کانادا بانک مواد غذایی می بیند افزایش مشتریان در میان همه گیر مرتبط با ناامنی غذایی

ناامنی غذایی سر به فلک کشیده است به عنوان یک نتیجه از COVID-19 منجر به عمده سنبله در مواد غذایی جدید بانک مشتر

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

ناامنی غذایی سر به فلک کشیده است به عنوان یک نتیجه از COVID-19 منجر به عمده سنبله در مواد غذایی جدید بانک مشتریان پس از همه گیر آغاز شد به گزارش تورنتو-بر اساس خیریه.

گزارش منتشر شده روز شنبه با نان روزانه مواد غذایی بانک نشان می دهد نرخ جدید مشتریان دسترسی به آن عضو بانک های مواد غذایی بیش از سه برابر طول دوره بحران است.

این گزارش می گوید دريافت اطلاعات از سراسر شهرستان در بر داشت 6,100 مردم شروع دسترسی به بانک های مواد غذایی در ماه ژوئن در مقایسه با 2000 در ماه فوریه.

همراه نظرسنجی نشان می دهد حدود سه چهارم از کسانی که مشتریان جدید شروع دسترسی به بانک های مواد غذایی به عنوان یک نتیجه مستقیم از این بیماری همه گیر با زیان کار و کاهش ساعت ذکر شده به عنوان دلایل اصلی.

نیل Hetherington, مدیر عامل شرکت نان روزانه مواد غذایی بانک گفت: این گزارش به تشریح داستان دو شهرستانها که در آن برخی از ساکنان آسیب پذیر تر از دیگران است.

"برخی تجربه کرده اند همه گیر و قادر به ماندن در خانه بود و انتخاب و توانایی به کار از خانه و دیگران داده شد که انتخاب" او گفت:.

از 221 مواد غذایی مشتریان بانک که در پاسخ به تلفن بررسی 34 درصد گفت: آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را چهار تا شش ماه از در حال حاضر.

بیست و هشت درصد گفت: آنها دریافت کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند اما هنوز هم نیاز به تکیه بر بانک های مواد غذایی.

این نظرسنجی همچنین پیشنهاد اکثر مواد غذایی بانک مشتریان در آمد از جمعیت به خصوص در معرض خطر پیمانکاری COVID-19. این گزارش گفت: 51 درصد از پاسخ دهندگان به بیش از سن 60 یا یک بیماری زمینهای.

این گزارش گفت که نان روزانه مواد غذایی بانک نیز تلاش می کند با کاهش ظرفیت در همان زمان به عنوان تقاضا صعودی شد.

آن گفت: یک سوم از آن مکان بودند مجبور به بستن درهای خود را در طول یک گسترده مستند در اوایل روز از وقوع. مبتلا مکان مستقر در توقیف مراکز جامعه اجرا شده توسط در معرض خطر داوطلبان و یا مستقر در فضاهای خیلی کوچک اجازه می دهد تا به صورت فیزیکی فاصله این گزارش اعلام کرد.

بانک غذایی نیز دیده می شود کاهش در مواد غذایی کمک های مالی میان همه گیر Hetherington گفت: — از حدود 454,000 کیلوگرم در ماه مارس سال 2019 به حدود 136,000 کیلوگرم در سال 2020 است.

با وجود کاهش گسترده اما Hetherington گفته شده است وجود دارد و سخاوت از هر دو روزمره کانادایی ها و سطوح مختلف دولت برای اطمینان از مواد غذایی بانک ملاقات اهداف آن است.

با تابستان در نوسان کامل او گفت: آنها همچنین انتظار هجوم تازه تولید کمک های مالی از مزارع.

این افزایش تقاضا برای مواد غذایی خدمات بانکی بود و نه محدود به تورنتو با توجه به این سازمان به نمایندگی از بسیاری از امکانات از جمله در سراسر استان.

کارولین استوارت مدیر اجرایی خوراک انتاریو گفت انتاریو مواد غذایی شبکه بانکی شاهد "افزایش قابل توجه" در خواست یک بار provincewide وضعیت اضطراری در زمان اثر است. در حالی که این سازمان هنوز تجزيه و تحليل دادهها از او گفت: خیلی از تقاضا آمد از بار اول مواد غذایی-بانک کاربران است.

هر چند مستند اقدامات باید کاسته سراسر استان استوارت گفت که او انتظار ندارد که نیاز به مواد غذایی خدمات بانکی به کاهش هر زمان به زودی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"در حالی که CERB ممکن است در ابتدا به کمک به صاف منحنی بانک مواد غذایی استفاده در برخی از مناطق ما نگران آن است که زمانی که CERB به پایان می رسد بانک های مواد غذایی در سراسر استان را یکی دیگر از هجوم در تقاضا" استوارت در بیانیه ای گفت.

"ما همچنین شناسایی بلند کردن اجسام از زمان ممنوعیت اخراج به عنوان نقطه دیگر هنگامی که ما ممکن است یک افزایش در نیاز به خصوص اگر این اتفاق در مجاورت نزدیک به CERB پایان یا اگر کم درآمد مستاجرها نهفته COVID-19 مواجه هستند با اجاره معوقه است که فشار و یا بیش از در حال حاضر در بودجه تنگ است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de