تانزانیا حزب حاکم نامزد رئیس جمهور برای اجرای دوباره

دودوما تانزانیا تانزانیا حزب حاکم در شنبه نامزد ریاست جمهوری جان Magufuli به اجرا برای دومین دوره پنج ساله در

توسط MINERALNEWS در 21 تیر 1399

دودوما تانزانیا تانزانیا حزب حاکم در شنبه نامزد ریاست جمهوری جان Magufuli به اجرا برای دومین دوره پنج ساله در حالی که احزاب مخالف و گروه های مدافع حقوق بشر تقاضا مستقل انتخابات به نظارت اکتبر رای دادن.

این تصمیم به اتفاق آرا توسط Chama چا Mapinduzi به پشت Magufuli آمد به عنوان جای تعجب ندارد.

رئیس جمهور با نام مستعار "بولدوزر" برای او بی امان اخلاق کار و پوپولیستی رویکرد بی قراری منتقدان و برخی در جامعه بین المللی به عنوان دولت خود را بست پایین در مخالفت با تجمعات بازداشت رهبران اپوزیسیون و مجازات مخالفان است.

دولت او را در نزدیک شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس — نه اعلام تعداد مورد از آوریل سوال ماسک صورت و اعلام COVID-19 شکست داد — باعث شده است که بیشتر زنگ.

رئیس جمهور سابق علی حسن Mwinyi و اعضای حزب باید خواست Magufuli سعی کنید به ماندن در قدرت تا سال 2025 با وجود تانزانیا دو دوره محدود می کند. اما او گفت که او نمی خواهد به دنبال گسترش پس از دو نظر.

احزاب مخالف اند و نه خود را اعلام کرد, نامزد رسمی و آنها را ابراز شک و تردید با کمیسیون انتخابات خواستار اصلاحات برای اطمینان از آینده رای آزاد و عادلانه است.

حزب حاکم دبیر کل Bashiru علی گفت: گردهمایی که ملی کمیته اجرایی نامزد Magufuli به دلیل تعهد خود را به توسعه اجتماعی و اقتصادی و مبارزه با فساد.

Magufuli گفت که او توسط پشتیبانی. "من هرگز تصور من می توانم 100%" او گفت:. "این باید به معنی برنده شدن در انتخابات با 100% که ما باید کار بیشتری برای انجام به عنوان یک حزب است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب