دانشگاه ایالتی اوهایو خاک استاد می شود جایزه جهانی غذا

DES MOINES, آیووا - خاک دانشمند که تحقیقات منجر به بهبود تولید مواد غذایی و درک بهتری از چگونگی جوی کربن برگزا

توسط MINERALNEWS در 22 خرداد 1399

DES MOINES, آیووا - خاک دانشمند که تحقیقات منجر به بهبود تولید مواد غذایی و درک بهتری از چگونگی جوی کربن برگزار می شود در خاک برای کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا به نام این سال را به دریافت کننده جایزه جهانی غذا در روز پنج شنبه.

ای لعل استاد علوم خاک در دانشگاه ایالتی اوهایو و مدیر موسس دانشگاه کربن مدیریت و جداسازی مرکز.

جایزه جهانی غذا بنیاد رئیس جمهور باربارا Stinson اعلام کرد لعل به عنوان برنده. در این مراسم برگزار شد حاضر به جای زندگی در واشنگتن به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

"دکتر لعل است و پیشگامی در خاک و علم شگرف شور و شوق برای تحقیقات است که باعث بهبود سلامت خاک افزایش تولید محصولات کشاورزی, بهبود کیفیت تغذیه از مواد غذایی بازیابی محیط زیست و کاهش تغییر آب و هوا" Stinson گفت.

لعل توسعه و ترویج این ایده که خاک سالم نه تنها باید معمول مواد مغذی از جمله نیتروژن فسفر و پتاسیم اما باید تخلیه کربن ترمیم ترک محصول باقی مانده است. این تمرکز بر خاک خواص فیزیکی جدا از معمولی حاصلخیزی خاک استراتژی در دهه 1970 است که با اتکا به شدت در جایگزینی مواد مغذی با استفاده از کود.

لعل پژوهش در 1990s نشان داد که به بازسازی و تخریب خاک از طریق افزایش کربن خاک و ماده آلی نه تنها بهبود سلامت خاک اما کمک به مبارزه با افزایش سطح دی اکسید کربن در هوا توسط sequestering جوی کربن. خود را تجزیه و تحلیل نشان داد که خاک می تواند جدا کردن کربن در نرخ به عنوان بالا به عنوان 2.6 gigatons در هر سال است.

کار خود را گرفته او را به پست در استرالیا و نیجریه. او باعث شده است که خاک پروژه های مرمت در آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین یکپارچه no-till کشاورزی و استفاده از محصولات پوشش مالچ و جنگل زراعی برای حفاظت از خاک و صرفه جویی در مصرف آب و بازگشت مواد مغذی کربن و مواد آلی در خاک است.

هر چند این مفاهیم شده اند در اطراف برای 50 سال کشاورزان در کشورهای در حال توسعه در حال شروع به درک و پیاده سازی شیوه های پیشنهادی خود را. لعل نیز به دنبال استفاده گسترده تر از اقدامات حفاظت خاک متمرکز بر سلامت خاک در کشورهای توسعه یافته است.

"در حفاظت خاک آمريکا انجام شده است تنها یک درصد از کل مناطق," او گفت:. "آن را از ابتلا تا, اما من آرزو می کنم آن می تواند در سرعت سریع تر و بیشتر در منطقه رو به این نوع از مفهوم است."

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در یک پیام ویدئویی که رشد جمعیت جهان ایجاد می کند نیاز به بهبود بهره وری کشاورزی به خوراک بیشتر مردم است.

"او برای کمک به زمین برآورد 500 میلیون کشاورزان کوچک بود وفادار استوارت از زمین های خود را هر چند بهبود مدیریت کمتر تخریب خاک و بازیافت از مواد مغذی است. میلیاردها نفر که بستگی دارد در این مزارع به نفع ایستاده تا حد زیادی از کار خود را" Pompeo گفت.

لعل 76 بود که در هند به دنیا آمد و مورد مطالعه خاک از اولین روز در دانشگاه کشاورزی پنجاب. خود را پیگیری آموزش عالی به رهبری او را به دانشگاه ایالتی اوهایو برای دکترا. او تاسیس مدیریت کربن و جداسازی مرکز در سال 2000.

لعل او گفت: در حال حاضر متمرکز شده است تغذیه-محور کشاورزی برای کمک به جهان 850 میلیون نفر دچار سوء تغذیه و 2 میلیارد دلار دچار سوء تغذیه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"ما باید از بین بردن گرسنگی است. ما همچنین باید مطمئن شوید که مصرف مواد غذایی سالم است و این جایی است که مفهوم, سالم, خاک, گیاهان, حیوانات, مردم و محیط زیست است و تفکیک مفهوم" او گفت:.

این جایزه جهانی غذا ایجاد شده توسط برنده جایزه صلح نوبل, برنده جایزه نورمن Borlaug در سال 1986 به رسمیت شناختن دانشمندان و دیگران که بهبود کیفیت و در دسترس بودن مواد غذایی است. پایه و اساس است که جوایز 250.000 دلار جایزه مستقر در Des Moines.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن