وجود دارد احتمال رگبار در منطقه لس آنجلس در روز یکشنبه بعد از ظهر و شب با توجه به خدمات ملی آب و هوا تا آسمان بیش از هالیوود و آکادمی جوایز مراسم به احتمال زیاد پوشیده از ابر و کسل کننده است.

دریایی لایه را تعمیق شنبه شب و صبح یکشنبه با گسترده پایین ابرها برای ساحل و دره ها وجود دارد اما احتمالا نمی تواند مقدار رطوبت در این سیستم گفت: Curt کاپلان یک هواشناس با سرویس آب و هوا در اخنرد. این مدل نیست و در توافق, بسیار, اما آنها در آن به توافق برسند.

به غیر از ماه دسامبر این به این معنی فصل بارندگی ادامه خواهد داشت ناامید کننده در بسیاری از کالیفرنیا و چشم انداز است که دولت را به عقب بر گردیم به حالت عادی 30 ژوئن — پایان فصل — در حال امیدوار کننده نیست به عنوان Jan تهی از گولدن گات آب و هوا خدمات اشاره می کند.

فوریه است که معمولا مرطوب ماه از سال در کالیفرنیا اما تمدید چشم انداز نشان می دهد که برای آینده قابل پیش بینی — حداقل به اواخر فوریه — دولت را زیر نرمال آسمانی.

تبلیغات

la-me-march-miracle-rainfall-drougth-monitor_Artboard 3 copy.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

آخرین خشکسالی مانیتور منتشر شد پنج شنبه همچنان به نشان می دهد کمی بیش از یک سوم از دولت به عنوان غیر طبیعی خشک. اما نه حتی کل داستان climatologist لایحه Patzert گفت.

“خشکسالی بیش از های اخیر برف و, بارش” Patzert گفت. “آب های زیرزمینی سطح خطرناکی پایین در بسیاری از مناطق. بدون بیشتر از زمستان و برف و باران, ما به راحتی می تواند لغزش به خشکسالی است.”

هشت ایستگاه شمالی سیرا شاخص بود در 68 درصد از فصلی طبیعی از شنبه. این شاخص به طور متوسط هشت آسمانی اندازه گیری سایت های که ارائه یک نمونه نماینده از شمال سیرا عمده منابع آبی. این حوضه شامل ساکرامنتو پر یوبا سیتی آمریکا و رودخانه ها. این رودخانه جریان به برخی از کالیفرنیا بزرگترین مخازن ارائه بخش بزرگی از دولت تامین آب است.

تبلیغات

la-me-march-miracle-rainfall-snapshot_Artboard 3.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

از سه شنبه ، پنج ایستگاه شاخص مرکزی سیرا در 51 درصد از نرمال و شش ایستگاه شاخص برای سیرا جنوب است که در 52% طبیعی, با توجه به گولدن گات آب و هوا خدمات.

ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا دریافت کرده است 86 درصد از نرمال بارندگی و سان فرانسیسکو 63% است. لس آنجلس بوده و بالاتر از نرمال از اوایل زمستان این تضعیف به 94 درصد از نرمال. بخش جنوبی از دولت در اوایل شروع آن در فصل بارندگی اما بخش شمالی رو دیر شروع و به طور کلی عقب مانده از زمان.

اگر مه به دنبال ندارد و امیدوار کننده می تواند یک “مارس معجزه” نجات دولت ؟ شانس هستند در مورد 50-50, Patzert گفت.

la-me-march-miracle-rainfall-years-01.jpg

(پل Duginski / لس آنجلس تایمز)

Patzert گفت که در ماه گذشته 18-خشک ترین ماه ژانویه برای مرکز شهر لس آنجلس قصد بازگشت به سال 1878 با 0.32 از یک اینچ است. به طور متوسط در ماه مارس در مرکز شهر است 2.54 اینچ است. ما نمی دانیم که چگونه 2020 بارندگی سال تبدیل خواهد شد اما از 17 خشک Januaries با کمتر از 0.32 از یک اینچ از بارش باران تنها هشت شد و پس از ماه مارس با بالاتر از متوسط باران.

بنابراین ما باید در مورد 50% شانس مارس معجزه است.

“بسیار لرزان اما امیدوار” Patzert گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de