Threadgill را Austin محل کمک کرد که راه اندازی جنیس جاپلین بسته کردن

بزرگنمایی این تصویر

قبل از او یکی از ستاره های دهه 1960 جنیس جاپلین کردم او شروع به انجام در Threadgill را در آستین. یاد باشگاه به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد شد به طور دائم با توجه به کوروناویروس. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

AP

با زندگی عمومی و فلج coronavirus خاموش شدن غم انگیز اعلام شد هفته گذشته از یک معشوق کافه و محل برگزاری موسیقی در Austin, Texas. Threadgill به افسردگی دوران آبجو مشترک که در آن جنیس جاپلین کردم او شروع و بعد از یک محل است که تغذیه Austin اشتها برای غذا خوب و موسیقی خوب — بسته است ،

Threadgill را بخشی از Austin در خلق داستان است. یک جوشکار و فروشنده مشروب قاچاق به نام Kenneth Threadgill تبدیل یک ایستگاه گاز به یک آبجو مشترک و افتتاح آن در سال 1933 به عنوان به زودی به عنوان ممنوعیت لغو شد. اما آن را در اوایل دهه 1960 که Threadgill را وارد آمریکا تاریخ موسیقی.

سرکش کارشناسی در دانشگاه تگزاس به نام جنیس جاپلین که بازی بلوز در autoharp شروع به آمدن به شنبه شب عامیانه جلسات در Threadgill است. او خواند مثل هیچ کس شور قدیمی مالک شنیده بود.

“کنت Threadgill به عنوان من درک می کنم, استقبال جنیس جاپلین به Threadgill و پرورش او — و این در زمانی که هیچ کس دوست داشت او چگونه نگاه” پیانیست فلوید دومینو یک Threadgill را به طور منظم به یاد. “بسیاری از مردم نمی مانند که چگونه او خواند. و او به او اعتماد و او به پایان رسید تا رفتن به سان فرانسیسکو و بقیه سابقه است.”

پس از جاپلین چپ برای غرب سواحل و رفت تا تبدیل به یک راک اند رول بت Kenneth Threadgill آمد خود را به عنوان یک کشور خواننده شناخته شده برای خود را Jimmie Rodgers-سبک yodeling.

جاپلین و Threadgill باقی ماند و حتی پس از میخانه خود را از کسب و کار رفت. سپس در سال 1981 محلی هیپی موسیقی پروموتر به نام ادی ویلسون به دست آورد ساختار ضعیف و ناتوان در شمال Lamar بلوار و بازسازی آن است. Threadgill را دوباره متولد شد.

برای نزدیک به چهار دهه خراشیده چوبی مرحله خواهد بود خانه را به تحسین خواننده-ترانه سرایان جیمی LaFave Jimmie Dale گیلمور و بسیاری دیگر. و آشپزخانه را ایجاد آسایش در جنوب مواد غذایی آماده در روح Wilson, مادر, Beulah. سبزیجات بودند آهسته پخته شده با ژامبون hocks و مرغ-استیک سرخ شده بود و افسانه ای.

“هنگامی که شما شروع با چیزهای راست شما واقعا نمی توانید پیچ آن را” ادی ویلسون می گوید. “و آن را واقعا یک ماده از گرفتن آن را واقعا خوب و خیس در آن دوغ شیب است که ما آن را در. و سپس به آرد چاشنی و واقعا فشرده در خوب و سخت است. و سپس بازگشت در شیب و سپس در سرخ کن. به طوری که از آن می رود در سرخ کن و فقط نوع منفجر می شود.”

76 ساله ویلسون با ریش سفید و چکمه های کابوی شده تزئین دیوارهای کافه خود را با آثار مکشوفه از عمر خود را در مرکز Austin فرهنگ: آلات موسیقی, امضا, عکس های کنسرت, پوستر و مجموعه گسترده ای از نئون آبجو نشانه. برخی از خاطرات تاریخ به دهه 1970 زمانی که ویلسون شرکت متعلق به نوعی حیوان گورکن جهان ستاد افسانه سالن کنسرت است که کمک به ایجاد Austin نامتعارف موسیقی شخصیت. نیز وجود دارد یک دوم بزرگتر Threadgill را که بسته شده یک زن و شوهر از سال پیش.

پس از آن همه گیر. این ویروس است که اثبات کشنده به مردم و کسب و کار با شرایط از پیش موجود. در مورد Threadgill را Wilson توصیف مشکل به عنوان “ترکیبی از pushin’ 80 و آن اینکه خیلی حاشیه ای به هر حال.”

کسب و کار بوده است صدمه زدن و سلیقه ها تغییر کرده است. جوان شام در این foodie شهر به نفع غذاهای تلفیقی مانند Tex-Mex/هند و آسیایی/دودخانه بیش از Beulah را میت لوف و نخود چشم سیاه. ویلسون و همسرش ساندرا شده اند به دنبال بازنشسته. Coronavirus تحت فشار قرار دادند و آنها را به سمت خروج.

“من هرگز در اطراف آن بدست احتمالا اگر خاموش نشده بود همراه قرار داده و همه مردم را از کاری که من مجبور به قرار داده و از کار خودم,” او می گوید. “این فقط احساس مانند آن زمان بود.”

ملک در حال حاضر برای فروش. دیوار هنر خواهد بود به حراج گذاشته شده بعد از این تابستان. و مشهور کارکنان آشپزخانه است و با توجه به جدید ارائه می دهد.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de