در لحظات پایانی پرواز در روز یکشنبه به پایان رسید که در یک تصادف به قتل بازنشسته لس آنجلس لیکرز بزرگ کوبه برایانت و هشت نفر دیگر این هلیکوپتر تا به حال فقط در سمت چپ دره سن فرناندو آن را به عنوان پرواز در غرب بالاتر از 101 آزادراه به تپه های اطراف کالاباساس.

چه اتفاقی افتاد بعد در مه و ابر کلید رمز و راز فدرال محققان در حال تلاش برای باز کردن.

برای درک بهتر پرواز, بار با استفاده از هواپیماهای تجاری ردیابی داده ها از Flightradar24.com برای بازسازی هلیکوپتر های خطر ناک شاقول.

به عنوان هواپیما رفتگان دره به زمین ناهموار به نظر می رسد برای آمدن در عرض چند صد متر قابل توجه یک سری از تپه های مجاور Mureau جاده در نزدیکی تپه پنهان. چه نزدیک است روشن و بدون دقیق تر داده است. ملی ایمنی حمل و نقل محققان کاهش یافته است به نظر این بار يافته است.

تبلیغات

این هلیکوپتر پس از آن به سرعت در حال صعود — حدود 875 پا در کمتر از یک دقیقه — کاهش به حدود 125 مایل در ساعت.

چرا خلبان 50 ساله Ara Zobayan ساخته شده این تصمیم ناشناخته است. اما فدرال محققان می گویند که در یک نقطه در دقیقه آخر پرواز او گفت که او صعودی برای جلوگیری از یک لایه ابر.

خلبان پس از آن انشعاب از انتظار westbound مسیر او گزارش شده به کنترل ترافیک هوایی و banked چپ به سمت جنوب. این هلیکوپتر پس از آن شروع سریع در تبار بیش از لاس Virgenes جاده ها است.

تبلیغات

به نظر می رسد خلبان از دست داده بود در تماس با هوا و کنترل ترافیک این نقطه با توجه به ضبط رادیو reviewed by بار.

سپس 11,000-پوند هلی کوپتر در حال حاضر سفر در حدود 175 مایل در ساعت, سقوط یک تپه در شرق محلی آب منطقه مرکز و پراکندگی خرابه 600 فوت است.

kobe-final-flight_WEB.png

(مت Stiles & پریا Krishnakumar / لس آنجلس تایمز)

هلی کوپتر گرفته بود از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی حمل برایانت و گروه خود را به یک بسکتبال مسابقات در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس. بازنشسته NBA بازیکن برنامه ریزی شده بود به مربی خود 13-year-old daughter Gianna تیم در یک بازی.

همراه با Bryants بودند جان Altobelli, 56, دیرین مربی بیس بال در Orange Coast College; همسر خود را Keri 46; دختر خود را الهام 13; Christina Mauser, 38, دستیار مربی بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی; سارا چستر 45; چستر دختر Payton, 13; و Zobayan.

NTSB محقق جنیفر Homendy روز سه شنبه گفت که هلی کوپتر در 2,300 پا هنگامی که آن را از دست داد ارتباط با کنترل ترافیک هوایی. هلی کوپتر نزولی به سرعت در حال.

“بنابراین ما می دانیم که این یک انرژی بالا تاثیر سقوط هلیکوپتر در یک نزولی در سمت چپ بانک” Homendy گفت.

هلی کوپتر آمار دامنه کوه و در ارتفاع 1,085 پا حدود 20 تا 30 فوت زیر یک بقوم تپه. اما حتی اگر خلبان شده بود و قادر به پرواز در بالای تپه, او را در مواجهه جدید خطرات پیش رو است.

تبلیغات

“در واقع وجود دارد دیگر بالاتر از تپه های اطراف آن گفت:” بیل به زبان انگلیسی, رهبری محقق شده است.

در محل سقوط در کالاباساس مقامات در حال حاضر مشغول تمیز کردن مواد خطرناک. این منطقه است که هنوز هم بسته به عنوان مقامات حذف باقی مانده و مقابله با منیزیم و دیگر خطرناک و مواد سمی پس از سقوط. آن را برخی از زمان به طور کامل حذف این مواد از این منطقه ،

چهارشنبه شب ونسا برایانت در زمان به رسانه های اجتماعی برای تشکر از مردم برای پشتیبانی از آن و بیان او را از غم و اندوه از دست دادن همسر و دخترش.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی,” او نوشت: در Instagram.

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im