‘آنها نمی خواهی آن را’: کارگر ارائه می شود کودک در I-20

براندون از دست ندهید. – روال بسته شدن جاده برای حمل و نقل کارگران در می سی سی پی تبدیل به سریع تحویل یک کودک در بین ایالتی.

Wayne Evans, سرپرست II با می سی سی پی در بخش حمل و نقل آماده برای تعطیل کردن یک خط صبح روز دوشنبه در I-20 نزدیکی Brandon.

که زمانی که یک ماشین کشیده با چراغ های اضطراری عمومی و دو زن از ماشین.

“آنها نومیدانه در نیاز به چیزی” ایوانز گفت: در مصاحبه ای به اشتراک گذاشته آنلاین توسط MDOT. زمانی که ایوانز با نزدیک شدن به ماشین او در بر داشت یک سوم زن در نیروی کار در حد مرگ.

“آن را که قرار بود به اتفاق می افتد بسیار سریع و من می دانستم که آنها نبودند تو را به بیمارستان” او گفت:.

پس ایوانز یک کیت کمک های اولیه از کامیون خود را بر روی یک جفت دستکش و کمک به تحویل نوزاد پسر.

“او را در و رو را بند ناف از دور گردن او و او به من کمک کرد ارائه” مادر جدید Desire خاوری توماس گفت WAPT-تلویزیون. “من نمی خواهم به او بگویید با تشکر از شما و من خوشحالم که او وحشت نیست و یا هیچ چیز او بسیار آرام و خوب است.”

ایوانز گفت که او معتقد است خود دریایی سپاه, آموزش لگد.

“من هرگز آموزش دیده برای انجام هر چیزی شبیه به آن اما هنوز هم آرامش آن و تلاش برای نگه داشتن دیگران آرامش و تلاش برای ایجاد این چیزی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>