جنرال الکتریک باعث تغییر دور از Lightbulbs

بزرگنمایی این تصویر یک lightbulb نمایش داده می شود در اسمیتسونین آمریکا تاریخچه موزه در واشنگتن دی س

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک lightbulb نمایش داده می شود در اسمیتسونین آمریکا تاریخچه موزه در واشنگتن دی سی در سال 2015. GE شده است ساخت lightbulbs برای بیش از یک قرن است اما در حال حاضر فروش آن روشنایی کسب و کار. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

برای اولین بار در آن نزدیک به 130 سال سابقه جنرال الکتریک دیگر نمی خواهد ساخت و فروش لامپ. جنرال الکتریک است که فروش آن روشنایی کسب و کار به Savant Systems.

جنرال الکتریک تاسیس شد و در سال 1892 توسط ادغام بین توماس ادیسون ادیسون جنرال الکتریک شرکت ، ساخته شده است که ادیسون معروف لامپ های رشته ای به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اختراعات و یک رقیب کسب و کار.

در طول قرن 20 GE نگه داشته و ساخت lightbulbs — انجام ادیسون سنت آزمایش و نوآوری با تکمیل لامپ فلورسنت, لامپ هالوژن و LED در میان دیگر نوآوری های نور.

اما چند سال پیش جنرال الکتریک اعلام کرد قصد دارد به قطع آن روشنایی کسب و کار است که تنها یک بخش کوچک از شرکت مدرن. جنرال الکتریک ممکن است بهترین و شناخته شده برای آن لامپ و لوازم برقی, اما عظیم کنگلومرا باعث می شود مقدار بیشتری پول به عنوان قرض دهنده یک پیمانکار دفاعی و تولید کننده همه چیز از موتورهای جت و توربین های بادی به X-ray ماشین آلات و هواکش.

جنرال الکتریک را فاش نمی کند شرایط مالی این معامله به فروش آن روشنایی کسب و کار. آن را می گوید این پیشنهاد خواستار جنرال الکتریک روشنایی نام تجاری برای زندگی و برای روشنایی شرکت همچنان که مقر آن در کلیولند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب