هیچ مقیاس گسترده ای را پس از مرگ COVID-19 تست در انتاریو است. چرا کارشناسان می گویند این است که یک “ملی خجالت’

آرتور Harek بود با عجله به بیمارستان چهار بار در روز منجر به مرگ او.

95 سال تا به حال مشکل در تنفس. او تا به حال موجود و مسائل مربوط به قلب است اما بدون سابقه بیماری تنفسی. بنابراین تلاش برای نفس غیر معمول بود برای Harek بازنشسته کشاورز که سوار یک تراکتور تا زمانی که او نقل مکان کرد و به یک Hagersville صفحه اصلی بازنشستگی پنج سال پیش.

“او یک مرد بسیار قوی,” دخترش باربارا Lalonde گفت.

پزشکان نسبت Harek وضعیت به قلب او منتشر شد و او را سه بار به بازنشستگی خود را در خانه Anson محل مرکز مراقبت Lalonde گفت. زمانی که Harek درگذشت بعد از او شد و در نهایت بستری برای غرب Haldimand بیمارستان در مارس 16, رسمی ثبت علت: عدم رشد.

چند روز بعد زمانی که Lalonde و 11 سایر اعضای خانواده شروع به توسعه COVID-19 علائم مانند تب و سردرد و سرفه و لرز — همه آنها در نهایت آزمایش مثبت برای ویروس — آنها تعجب اگر Harek تا به حال آن را بیش از حد.

اما آنها هرگز می دانم. او آزمایش شد پس از مرگ. بسیاری از مرده در انتاریو هستند.

عدم وجود یک هماهنگ پس از مرگ تست استراتژی مانع کامل تر علمی و جمعیتی درک چگونه این ویروس کار می کند که آن را می کشد به همین دلیل آن را می کشد و چه زمینه ای شرایط پزشکی قرار دادن مردم در معرض خطر بیشتری گفت: Colin Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است.

“این ملی خجالت است که ما در حال انجام پس از مرگ, تست” Furness گفت و اشاره کرد که COVID-19 است “بدون علامت بیماری همه گیر.

“چگونه می خواهیم به می گویند که ما درک این بیماری اگر ما انجام این نوع اندازه گیری?”

Furness گفت: پس از مرگ نمونه نیز شناسایی ویروس از دست رفته مربوط به مرگ و میر.

“هر دولت است undercounting مرده” Furness گفت. “هر کس در حال انجام آن است.”

Lalonde گفت: اگر پس از ذبح نمونه نشان داده بود پدر او آلوده شد او معتقد است دو چیز باشد: تشییع جنازه او می شده اند محدود به اعضای خانواده و آزمون اطلاعات را مطرح زودتر پرچم قرمز برای Anson محل که در آن 27 ارشد ساکنان آنجا درگذشت.

که متعلق به بخش خصوصی مرکز است که 61 دراز مدت-تخت های مراقبت و 40 بازنشستگی واحد است خانه را به یکی از بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در سالمندان خانه های سراسر انتاریو است. اطلاعات وارد شده توسط ستاره را نشان می دهد 102 موارد در کارکنان و ساکنان است.

“ما هرگز کسی صدمه دیده است” گفت: Lalonde اضافه کردن تمام تشییع جنازه مهمان شد و بعد از آن تست شده اما تنها خانواده آلوده شدند. “پدر و نمی خواهد داشته باشد یا نه.”

انتاریو ramped تا آن تست ظرفیت برای coronavirus — هدف این است که 14,000 آزمون تا پایان ماه — اما این طرح شامل یک مقیاس گسترده ای نمونه برداری از مرده. کارشناسان می گویند در این بیماری همه گیر از آن باید.

هفته گذشته در کالیفرنیا کشف است که تغییر شکل COVID-19 بحث اعلام شد.

نتایج کالبد شکافی برای دو سانتا کلارا ساکنان که گذشت, در خانه های مربوطه Feb. 6 و فوریه. 17 تایید و درگذشت از COVID-19. این یافته های پزشکی قانونی نشان می دهد این ویروس در حال حرکت بود از طریق ایالات متحده زودتر از آنچه قبلا تصور. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کارگردانی کرده است تمام شهرستانهای استان برای بررسی مرگ داده ها مانند پزشکی قانونی کالبد شکافی قصد بازگشت به دسامبر 2019 به جستجو برای نادیده گرفته شیوع سرنخ و با توجه به رسانه های ایالات متحده گزارش شده است.

Arthur Harek was a hard-working farmer who still drove a tractor at age 90.

در اینجا انتاریو وزارت بهداشت می گوید: پس از مرگ swabbing “در حال انجام است و هنگامی که در مورد شرایط نشان می دهد, تست” با توجه به بیانیه ای شکل سخنگوی Denelle بلفور.

“سرب مسئولیت در بیماری های عفونی بهداشت عمومی (انتاریو),” بالفور گفت.

“دفتر رئیس پزشکی قانونی را فراهم می کند هر تحقیقی اطلاعات است که ممکن است کمک به اطلاع درک خود را از این بیماری. این تست استراتژی های تعیین شده توسط بهداشت عمومی و پزشکی قانونی در این دفتر کار می کند همراه با محلی (بهداشت عمومی واحد) در مورد پزشکی قانونی تحقیقی نقش در تعیین علت مرگ.”

او همچنین گفت: تمام مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه گزارش شده به پزشکی قانونی اما تنها کسانی که با معیارهای خاصی تحت پزشکی قانونی عمل بررسی شده است.

“پزشکی قانونی را کار کرده است از نزدیک با (وزارت بهداشت) و دیگر بخش های مربوط با توجه به COVID-19 مرگ” بالفور گفت.

هفته گذشته این استان اعلام کرد افزایش تست را شامل گرفتن نمونه از ساکنان و کارکنان در سالمندان خانه مانند دراز مدت مراقبت از امکانات.

Lalonde, که گفت که او می تواند احساس تند هنگامی که او دست خود را بر پدر او را به عنوان او را به خود جلب کرد کم عمق تنفس در بیمارستان در حال حاضر معتقد است که پدر او نشان داده بود کلاسیک COVID-19 علائم برای روز.

“من نمی فهمم که چرا او نبود آزمایش” Lalonde گفت.

علائم حیاتی وجود ندارد و در خیابان چارلز شرق

نیکی Renaud مراقبت عمیقا در مورد او دوست Al Honen. آنها می خواهم به ملاقات در شمال خلیج سال پیش از دست داده در حالی که پس از آن یافت می شود هر یک از دیگر دوباره در تورنتو است. از آن ساخته شده او را به او را در زندگی او است; 51 ساله شد, نوع, خنده دار, سخاوتمندانه و هوشمند است.

“آل تا به حال یک قلب خوب” گفت: Renaud, 39. “او فداکارانه.”

برای بی خانمان ها یا خیابان-درگیر مردم در تورنتو حمایت دوستان به راحتی. Renaud و Honen زندگی در چادر در اطراف پناهگاه تورنتو یک مسیحی توسعه سازمان در خیابان چارلز شرق, درست کردن Yonge Street. مارس 6, مرگ, محبوب, دوست داشتنی, مرد, Chris Vanhartskamp ارسال امواج شوک از طریق محراب جامعه در حال حاضر وضعیتی وخیم از یک جریان ثابت از passings.

“ما از دست داده ایم بسیاری از دوستان در سال گذشته گفت: Renaud که با حضور Vanhartskamp مراسم تشییع جنازه.

بنابراین زمانی که Honen رفت بیرون از چادر و گله و شکایت از تشنج فقط قبل از عید پاک تعطیلات آخر هفته Renaud و دوست او راب نگران بودند.

“او آمد و نشست با ما بر روی نیمکت و او مثل او ترسیده بود” Renaud به یاد می آورد. “او گریه.”

Renaud زد به احضار یک پناهگاه که در زمان Honen را متوسط. او تا به حال یک تب اما نمی تواند صحبت به رفتن به بیمارستان و نه حتی توسط Renaud; او احساس او می ترسیدم.

در روز شنبه قبل از عید پاک یکشنبه, Renaud و دوست او راب کاهش Honen چادر برای بررسی در او. Honen بود که با داشتن یک تشنج, به وضوح در فیزیکی پریشانی Renaud گفت. او دوباره رد او درخواست رفتن به بیمارستان. Renaud زنگ زد پناهگاه کمک رسانی کارگر لورن لام — Honen با حضور او 2018 عروسی — که شروع مسابقه به کلیسا. Renaud و دیگران دست تکان داد پایین شهر تورنتو کمک رسانی کارکنان که به طور اتفاقی در این منطقه است. 911 نامیده می شد. در طول این زمان کوتاه Honen شد بی توجه.

“ما نمی تواند او را از خواب بیدار. کسی کشیده و او را به بیرون از چادر. او نمی باید یک پالس و چشم های او باز, oh my God” Renaud گفت: گریه آرام. “این ترسناک بود برای دیدن.”

در میان هرج و مرج, Kevin حبس که داوطلبان و کار پاره وقت در محراب وارد شده است. این زن 48 ساله hustled بیش از چادر که در آن یک کارگر شهرستان آغاز کرده بود CPR. او داوطلب به بیش از ماساژ قفسه سینه, تحقق, به عنوان او را به طوری که مرد زده بود خود, دوست, دوست Honen.

“او در معرض خطر قریب الوقوع یک زندگی و مرگ وضعیت” حبس گفت: کمک به Honen. “من آگاه بود (عفونت) خطر اما او نیاز به کمک.”

این یک صحنه از کوره در رفته. امدادگران در مسابقه. آنها یک پالس بازگشت. به سختی. Honen را بهبود نمی بخشد در بیمارستان بیش از یکشنبه عید پاک. دختر خود را Caitlin با عجله به بالین او از باری. او درگذشت دوشنبه, مارس 13.

Honen مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus در حالی که معلق در هوا بین مرگ و زندگی در ونتیلاتور. آن منفی بود. او از ذات الریه درگذشت, دوستان می گویند.

در یک جمعیت آسیب پذیر زندگی می کنند در خارج از پناهگاه سیستم آن را کمی از اطمینان که Honen بود نه حامل ویروس. Renaud گفت که او تا به حال زودگذر فکر در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 زمانی که او در تلاش برای از خواب بیدار شدن Honen اما نمی آویزان بازگشت.

Al Honen, who lived in a tent outside of Sanctuary Toronto church, died on April 13 of non-COVID-19 related pneumonia. He is with friend and Sanctuary outreach worker Lorraine Lam in this photo.

“زندگی او در ذهن من بیش از حد” Renaud گفت. “او را ندارد اما ما تمام است که ما برای هر کسی که ما در مورد مراقبت.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

وضعیت او به معنای او یک آزمون در یک سناریو که در آن بسیاری مانند او — مرده یا زنده — به احتمال زیاد نمی خواهد. اخیر فشار به توده-تست بی خانمان جمعیت متمرکز شده است کسانی که با استفاده از پناهگاه نه کسانی که خواب ، Renaud گفت: او آزمایش نشده است اما می خواهم به. آن ناشناخته اگر بی خانمان مرده به طور معمول swabbed در تورنتو و یا در جای دیگر در این استان است.

کمک رسانی کارگران گفته اند ستاره ای که مصرف بیش از حد مرگ و میر در حال نصب در میان تورنتو را بی خانمان جامعه به ویژه در زمانی که همه گیر پیشگیری از مصرف بیش از حد سایت ها بسته شده اند و یا تا به حال عملیاتی در ساعت محدود شده است. وقتی پرسیده شد که اگر این نوع از مرگ و میر خواهد شایستگی پس از مرگ coronavirus تست بلفور, وزارت بهداشت, سخنگوی, گفت: “رویکرد ما هر مرگ با یک ذهن باز و روش تست نشان می دهد که مورد شرایط.”

“ما می خواهیم در ادامه با COVID-19 تست اگر ما یک نگرانی که COVID-19 مستقیم عامل مرگ” بالفور گفت.

“رویکرد ما به چه روش بررسی می شود تعریف شده است و توسط شرایط اجتماعی.”

کالین Furness, U of T, اپیدمیولوژی گفت: به طور معمول swabbing مردم مرده در انتاریو خواهد بود نه یک کار طاقت فرسا.

وجود دارد دو نوع از COVID-19 سواب کاربردی در مرگ و تحقیقات و با توجه به وزارت بهداشت: نازوفارنکس و گلو. با توجه به آمار کانادا 109,173 ساکنان انتاریو درگذشت در 2018-19.

“من بیشتر نگران است که فعالیت این ویروس؟’ “Furness اضافه کرد: “ما می خواهیم به دانستن جمعیتی که حملات ویروس.”

“اگر علت مرگ مشخص نیست در طول کشنده آنفلوآنزای مرغی پس از آن شما گرد و خاک گرفتن آنها. من را قبول نمی کند که وجود دارد بیش از حد بسیاری از بدن به آن را انجام دهد.”

دکتر استفان Hwang استاد علوم پزشکی در دانشگاه تورنتو است پزشکی و تحقیقات تخصص در کار با این شهر بی خانمان جامعه است. در نظر او پس از مرگ تست برای COVID-19 انجام می شود نیاز به یک نمونه از مرگ در جمعیت عمومی — و نه فقط در میان مردم تجربه بی خانمانی — برای تولید یک عکس فولر از بیماری های فراوانی.

“ما را به دریافت یک بخشنامه از استان به آغاز این نوع تست در یک مقیاس گسترده,” Hwang گفت:-پس از ذبح شدند.

“آن را باید بررسی مرگ و میر در سراسر جامعه گسترده تر نه هدف گروه های فردی است.”

مراسم تشییع جنازه در کانون توجه

سه هفته پس از آرتور Harek مرگ خانواده اش را به غم و اندوه تبدیل به خشم. باربارا Lalonde از Waterford گفت: Haldimand-Norfolk واحد بهداشت پیشنهاد شیوع بیماری مرگبار در Anson, محل, مراقبت, مرکز می توان به مراسم تشییع جنازه پدر خود.

Lalonde گفت: او ابتدا به عنوان خوانده شده در مورد آن در روزنامه های محلی این Simcoe اصلاح طلب در اوایل ماه آوریل و که هیچ یک از بهداشت عمومی تماس خود را.

“خانواده من فقط تماس و پیام کوتاه ما خواهر و برادرها و گفت:” چه هک است که در اینجا؟” او گفت:.

“چگونه می تواند آنها را سرزنش ما برای این کار؟”

Lalonde گفت: هیچ یک از کسانی که با حضور در مارس 20 تشییع جنازه همیشه بازگشت به Anson محل مرکز مراقبت پس از آن نمی توانست آمده از آن ، او همچنین ادعا می کند کارکنان در 101-امکانات اتاق به او گفت این ویروس در گردش خون در دراز مدت مراقبت از پدر بیمار شد.

انتاریو دادگاه عالی دستور داده است تا چهار دراز مدت مراقبت از خانه از جمله Anson محل برای جلوگیری از “نقض” انتاریو افسر ارشد پزشکی در محافظ دستورات برای کارکنان در امکانات که در آن COVID-19 شیوع بیماری در حال حاضر. نظم آمد و پس از انتاریو پرستاران در انجمن درخواست دستور. دیگران خانه Eatonville مرکز مراقبت و Hawthorne محل در تورنتو و لندن هنلی محل.

مت تری سخنگوی Haldimand-Norfolk واحد بهداشت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای اعلام کرد که “به عنوان یک به طور کلی ساخت تمرکز اپیدمیولوژیک ارزیابی شیوع این است که برای به دست آوردن اضافی درک” و “ارزیابی از این طبیعت نمی توان به ویژگی سرزنش به هر فرد است.”

“مثل همه سلامت واحد Haldimand-Norfolk واحد بهداشت و درمان طول می کشد حریم خصوصی ساکنان بسیار جدی” تری گفت آن اظهار نظر نمی کنم مرتبط با سلامت در مسائل مربوط به افراد است.

“این Haldimand-Norfolk واحد بهداشت مسئولیت است به توصیه های دراز مدت مراقبت از امکانات مانند Anson جای رویکرد به آدرس شیوع بیماری های عفونی. این شامل COVID-19.”

تری آدرس نیست یک سوال از ستاره در مورد تاریخ اولین تایید coronavirus آزمون برای یک مقیم و یا کارکنان در Anson محل. لیزا راث مدیر اجرایی خانه نیست پاسخ به ایمیل فرستاده سوال از ستاره.

آرتور Harek را COVID-19 وضعیت باقی خواهد ماند یک رمز و راز و به عنوان خانواده خود را به نظر می رسد برای پاسخ کارشناسان می گویند هر مرگ مهم در ساختمان کامل اپیدمیولوژیک مدل از ویروس.

دانشگاه اتاوا ان با نشاط است یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی است که دارای تخصص در کنترل و پیشگیری از پژوهش است. او گفت پس از مرگ, تست بدون در نظر گرفتن که در آن فرد مرده را تقویت همه گیر نبرد.

“ما باید شروع به انجام آن فقط به خاطر اینکه ما نیاز به دانستن که در آن ویروس است که گفت:” نشاط در حال حاضر در حال بازدید از یک استاد پژوهش در علوم انسانی پزشکی در دانشگاه ایالتی پن.

“از آن استفاده می شود این قانون در بسیاری از نقاط اگر شما مرگ در پزشکی قانونی است به دلیل آن را به عنوان یک مرگ غیر منتظره. من انتظار می رود که پزشکی قانونی به درک که در حال حاضر مردم در حال مرگ هستند (از COVID-19) در صفحه اصلی; ما برای ورود این نوعی.”

کالین Furness, U of T, اپیدمیولوژی گفت: او به نام انتاریو عدم وجود پس از مرگ تست یک “ملی خجالت” از آنجا که بدون آن “ما چیزی بیش از تعقیب ما دم اگر ما در حال یادگیری در مورد این ویروس که ما در حال مبارزه با آن است.”

“شما باید بدانید که چالش های خود را در هر نوع مسابقه و ریسک بالا واقعا در اینجا چون ما رو واقعا باطل بسیار کارآمد (ویروس),” Furness گفت.

“اگر همه ما در حال انجام است و مبارزه با آتش سوزی و نگه داشتن چشم ما چشم بسته در شرایط از آنچه که ما در حال برخورد با این فاجعه است. یک روز این همه گیر فروکش خواهد کرد و ما قادر خواهید بود به می گویند: آیا ما می دانیم که چگونه به آن را حذف رفتار? آیا ما می دانیم که آسیب پذیر است که ما باید یک موج دوم یا پس از آن موج ؟ ما نمی دانیم که چه انتظار می رود ؟ ” او ادامه داد.

“و اگر ما بدانند که این ویروس جان پس ما نمی دانم هر چیزی در همه.”

Mary Ormsby

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>