مرد متهم به تهدید فاکس روزنامه نگار پوشش O. C. اقامت در خانه اعتراض

نارنجی شهرستان بوده است و به اتهام تهدید KTTV کانال 11 فیلمبرداری با چاقو ساعت بعد از قرنطینه اعتراض روز جمعه

توسط MINERALNEWS در 2 اردیبهشت 1399

نارنجی شهرستان بوده است و به اتهام تهدید KTTV کانال 11 فیلمبرداری با چاقو ساعت بعد از قرنطینه اعتراض روز جمعه در هانتینگتون بیچ.

Christien پترسون, 36, کوستا مسا, شد و به زندان گرفته شده در 7:49 بعد از ظهر جمعه برای برگزاری نمایشگاه یک "سلاح مرگبار دیگر از [یک] اسلحه گرم" و برای آدم ربایی که هانتینگتون بیچ اداره پلیس ورود اعلام کرد.

پترسن که اعتقاد بر این است که به یک وکیل است که برگزار می شود در $100,000 پیوند و انتظار می رود که در دادگاه روز سه شنبه.

پلیس گفت: پترسن گفته بود مست و ناراحت زمانی که او فیلم برداری توسط یک روباه فیلمبرداری برای یک گزارش در پس آن روز را "Live Free or Die" اعتراض که با تمرکز بر پایان دادن به COVID-19 stay-at-home سفارشات.

تبلیغات

با توجه به آنجلا بنت یک هانتینگتون بیچ پلیس اطلاعات عمومی افسر پترسن خواسته اپراتور دوربین به فیلم او. پترسن و سپس از جیبش یک pocketknife و تهدید فیلمبرداری زمانی که او حاضر پلیس گفت:.

یک روباه خبرنگار در انتساب با فیلمبرداری به نام پلیس که دستگیر پترسن.

پلیس هم به توضیح نیست که این آدم ربایی اتهام حتی اگر زیبا نبود جسمی از محل حذف خواهند شد.

"من نمی دانم در مورد آدم ربایی اتهام" بنت گفت:, و اضافه کرد که تحقیقات ادامه دارد.

تبلیغات

فاکس سخنگوی اریکا کین گفت: خبرنگار و تصویربردار شد "خیلی متزلزل کردن اما آنها خوشبختانه خوب است."

آنها همچنین انتظار می رود را به "یک زن و شوهر از روز خاموش" کین گفت.

روباه نه درجه یک گزارش تلویزیونی که شب چون همه فیلم خام بود بلافاصله تبدیل به هانتینگتون بیچ ، ایستگاه مشخص نشده خبرنگار یا عکاس است اما هوا انتظار می رود جزئیات بیشتر در طول یک به طور منظم پخش.

جمعه شب حادثه در محل خیابان اصلی و گردو خیابان که در آن بیش از 100 نفر جمع حدود 1 p. m. برای حدود دو ساعت در اعتراض کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش است که با هدف کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus.

تبلیغات

بنت گفت: هیچ دستگیری ساخته شده بودند در اعتراض.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب