ژاپن سیل ترک تا 34 مرده در بسیاری از خانه های پرستاری

توکیو - عمیق سیلاب و خطر رانش زمین که در سمت چپ حدود 20 نفر تایید و یا مرده فرض مانع عملیات جستجو و نجات در رو

توسط MINERALNEWS در 15 تیر 1399

توکیو - عمیق سیلاب و خطر رانش زمین که در سمت چپ حدود 20 نفر تایید و یا مرده فرض مانع عملیات جستجو و نجات در روز یکشنبه در جنوب ژاپن از جمله در سالمندان صفحه اصلی امکانات که در آن بیش از یک دوجین جان و نمرات هنوز هم رشته.

نجات هلیکوپتر و قایق کنده بیشتر مردم از خانه های خود در کوماموتو منطقه است. تا 10,000 دفاع نیروهای گارد ساحلی و آتش گردان در حال بدست گرفتن بخشی در عملیات.

مناطق زیادی در طول کوما رودخانه بودند بلعیده شده توسط سیلاب ها با بسیاری از خانه ها و ساختمان ها و وسایل نقلیه زیر آب فرو رفته و تقریبا به سقف خود را. رانش زمین شکست به خانه فرستادن مردم بالای پشت بام waiving در نجات.

در یک آب گرفتگی خانه سالمندان در کوما روستا حداقل 14 ساکنان شد دیشب پس از نجات آنها رسیده در شنبه, مقامات گفت. سه نفر دیگر تا به حال هیپوترمی.

نجات ادامه داد: روز شنبه برای ده ها تن از ساکنان دیگر و مراقبان که هنوز در رودخانه مرکز مراقبت Senjuen که حدود 60 نفر بودند به دام افتاده در هنگام سیلاب و گل و لای بوده در, مقامات گفت.

به طور کلی کوماموتو گفته آنها می تواند تایید 18 دیشب از جمله 14 در خانه سالمندان به عنوان آنها همچنان به ارزیابی میزان آسیب است. تلویزیون NHK گفت: 16 مورد تأييد مرده 16 نفر دیگر مرده فرض و 14 هنوز هم گم شده است.

در ایوامیزاوا شهر سیل ریخت و به خانه در نزدیکی در اصلی ایستگاه قطار. "آب رز به طبقه دوم خیلی سریع و من فقط نمی تواند متوقف لرز" 55 ساله ای بود که در بازدید از بستگان او گفت: روزنامه آساهی.

او و بستگان او به طبقه بالا دوید شنا در خارج از پنجره و در نهایت پناه گرفت روی سقف به صبر برای نجات خود.

به عنوان سیل کاسته در بخش هایی از کوماموتو در یکشنبه, تلوان ماشین آلات و ماشین دراز پراکنده در گل پوشش خیابان. برخی از مردم از تمیز کردن خانه های خود را گرفتن آسیب دیده مبلمان و شستشو کردن گل.

بیش از 200 ، 000 ساکنان در کوماموتو استان شد و خواست به تخلیه زیر تپش باران در شب جمعه و شنبه. اما تخلیه شد اجباری نیست و بسیاری از مردم تصمیم به ماندن در خانه به دلیل نگرانی بیش از ابتلا به کروناویروس حتی اگر مقامات می گویند پناهگاه ها به اندازه کافی مجهز به پارتیشن بندی و دیگر اقدامات ایمنی.

جاری شدن سیل همچنین قطع برق و خطوط ارتباطی بیشتر به تأخیر انداختن جستجو و نجات. نزدیک به 6000 خانه در کوماموتو هنوز بدون برق یکشنبه, با توجه به کیوشو Electric Power Co.

این بارندگی که بیش از 100 میلی متر (4 اینچ) در هر ساعت است و پس از فروکش کرد اما سازمان هواشناسی ژاپن نگه داشته گلرود هشدارها در محل در سراسر کوماموتو.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchitinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب