خانه های سالمندان می خواهید برگزار می شود از نظر قانونی بی گناه به عنوان coronavirus مرگ و میر مارپیچی بالاتر

برای هفته ها و خانه های پرستاری شده اند کانون coronavirus شیوع بیماری و مرگ و میر در کالیفرنیا ساخت آنها نخست

توسط MINERALNEWS در 4 اردیبهشت 1399

برای هفته ها و خانه های پرستاری شده اند کانون coronavirus شیوع بیماری و مرگ و میر در کالیفرنیا ساخت آنها نخست اهداف دعاوی مدنی و حتی تعقیب کیفری.

اما خانه سالمندان صنعت است برخی از اهرم به دفع کردن اقدام قانونی: کالیفرنیا نیاز این خانه های سالمندان برای کاهش فشار در بیمارستان ها در سطح ایالت.

به خوبی آگاه از این واقعیت است که این صنعت بهداشت و درمان شده است لابی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به ثبت نام فراگیر سفارش این پیش نویس که سپر خانه های پرستاری و مراقبت ارشد امکانات و همچنین به عنوان پزشکان و بیمارستان ها از پرونده های حقوقی و پیگرد قانونی. منظور این است که شبیه به دستورات صادر شده توسط سایر فرمانداران سراسر کشور.

فشار به صورت گسترده ای ایمنی است که از "کل بهداشت و درمان صنعت ارائه دهنده است که یک لابی قدرتمند در ساکرامنتو" گفت: Michael, تاریک, کارکنان, وکیل, با, کالیفرنیا, طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

تبلیغات

Newsom را نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر اما وکلا پیش بینی او در نهایت تصویب برخی از نسخه سفارش. که به امداد رسانی نه تنها به خانه سالمندان صنعت بلکه به بيمارستان که بر آنها بستگی دارد به عنوان انتقال امتیاز به تازگی منتشر شده بیماران بسیاری از آنها هنوز هم با COVID-19.

اما Newsom نیز تحت فشار ارشد-مراقبت از ناظران و خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به شیوع کروناویروس در خانه های سالمندان. آنها در حال حاضر کبود که صنعت آنها را به عنوان بی پروا و سود محور می تواند bailed در این لحظه.

"این شرم آور" گفت: جان Burris, یک, حقوق مدنی, وکیل یک خانواده که از دست یک دوست در یک خانه سالمندان آالمدا کانتی. "آن incentivizes انجام بد."

دولت در بخش بهداشت و درمان در هفته گذشته صادر شده لیستی از شیوع بیماری در خانه های پرستاری ماهر و گزارش آنها 3,000 عفونت. بیش از 30 درصد از کسانی که فوت کرده اند در لوس آنجلس بودند ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات; بیش از 70 درصد از مرگ و میر در ساحل طولانی شده است از ساکنان خانه سالمندان.

تبلیغات

نمونه ها فراوانند از خانه های پرستاری تصمیم گیری که در چشم خانواده ها و طرفداران به طور موثر انداخت باز کردن درب و اجازه coronavirus به آلوده کردن و کشتن مردم آسیب پذیر است.

در لس آنجلس در اواسط ماه مارس, Silverado بورلی محل مجاز یک مرد مسن از نیویورک به حرکت به 125-تخت مراقبت از زوال عقل مرکز در نزدیکی Fairfax منطقه.

در عرض یک روز از ورود او از سهل انگاری او در نشان دادن علائم COVID-19. ظرف یک ماه حداقل 49 دیگر ساکنان و کارکنان در حال آزمایش مثبت است. برخی درگذشت.

تبلیغات

اعضای خانواده تماس گرفته وکلا اصرار مراقبت در منزل برگزار می شود مسئول است. اما بر اساس سفارش تحت فشار قرار دادند توسط بهداشت و درمان صنعت اکثریت قریب به اتفاق چنین مناسب خواهد بود محروم.

در سراسر کشور و برخی کشورهای برخورد سخت با این بیماری همه گیر در حال حاضر صادر ایمنی سفارشات برای بهداشت و درمان کارگران اما طرفداران می گویند پیشنهادی صنعت جهت کالیفرنیا گسترده تر است.

آن را پوشش امکانات بهداشتی مراقبت های مسکونی امکانات زندگی ارشد و ارائه دهندگان خدمات سلامت در برنامه های, و همه کارکنان خود را. آنها نمی تواند تحریم یا جنایی و یا مودبانه مسئول مگر روشن بود و شواهد قانع کننده از سوء رفتار عمدی — یک استاندارد بالاتر از اثبات بیش از به طور معمول مورد نیاز برای برنده شدن در یک طرح دعوی در دادگاه.

که سوء خواهد بود قضاوت با استاندارد مراقبت است که نشان دهنده بحران کنونی است. سفارش خواهد چشم پوشیدن از قوانین و مقررات در حالت اضطراری.

تبلیغات

توبی Edelman ارشد سیاست وکیل برای مرکز مدیکر وکالت مستقر در واشنگتن گفت: پرستاری ماهر امکانات حیاتی برای سیستم بهداشت و درمان. اما Edelman گفت: این همایش به نظر می رسد با استفاده از بحران برای محافظت از خود از یک مشکل از خود ساخت.

ادلمن به مدت طولانی به دنبال خانه های سالمندان که او گفت: تمایل به الگوهای گذشته ضعیف کنترل عفونت و سایر موارد نقض. او اشاره می کند که بازرسان به طور منظم به استناد امکانات به صورت مشترک نقض — یک شکست از کارکنان به دست خود را بشویید.

David S. Schless رئیس جمهور آمریکا سالمندان مسکن Assn., گفت: او از محدود کردن مسئولیت به اطمینان حاصل شود که ارشد مراقبت امکانات ادامه خواهد داد. گروه خود را نگران است که "کسانی که در حال کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر از جمله ارشد, زندگی, هدف قرار خواهد شد توسط کسانی که به دنبال سود حاصل از این اورژانس ملی از طریق تهدید به دادخواهی او گفت:" در ایمیل.

در عین حال صنعت ناظران می گویند دادخواهی یک ابزار مهم برای نگه داشتن خانه های پرستاری پاسخگو و جلوگیری از لغزش در آینده است. آنها همچنین توجه داشته باشید که هیچ کس نگه داشتن چشم در آنچه که می رود در داخل این مکان. بازدید کنندگان را به طور کلی منع شده است و دادآوران و تنظیم کننده های دیگر ورود به دلیل سرایت طرفداران گفت.

تبلیغات

یکی از کسانی که درگذشت در Silverado بود که 94 سال از آلبرت Sarnoff سابق خزانه دار از تایم وارنر. خانواده او مصاحبه شده است وکلا در مورد آوردن غیر قانونی-مرگ کت و شلوار.

"آنها اجازه خارج کنندگان در چرا آنها اجازه یک خارجی حرکت می کند ؟" گفت: نوه ژاک Sarnoff لس آنجلس مشاور مدیریت.

Silverado این ارواین شرکت مادر Silverado بورلی محل کاهش یافته است به نظر. یکی از مدیران اجرایی آن صندلی یک گروه صنعتی است که پیوسته در فشار برای مصونیت از پیگرد قانونی ، در گذشته این شرکت با دفاع از این تصمیم به اعتراف یکی از ساکنان جدید به آن بورلی محل تسهیلات گفت: این مرد تا به حال هیچ علائم زمانی که او وارد شد و تا حد زیادی قرنطینه در مدت کوتاهی خود را وجود دارد.

در آالمدا کانتی دادستان باز کرده اند رسیدگی به دروازه توانبخشی و مرکز مراقبت که در آن حداقل 13 نفر کشته شده اند از COVID-19. ده ها تن از کارکنان و ساکنان آلوده شده اند. این مرکز یکی از زنجیره ای شده است ذکر شده است در گذشته برای نقض ایمنی.

تبلیغات

Burris از حقوق مدنی وکیل دادگستری به نمایندگی از خانواده یکی از کسانی که کشته شد, جمع آوری شواهد برای یک طرح دعوی در دادگاه. او به نام بهداشت و درمان صنعت تلاش برای به دست آوردن گسترده به منظور immunizing آن از کیفری و مسئولیت مدنی "ظالمانه است."

در همان زمان او گفت که او انتظار دارد برخی از مرتب کردن بر اساس سفارش صادر خواهد شد "تنها به دلیل آن به نظر می رسد این موج فراگیر در کشور است."

Costell Akrie, 87 منتقل شده به دروازه در 5 مارس به بازسازی پس از خروج از بیمارستان که در آن او برای درمان دیابت-مشکلات مربوط به. او و همسر خود را از بیش از 60 سال زندگی در یک آپارتمان در زندگی کمک مرکز در هیوارد. در مارس 28, او تا به حال یک تب با درجه پایین و تحت یک آزمون برای کوروناویروس. او درگذشت مارس 4.

خانواده او مظنون است که او قراردادی ویروس از کارکنان زیرا او در یک اتاق خصوصی. Burris گفت: تحقیقات نشان داده است که کارکنان را از اقدامات احتیاطی — بدون پوشش صورت یا دستکش — و گفته شد به ارائه گزارش کار حتی اگر آنها به حال علائم. تسهیلات نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

کالیفرنیا محاکمه وکلا پیش بینی شده است که لابی های صنعت را به دنبال ایمنی نظم و سعی کردم به آن را خاموش. در آوریل 6, مصرف کننده وکلای کالیفرنیا فرستاده Newsom نامه ای دولت و قوانین فدرال که در حال حاضر به کارکنان پزشکی قانونی حفاظت طول متحده اضطراری.

در شرایط اضطراری "است که همیشه وجود دارد یک فشار از کسب و کار و پزشکی و صنعتی و بزرگ داروسازی برای مصونیت" گفت: Micha آزادی رئیس جمهور محاکمه وکلا ،

خط مقدم پزشکی کارگران نیاز به حمایت او گفت: اما پیشنهاد جهت است که "تنها راه نیست."

تبلیغات

اقامت در خانه سفارشات من در امان کالیفرنیا نوع بحران با تجربه در برخی از کشورهای دیگر, او گفت:.

"این است نیویورک یا منطقه سه جانبه دولت. ما لازم نیست که همان ضرورت" او گفت:.

جیمی دادگاه رئیس جمهور از مصرف کننده دیده بان گفت: ایالات متحده به تصویب رسید که ایمنی سفارشات لازم نیست قصور پزشکی کلاه بر خسارت پولی که از کالیفرنیا تا به حال برای 45 سال و آن محدود کردن تعدادی از وکلای حاضر در چنین مناسب.

کالیفرنیا دارای یک درب $250,000 خسارت برای درد و رنج در موارد قصور و وکلا را حدود 40 درصد از جبران خسارت است. چرا که بسیاری از کسانی که در خانه سالمندان کار نمی شد که خسارت های اقتصادی به احتمال زیاد حداقل خواهد بود.

تبلیغات

در طول یک آنلاین در کنفرانس خبری روز شنبه, پاتریشیا McGinnis, کالیفرنیا, طرفداران, پرستاری در خانه, اصلاحات گفت: بیش از 80 درصد از خانه های پرستاری در کالیفرنیا متعلق به برای سود شرکت های زنجیره ای. گسترش عفونت در این مکان او گفت: مدت طولانی است که یک مشکل را کمبود نیروی انسانی.

او گفت: شرکت های پرداخت به کارگران بیش از حد به طوری که بسیاری از آنها به بیش از یک شغل. خانه ها نیز بالاتر دولت بازپرداخت برای پذیرش COVID-19 بيمار از بيمارستان ،

Nursing home victim.jpg

کاترین Apothaker, 89, درگذشت یکشنبه شب در Silverado بورلی محل در لس آنجلس پس از آلوده شدن با کوروناویروس. دختر او می خواهد به شکایت تسهیلات.

(Apothaker خانواده/ویژه به بار)

صنعت بهداشت و درمان گفت: Newsom در مارس 9, نامه, که, پزشکی, کارگران و کارکنان پشتیبانی به صورت "غم انگیز زندگی, تهدید, تصمیم گیری در مدیریت منابع کمیاب در میان شرایط دشوار." چشم انداز شکایت می کند تصمیم گیری "تهدید از دست دادن بیشتر از زندگی سراسر کالیفرنیا" در این نامه گفت.

تبلیغات

آن امضا شده توسط روسای جمهور کالیفرنیا پزشکی Assn., کالیفرنیا بیمارستان Assn., کالیفرنیا Assn. از امکانات بهداشتی کالیفرنیا Assn. از برنامه های بهداشتی کالیفرنیا زندگی کمک Assn. و LeadingAge کالیفرنیا.

هلنا Apothaker گفت: او را سو Silverado بیش از مرگ 89 سال با مادر, کاترین روز یکشنبه شب.

او به نام صنعت تلاش برای جبران مراقبت از خانه یک "شوخی است."

"آنچه که به من می گوید که ارشد خانه صنعت ساخته شده است بسیاری از اشتباهات در سراسر هیئت مدیره" Apothaker گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن