترو تیم جستجو و نجات — گرد هم آمدند و برای نجات سه رها عصا Corsos که دیده بودند سرگردان آنجلس تاج بزرگراه در نزدیکی نشانگر مایل 46 در آنجلس جنگل ملی.

کوهنورد و دیگران گزارش شده بود دیدن سگ به نمایندگان در Crescenta ولی کلانتر ایستگاه اما هیچ یک از این ایستگاه و یا مونترو تیم جستجو و نجات می تواند تا کنون نزدیک به اندازه کافی برای گرفتن سگ.

نشانه گروه نجات حیوانات.

تبلیغات

روز سگ جستجو و نجات گفت: در پست خود در Facebook صفحه ای که برای اولین بار آن را آموخته سگ در اوایل ماه آوریل. این گروه صرف چند هفته گذشته در بازدید از سگ تغذیه آنها صحبت کردن به آنها و کمک به آنها را به داخل بزرگی قلم که این گروه ساخته شده است.

این گروه همچنین ارائه به روز رسانی های مکرر در مورد سگ خود در Facebook صفحه.

در غیر انتفاعی اولین پست در اوایل ماه آوریل در مورد سگ, سگ روز جستجو و نجات اشاره کرد که بد آب و هوا نزدیک شد و از آنجا که سگ ها زندگی می کردند در یک ارتفاع بالا منطقه آنها رومینگ می توانید از برف و آب و هوای سرد.

"بنابراین ما متمرکز بر پناهگاه برای امروز" گروه نوشت. "با چنین شیب دار منطقه ما تا به حال برای ایجاد یک نقطه مسطح که در یک منطقه تحت پوشش به دور از دره خواهد بود که پر از آب و یا برف در نهایت. بعد از یک ساعت رانندگی اجتناب از جاده بسته شدن تعداد زیادی از حفر و کار در سرما و باران, ما تا به حال ما ماموریت انجام شد!"

تبلیغات

امدادگران بارها و بارها در بازدید از این سگ برای اولین بار ایجاد یک دنباله عطر به مواد غذایی به آنها یادآوری وجود دارد مواد غذایی به راحتی در دسترس و از محل پناهگاه.

به زودی سگ بود لقب: Stevie جورج و Gracie.

در آوریل 7, در طول یک استراحت در یک طوفان یک داوطلب مهاجرت تا کوه منطقه در نظر گرفتن یک سگ "استیک آبدار" و عطر و بوی مواد غذایی اقلام است. این گروه عصبی در مورد اینکه آیا این سگ تا به حال ساخته شده آن را از طریق طوفان و اینکه آیا پناهگاه هنوز ایستاده بود.

تبلیغات

"اما امروز نمی خواهد نا امید" گروه نوشت و در آن با Facebook post.

به زودی داوطلب دیدم هر سه — اولین جورج "یک زرق و برق دار پسر" سپس Gracie و استیوی.

جورج مبتلا به "گیلاس چشم" یا پرولاپس چشم غده. سگ ها به نظر می رسد کم وزنی و آنها تا به حال از منوی view دم. اما خبر خوب این بود که آنها تا به حال خورده غذا امدادگران چپ و به نظر می رسد بیشتر کنجکاو در مورد انسان که نگه داشته به آینده به آنها مراجعه کنید.

تبلیغات

روز بعد دو بیشتر داوطلبان braved آب و هوای سرد برای مراقبت از بسته.

جورج حفظ سمت آنها اما خوشحال به دریافت مرغ از داوطلبان. Gracie و استیوی سفر پایین تپه بودند اما ترس بیش از حد به سرمایه گذاری تمام راه را به پایین.

"آنها را به نقاط امن در کوه و عشق به پوست در افراد از وجود دارد" این گروه نوشت: در مورد این بسیار خوب پسر (یا از لحاظ فنی دو دختر). "امروز همه آنها barked به سلام می گویند در زمان های مختلف."

تبلیغات

در روزهای بعد این سگ جان سالم به در برد بیشتر از, برف در حال حرکت خوشبختانه نزدیک به پناهگاه. علاوه بر این, نجات داوطلبان پس از بازرسی نزدیک تغییر نام جورج به گرجستان است.

در طول اواسط ماه آوریل نجات صرف چند ساعت در کوه امید نجات سگ.

"ما در حال کار بر روی desensitizing آنها را به تله برای کمک به این اما این یک فرایند آهسته است" آنها نوشت: در مارس 12. "ما آرزوی آن را سریعتر و آسان تر است اما بسیاری از نجات هستند فقط نمی, به خصوص آنهایی که از راه دور در زمین دشوار است."

در مارس 14, یک روباه به روز رسانی در مورد سگ از طریق گروه نجات را در Facebook صفحه.

تبلیغات

یکی از چالش های این گروه رو به عنوان ذکر شده در مارس 16 ارسال شد که مردم در خارج از عملیات امداد و نجات نگهداری تغذیه سگ. اگر سگ نبود گرسنه به اندازه کافی به آنها نمی خواهد بروید و از داخل قفس.

به این دلیل که سگ تا به حال چنین محدود اعتماد در انسان شده تا به خصوص مراقب باشید در مورد چگونه آن را به آنها گرفتار است.

"ما نمی توانیم خطر هر چیزی به طور چشمگیری اشتباه به عنوان آن می تواند تحت تاثیر قرار پویا از سه و چگونه ما گرفتن آنها را" روز سگ جستجو و نجات گفت: در مارس 16 پست. "ما باید همه چیز را به حساب آب و هوا از راه دور محل زمین هستند در این بزرگراه خطرناک, باند خود را و عادات و رفتار."

تبلیغات

در مارس 18, به گزارش گروه جدید به نوبه خود از وقایع وجود دارد که یک دزد.

پس از گذراندن چند روز با سگ به این گروه از داوطلبان شروع به دیدن شخصیت هر یک از.

استیوی مرد در گروه بود یکی ساکت. گرجستان, بزرگترین در بسته "به طور مداوم ما را خنده با شخصیت" گروه نوشت. در ضمن Gracie "آلفا و گوینده از این دسته است."

تبلیغات

به عنوان روز نورد در سگ شروع به فکر می کنم که شاید انسان که نگهداری آنها را ارائه استیک و مرغ مانند خود را بسیار خود را در جنگل بر اساس DoorDash خدمات نیست و خیلی بد است.

"حتی اگر آنها هنوز هم بسیار حفظ برخی از اعتماد تاسیس شده است و جورج Gracie & Stevie فوق العاده هیجان زده به دیدن ما هنگامی که ما وارد" روز سگ جستجو و نجات گفت: در آوریل 24 پست. "آنها با ما صحبت کردن, پوست, در ما, ما را دنبال کنید و نمی توانید صبر کنید به تغذیه می شود."

به روز رسانی بعدی ارائه شده تنها اخبار که مهم در این داستان است.

تبلیغات

در جمعه شب این گروه مشخص شده در یکی دیگر از Facebook پست در مورد برنامه گسترده آن را به حال برای قرار دادن در محل به گرجستان, Gracie و استیوی از کوه. به این دلیل که سگ نیست به راحتی رفتن به طور منظم تله آنها تا به حال برای ساخت چیزی بزرگتر.

در 5,300 پا ارتفاع "در کوه ها بالا و دور از همه چیز" گروه ساخته شده موقت محوطه — 13 لانه با پانل های فوتبال خالص سقف — برای گرفتن هر سه سگ با خیال راحت.

"آن را نیز تا به حال به دور از بزرگراه شلوغ مشارکت آنها زیاد" این گروه گفت: در Facebook پست دوشنبه شب. "این ساختمان را به طور معمول نمی تواند یک مشکل اما در پرتاب یک کوه برخی از شیب دره خار بوته ها و بالا رفتن از دامنه کوه برای پیدا کردن یک منطقه امن برای انجام این کار یک چالش جدید است. اما ما آن را انجام داد!!"

هنگامی که سگ رفت داخل اعضای تیم درب بسته و امن هر سه سگ.

تبلیغات

بعدی اعضای مونترو تیم جستجو و نجات با استفاده از طناب و تجهیزات دیگر برای ساخت یک custom کاهش سیستم را به سگ برای اولین بار لود شده به قفس در نهایت خاموش کوهستان با توجه به کلانتر.

"هنگامی که در جاده ترتیبات ساخته شده بودند به آنها را به نجات" بخش کلانتر گفت: در انتشار اخبار. "مونتروز جستجو و نجات اعضای تیم یاد گرفته این سگ را دریافت هر گونه نیاز به درمان پزشکی و امیدوارم در دسترس خواهد بود برای تصویب در آینده نزدیک!"tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب