آلاسکا دانشگاه سر ارائه می دهد چشم انداز مثبت در آدرس

ANCHORAGE, آلاسکا - رئیس دانشگاه آلاسکا سیستم ارائه یک چشم انداز مثبت در سیستم دانشگاه در آینده خود را در سال

توسط MINERALNEWS در 12 اسفند 1398

ANCHORAGE, آلاسکا - رئیس دانشگاه آلاسکا سیستم ارائه یک چشم انداز مثبت در سیستم دانشگاه در آینده خود را در سال 2020 دولت از دانشگاه آدرس.

رئیس جمهور جیم Johnsen صحبت در مورد سیستم های عمومی موفقیت و ارزش به دولت بلکه خود مشکلات بودجه در طول AlaskaCAN! کنفرانس در لنگرگاه جمعه گذشته است.

کالیفرنیا ، مایک Dunleavy پیشنهاد بی سابقه 135 میلیون دلار کاهش به بودجه دولت برای این سیستم در سال 2019 حدود 41 درصد کاهش.

توافق نامه بین دانشگاه و سیستم Dunleavy در ماه اوت به دنبال کاهش ضربه. آنها توافق کردند که کوچکتر 70 میلیون دلار کاهش گسترش بیش از سه سال از جمله 25 میلیون دلار کاهش در زمان سال تحصیلی.

اگر توافق شده بود رسیده Johnsen گفت: سالانه دولت از دانشگاه نشانی شده اند "یادبود."

"آن را بهترین معامله تا کنون. اما این یک نجات دهنده زندگانی," Johnsen گفت.

او گفت: نظرات برنامه در حال وقوع در این سیستم سه دانشگاه — دانشگاه آلاسکا در انکوریج دانشگاه آلاسکا فیربنکس و دانشگاه آلاسکا شرقی.

"برنامه ها کاهش خواهد یافت و قطع" Johnsen گفت. "اما همانطور که ما سرنوشت ما در دست خود ما به این تصمیمات منافع ما دانشجویان همیشه."

در میان دانشگاهی و اداری بررسی و برنامه کاهش سیستم دانشگاه ادامه خواهد داد برای خدمت به ماموریت خود برای آلاسکا, او گفت:.

این سیستم در حال کار برای افزایش بودجه فدرال برای تحقیقات در زمینه های مختلف از جمله محیط زیست رفتاری بهداشت و امنیت ملی, او گفت:.

"تحقیقات ما واقعا فراهم می کند فوق العاده با کیفیت برای آنچه اتفاق می افتد در کلاس های درس ما. علاوه بر آن, آن است که یک موتور اقتصادی. با سرمایه گذاری دولت از 25 میلیون دلار ما بازگشت $150 میلیون" Johnsen گفت.

حرکت رو به جلو دانشگاه سیستم برنامه ریزی باید آدرس کاهش بودجه رانندگی درآمد از طریق افزایش ثبت نام و در نتیجه کمک درسی, او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

هر دانشگاه بررسی شهریه و به دنبال امکان از نرخ های مختلف در سراسر سیستم با پتانسیل افزایش و کاهش می یابد که امیدوارم شامل "قابل ملاحظه کاهش شهریه در جامعه و دانشگاه" Johnsen گفت.

Johnsen گفت: اگر سیستم دانشگاه تا به حال یک طلسم آن خواهد بود ققنوس "پرنده آتش, افزایش, دوباره, قوی, روشن و انعطاف پذیر از خاکستر از چالش برانگیز ترین 2019."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن