بیشتر Watercooler بحث و راه های دیگر دفاتر انطباق با همه گیر

بزرگنمایی این تصویر انسان نیاز به اتصال به معنی دفاتر احتمال زنده ماندن این بیماری همه گیر اما در تغ

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

انسان نیاز به اتصال به معنی دفاتر احتمال زنده ماندن این بیماری همه گیر اما در تغییر دولت است. شانون Fagan/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
شانون Fagan/گتی ایماژ

به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر ایالات متحده شروع به شل و شرکت ها در حال برنامه ریزی برای کارکنان خود را به دفتر بازگشت. برای میلیون ها نفر از خانه کار می کرد بالا بردن این سوال که آیا فیزیکی دفاتر هستند و حتی لازم است.

نبیل ثابت فکر می کند. گروه مدیر در M Moser همکاران یک شرکت که متخصص در محل کار, طراحی, می گوید وجود دارد بیشتر به دفتر از cubicles و اتاق کنفرانس.

"وجود دارد یک انسان و ذاتی نیاز به اتصال. در هشت هفته گذشته ما همه آن را احساس. همه ما از دست دوستان ما," او می گوید NPR Ailsa چانگ در همه چیز در نظر گرفته شود. "این است که انسان نیاز است که بخشی از ما است. ما نیاز به آوردن که بدیهی است که در برخی از فرم ها در آینده نزدیک است."

اما رفتن به جلو و دفاتر خواهد نگاه و احساس متفاوت ثابت می گوید: تبدیل coronavirus بهداشت و درمان اضطراری.

در اینجا گزیده ای از این مصاحبه.

همانطور که مردم از رفتن به دفتر و به ما بگویید چه شما فکر می کنم که رفتن به متفاوت است.

در کوتاه مدت وجود دارد خواهید بود چندین اقدامات است که در حال گرفته شده شامل همه ایمنی — چیزهایی مانند فاصله فیزیکی هنوز در حال نگهداری در تغییر از داشتن هر کس وجود دارد در یک بار به احتمالا داشتن شیفت و یا تیم آینده در یک زمان. و پس از آن حتی به دنبال در تنظیمات به فضای فیزیکی — تهویه مطبوع راه ما در آمده جریان را از طریق فضا — تمام این اقدامات است که می تواند انجام شود بسیار به سرعت برای ایجاد فضای امن است.

آنچه در مورد زمینه های مشترک در اتاق مانند اتاق جلسه و یا kitchenettes? چگونه دفاتر رفتن به مدیریت این مناطق?

این مناطق در این فاصله می رویم تا حد زیادی در توقف و یا استفاده می شود در پایین ترین سطح ممکن است توانایی های عملکردی. بنابراین چیزهایی مانند اتاق ملاقات واقعا محدود کردن تعداد زیادی از مردم در آن اتاق اضافه کردن چیزهایی مانند تصفیه و ضدعفونی در فضا به مطمئن شوید که مردم در فضای امن هستند و قادر به انجام کار خود را به درستی. ... چیزهایی مانند pantries و kitchenettes که در یک نقطه به حال مقدار زیادی از مواد غذایی در حرارت بالا و در باز کردن این توابع به احتمال زیاد متوقف شود به صورت موقت و سپس به آرامی به آن اضافه شود ،

وجود دارد بزرگتر هر تصویر تغییرات دراز مدت کارفرمایان ممکن است ؟

من قطعا فکر می کنم باز برنامه کاری نیاز به تجدید نظر شود. این یک گفتگو است که در واقع قبل از شروع COVID-19 و به دنبال در چگونه موثر هستند کسانی که در فضاهای مختلف رفتارها و نیازهای مردم در فضای اداری. ... وجود دارد که برخی از مکالمات مورد را به آینده بود پر از اتاقهای یا در بسته اتاق ؟ اما من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که هدف از این کار بسیار روشن است در حال حاضر. هدف ما خارج از خانه ما در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و مصرف آن خطر واقعا نیاز به این باشد که فضای اداری در حال رفتن به ارائه چیزی است که افزایش کار من زندگی است.

گوش دادن به مصاحبه کامل در لینک صوتی بالا.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب