کونگ فو راهبه کاتماندو

بزرگنمایی این تصویر

راهبه تمرین کونگ فو به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را در Druk Amitabha کوه nunnery در کاتماندو, نپال. Uma Bista/ برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista/ برای NPR

یادداشت سردبیر: این داستان گزارش شده و عکس در ژانویه قبل از جهانی همه گیر. متن به روز شده است تا منعکس کننده فعالیت های راهبه با هدف COVID-19 پیشگیری است.

Jigme Yeshe Lhamo چمباتمه در یک قدرتمند کونگ فو موضع. او به عنوان افزایش 18-inch شمشیر آن چشمک می زند در نور خورشید در برابر پس زمینه از هیمالیا. این یک ترد ژانویه صبح در Amitabha Drukpa Nunnery در دره کاتماندو به بیش از 800 هیمالیا راهبه بودایی در محدوده سنی 6 تا 80.

ورزشی مارون رنگ روپوش و اصلاح سر خواهر چرخ ارابه پانچ و پا زدن و زمین در شکاف است. آنها خوب بکار بردن نیزه و رقص در شکل گیری با کاغذ طرفداران. Lhamo, 31 می گوید: تمرین هنر رزمی داده است اعتماد به نفس خود را.

راهبه تمرین کونگ فو به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را در Druk Amitabha کوه nunnery در کاتماندو, نپال. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

هنگامی که او 12 بود Lhamo تقریبا غرق زمانی که او سقوط کرد بیش از گارد ریل پل و سقوط به انجماد سرد رودخانه زیر. او تا به حال تحت عمل جراحی برای شکستگی در پای راست خود یک آسیب است که رد صلاحیت او از دنبال کردن رویای خود را از پیوستن به ارتش هند.

“تبدیل شدن به یک افسر بود و همه چیز را به من. من بسیار غمگین و افسرده و گریه در همه زمان ها و من متوقف شود ، می گوید:” Lhamo.

Jigme Migyur Palmo یکی از راهبه. آنها در محدوده سنی 6 تا 80. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

Lhamo افسردگی تنها شروع به بلند کردن چند سال بعد هنگامی که او ملاقات Jigme Pema Wangchen. او سر از 1000 سال از فرقه بودایی به نام Drukpa — که بدان معنی است که یک فرد از بوتان و یا از بوتانی تبار. او شناخته شده به عنوان Gyalwang Drukpa.

Jigme Pema Wangchen — به عنوان دوازدهم تجسم Gyalwang Drukpa — با این نسخهها کار برای ترویج برابری جنسیتی از طریق ایجاد مدارس و کلینیک های پزشکی و مراقبه مراکز در سراسر هیمالیا. او سفر به Lhamo را ایجاد کرد در لاداخ هند در سال 2005 به برگزاری یک سری کارگاه های آموزشی برای توانمندسازی زنان است.

“او من را تشویق به اتهام زندگی من و دنبال فرصت هستند که معمولا فراهم شده به زنان در این بخش از جهان می گوید:” Lhamo.

آنها خود را “کونگ فو راهبه” و آموزش تکنیک های دفاعی برای دختران در روستاها. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

Lhamo می گوید آن را از طریق آموزه های Gyalwang Drukpa که او قادر بود برای به دست آوردن اعتماد به نفس در خود و به دنبال رویای خود را از کمک به دیگران. همچنین در لحظه ای که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک راهبه.

پدر و مادر او به نام ایده دیوانه. “آنها پس از جا در رفته. آنها به من گفتند که من نمی دانم هر چیزی در مورد بودیسم و بود که من بیش از حد جوان به چنین انتخاب و که من تا به حال برای ادامه تحصیل من برای تبدیل شدن به یک مهندس یا یک پزشک می گوید:” Lhamo که به پایان رسید تا در حال اجرا به دور از خانه در سن 16. “پدر و مادر من اجازه نمی دهد من برای رفتن و من در یک اتوبوس و سفر به نپال. آن ترسناک بود اما من می دانستم که من نیاز به رفتن.”

بی باک آنهایی که

Lhamo وارد Druk Amitabaha کوه nunnery فقط در خارج از کاتماندو و شروع زندگی جدید خود را با نام. همه Drupka راهبه شناخته شده به عنوان Jigme که به معنی “بی باک است.”

برای قرن ها زنان در هیمالیا که به دنبال عمل معنویت مساوی با مردان را در معرض خطر طرد. آنها هم از پیشرو نماز آواز خواندن و یا اینکه به طور کامل مقدر شده است. وظیفه با کارهای پخت و پز و تمیز کردن راهبه گفت: اگر آنها “به خوبی رفتار” آنها می توانند در آینده خود را در طول عمر به عنوان راهبان و تنها پس از آن می تواند آنها را تبدیل به روشنفکر.

Jigme Yeshe Lhamo فرار از خانه در سن 16 سالگی برای پیوستن به nunnery. در حال حاضر 31, او می گوید که می گوید تمرین هنر رزمی کونگ فو داده است اعتماد به نفس خود را. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

حدود ده سال پیش Gyalwang Drukpa مجموعه ای از تغییر آن است. با الهام از مادرش که مشغول به کار به شکستن کلیشه های جنسیتی او قرار داده و راهبه ها در نقش های رهبری. او را تشویق راهبه ها را به شرکت در مراسم مذهبی به طور سنتی متعلق به همتایان مرد خود داد و آنها را به بالاترین سطح از آموزشها به نام Mahamudra. راهبان در فرقه پس از آن تا به حال برای ارضاء خود به راهبه ها (یا دقیق تر به طور رسمی درخواست آموزه از راهبه ها). این تغییر قدرت پویا.

“راهبان در Drukpa اصل و نسب جشن چه راهبه ها فراموش می گوید:” کری لی, رئیس جمهور سابق زنده به عشق بین المللی, یک سازمان غیر دولتی است که با همکاری هم nunnery برای نزدیک به 20 سال است. “اما راهبان از دیگر مذاهب بر این باورند که اگر چیزی را لمس و آن را به عنوان آلوده و آنها را مجبور به دور انداختن آن پس [راهبه’] کار است که هنوز هم به طور گسترده ای پذیرفته شده است.”

راهبه گرم کردن قبل از خود را روزانه کونگ فو تمرین. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

Drupka تلاش برای شکستن سنت های پدرسالارانه را برانگیخته شدید از واکنش محافظه کارانه تر بودایی فرقه در هیمالیا.

“آنها دریافت تهدیدات تقریبا به صورت روزانه. برخی از تهدید به سوزاندن خود nunnery و معبد خود را. بسیاری از آنها را در نظر بگیرید blasphemists که در این جامعه یک معامله بسیار بزرگ. اما بیشتر از همه آنها مورد آزار و اذیت جسمی می گوید:” لی.

کونگ فو درس

به جای حمایت از Gyalwang Drukpa تصمیم به القای اعتماد به نفس بیشتری در راهبه. در پیشنهاد او شروع در سال 2010 آنها شروع به مطالعه کونگ فو باستان از هنرهای رزمی چینی تمرین بود که محدودیت زنان در نپال به بیش از دو قرن است.

آموزش شدید است.

اما برای اولین بار است طولانی معنوی آماده سازی است. راهبه ها از خواب بیدار هر روز صبح در ساعت 3 صبح و تفکر برای دو ساعت پس از یک بزرگتر اجتماعی نماز در nunnery اصلی معبد. آنها با تمرکز کامل در pews آواز و مناجات از Buddhist prayer کتاب. بوی زعفران-تزریق هیمالیا بخور پر رنگی معبد به عنوان آنها را ضرب و شتم (درامز) و صدا شاخ و حلقه زنگ.

راهبه راه رفتن در اطراف مقدس شی و یک عمل شناخته شده به عنوان kora — به عنوان بخشی از خود را صبح مدیتیشن. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

راهبه شرکت در صبح مدیتیشن. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

پس از نماز صبح یا “پوجا” این زمان برای گرم کردن.

هر کونگ فو جلسه شروع می شود و به پایان می رسد با دور در حال اجرا در اطراف nunnery مجسمه باغ. راهبه سپس اجرا تا حدود 200 قدم به بالای باغ و صعود به پایین “ارتش خزیدن”،”

راهبه خزیدن 200 پله ها به عنوان بخشی از خود صبح تا گرم شود. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

پس از آن, راهبه شکستن به گروه و شروع به تمرین اشکال مختلف از کونگ فو است. Jigme Yangchen Ghamo, 25, که زندگی در nunnery از او بود 10 می گوید: او را با افتخار به بخشی از چیزی است که نه قبل از انجام شده است.

راهبه اداره نیزه و رقص در شکل گیری طول جلسات تمرین. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

“ما تنها راهبه ای در هیمالیا که تمرین کونگ فو می گوید:” Ghamo که یادداشت که آن را به او تقویت قدرت بدنی و استقامت و تیز او توانایی تفکر و تمرکز است. “این به من اعتماد به نفس است که من در حالی که در حال رشد است.”

آموزش دفاع از خود

در میان افزایش تعداد تجاوز جنسی و ضرب و جرح در کشور همسایه هند, راهبه شروع به آموزش زنان جوان هنر دفاع از خود. بیش از 32,000 موارد تجاوز به عنف ثبت نام کرده بودند با پلیس هند در سال 2017 در حدود 90 روز با توجه به دولت های اخیر داده است.

یک مورد خاص جلب خشم از Drukpa راهبه. آنها شنیده ام در مورد داستان یک دختر 8 ساله از یک عشایری خانواده مسلمان. حیوانات خود را به حال به طور تصادفی قرق در هندو زمین. یک کشیش هندو گزارش ربوده و او را نگه داشته در یک قفس در یک معبد و او را مورد تجاوز گروهی قرار گرفتند. او در نهایت کشته شدن توسط یک ضارب ناشناس.

پس از آن بود که Drukpa راهبه تصمیم گرفت برای کمک به زنان جوان از خود دفاع کنند.

کونگ فو جلسه تمرین. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

هر تابستان از سال 2010 راهبه برگزار شد, هفته دفاع کارگاه های آموزشی در Ladkh هند به آموزش زنان جوان اصول کونگ فو. Jigme Migyur Palmo که به یک راهبه در سن 13 سالگی یکی از مدرسان.

“ما نیاز به کمک به عنوان بسیاری از دختران جوان به عنوان امکان پذیر است. آنها نمی دانند که تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی اشتباه است بنابراین ما کار را به آنها آموزش و [آنها را آموزش] چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط دشوار” Palmo می گوید.

کارگاه آموزش دختران جوان انواع تکنیک های کونگ فو از جمله نگاهی به فراز و اعتصابات. آنها همچنین عمل کردن پتانسیل تجاوز جنسی حالات مانند مورد حمله از پشت — و چگونه به مسئولیت رسیدگی به خود را در روزمره تنظیمات از قبیل مشکلات که ممکن است بوجود می آیند در سفر به مدرسه ای در اتوبوس و همچنین برخورد با گربه تماس در هوای آزاد, بازارها و مراکز خرید.

گرفتن شارژ پس از زلزله

در سال 2015 ویرانگر 7.9 ریشتری زلزله زده نپال کشته شدن نزدیک به 9000 در مردم است. برای Jigme Leshe Lhamo تجربه وحشتناک بود.

“همه چیز می لرزید و من دیدم خانه سقوط حق در مقابل من. من دیدم مردم در حال مرگ است. من چشمانم را بستم و سعی کردم نفس بکشم و من متوجه شدم که ما تا به حال برای کمک به می گوید:” Lhamo که بلافاصله سازمان راهبه ها به کمک تیم است. آنها سفر به مناطقی که سازمان های دولتی و سازمان های دیگر در نظر گرفته بیش از حد خطرناک برای دسترسی به.

راهبه ها کمک کرده اند با تلاش های بازسازی پس از زلزله 2015 که باعث تخریب گسترده در نپال. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

سفر خود را خائنانه بود.

رانش زمین و باقی مانده از پس لرزه های مسدود شده جاده ها به بسیاری از جوامع پس از راهبه ها در پا به ارائه پتو و مواد غذایی و آب و دیگر منابع به روستاهای اطراف. آنها صرف نزدیک به یک سال و کمک به بازسازی خانه کسب و کار و سیستم های تصفیه آب. Lhamo می گوید در طول پاکسازی راهبه ها کشف کردند که دختران از خانواده های فقیر بودند در اثر فروخته شده به قاچاقچیان.

مردم از جان گذشته پس از زلزله است. آنها نیاز به پول, شغل, مواد غذایی است. غریبه ای آمد به روستاها و با نزدیک شدن به خانواده ها ارائه دهد دختران خود را “فرصت” — کارهایی که ارائه می کنند که خانواده ها پول است.

برخی از پدر و مادر اجازه دختران خود را برای رفتن با این قاچاقچیان. در پایان آنها را دریافت نمی کند پول — و برخی از آنها هرگز شنیده از فرزندان خود را دوباره.

بررسی این موضوع نپال ملی کمیسیون حقوق بشر گزارش داد که مقامات تا به حال شاهد افزایش قاچاق انسان است.

راهبه شنیده ام این داستان و مجموعه ای برای آموزش خانواده های دیگر در سراسر منطقه خود را در مورد این کلاهبرداری است. آنها شروع سالانه دوچرخه بازحمت حرکت کردن دوچرخه سواری تقریبا 2500 مایل دورتر از کاتماندو به لاداخ هند و برگشت. آنها رفت و از روستا به روستا و دیدار با خانواده آنها را متقاعد به فروش دختران خود با تاکید بر اینکه چگونه می تواند کمک به جامعه به عنوان آنجا که پسران می تواند — و با تاکید بر خطرات ناشی از قاچاق.

Jigme Kunga Lhamo تعمیرات دوچرخه. او یکی از اصلی مکانیک در 2,500 مایل سفر با دوچرخه راهبه ها را به آموزش روستاییان در مورد خطرات ناشی از قاچاق. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

پنج سال بعد راهبه ها هنوز در حال بازسازی خانه خود را. این زلزله تخریب نزدیک به سه چهارم از Amitabha Drukpa Nunnery درست چند خوابگاه و ترک خوردگی پایه از ترکیب اصلی. این شرایط نا امن آنها را مجبور به زندگی در چادر و در خارج از منزل طبخ برای نزدیک به دو سال است.

راهبه رنگ دیوار در ترکیب است. Uma Bista برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Uma Bista برای NPR

ساخت و ساز برای بازسازی nunnery است در مراحل اولیه است و انتظار به پایان خواهد رسید برای چند سال. در حال حاضر, راهبه صرف روز خود را re-نقاشی راه پله, تعمیر و سیم کشی برق و نصب پانل های خورشیدی و کاشت درختان و گل ها.

برنامه های همه گیر

مدت کوتاهی پس از شروع coronavirus شیوع راهبه ها خود را یک بار دیگر تبادل چادر در محوطه nunnery — این زمان برای کاهش ازدحام در خوابگاه خود را. راهبه راه اندازی آنلاین جدید تصویری نشان دادن پایه و بهداشت و شیوه ها و مراحل دیگر مردم می توانند برای محافظت از خود و دیگران از COVID-19 و آنها را به سفر به روستاهای اطراف برای گسترش آگاهی.

“ما کردن ماسک صابون و ضد عفونی کننده دست به آموزش خانواده ها چگونه به درستی دست خود را بشویید. ما نیز به آنها غذا و توضیح اهمیت ماندن در منزل و اجتماعی فاصله,” Yeshe Lhamo می گوید. تلاش های خود را در حال خصوصی تامین می شود اهدا کنندگان از اروپا و ایالات متحده است.

راهبه ها باید نقش مهمی در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. سمت چپ: ارائه ماسک های صورت و صابون به خطر جوامع در کاتماندو نپال در ماه آوریل است. آنها آموزش در مورد اهمیت شستن دست و اجتماعی فاصله. راست: راهبه کمک به بازسازی خانه های با سقف های پس از 2015 زلزله. آنها بررسی شده است در این روستاییان در طول مستند. حسن نیت ارائه میدهد از زنده به عشق بین المللی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

حسن نیت ارائه میدهد از زنده به عشق بین المللی

نپال بر خلاف بسیاری از بخش هایی از جنوب شرقی آسیا تا به حال نسبتا کم نرخ COVID-19. اما این کشور را سخت کاهش اقدامات از جمله آب بندی هم مرز با چین و هند را فلج اقتصاد محلی ترک دهها هزار نفر از مردم در دره کاتماندو و بدون شغل و تلاش برای ارائه برای خانواده خود را.

“من سعی می کنم به مردم امید می گوید:” Lhamo. “من به آنها بگویید که هیچ چیز دائمی است و این وضعیت خواهد شد. من نیز آنها را تشویق به کمک به دیگران. حتی اگر به کمک یک یا دو نفر ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری برای آنها, اما برای دیگران آن را ممکن است تغییر تمام زندگی خود را. آن را بسیار سخت برای دیدن درد و رنج های زیادی در جهان, اما من اعتقاد دارم که با تبدیل شدن به قهرمان خود را شما می توانید به مبارزه با این وضعیت با عشق و مهربانی و شفقت است.”

یک جایزه برای راهبه

بیش از دهه گذشته Drukpa راهبه ها را آغاز کرده اند که خود را “کونگ فو راهبه” و تلاش های خود را به دست آورده اند آنها را در سراسر جهان به رسمیت شناختن. در ماه اکتبر کونگ فو راهبه سفر به نیویورک برای دریافت 2019 “تعویض بازی جایزه” از انجمن آسیا, یک جایزه سالانه که افتخارات افراد و گروه های ساخت یک “تحول” تاثیر در آسیا و فراتر از آن. راهبه اول زن گروه از آفرین.

“ما 2019 آسیا بازی تعویض زنان هستند که واقعا دفاع و پشتیبانی برابری جنسیتی” گفت: آسیا جامعه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ژوزت شیران گفت.

“ما افتخار کونگ فو راهبه ها برای قرار دادن شور و شوق اقدام به توانمند سازی زنان و از بین بردن نابرابری جنسیتی یکی پا زدن در یک زمان. آنها تبدیل به یک الهام بخش خارج از آسیا هم می گوید:” Yoshie Ito, دستیار مدیر برای طرح جهانی.

YouTube

برای Jigme Yeshe Lhamo دریافت جایزه بود فروتنی لحظه.

“ما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام, اما حتی اگر ما به کمک یک نفر ارزش آن را از” Lhamo می گوید.

این اولین سفر به آمریکا برای راهبه. یکی از آنها خیلی عصبی او بسته بندی شده در دو سمت چپ و کفش.

و آنها پس از نقل مکان توسط Himalayans آنها در ملاقات ملکه در طول سفر خود را که آنها را کنار بگذارند بودجه به ارائه مواد غذایی برای خانواده های نیازمند در جامعه که در طول بیماری همه گیر.

فیلم ترسناک

راهبه ها بر این باورند که مشغول نگه داشتن کلید به یک زندگی انجام, اما یک بار در هفته آنها را برخی از زمان آزاد خود را. هر جمعه آنها مکث خود را در کارهای روزانه و فعالیت های افراط در بعید است زمان گذشته — تماشای فیلم های ترسناک.

چرا ترسناک ؟

“زندگی پس از مرگ ترسناک است. ما باید به آماده سازی می گوید:” Lhamo که توضیح می دهد که خدایان که راهنمای انسان در زندگی پس از مرگ — نیز در زندگی می تواند به نظر می رسد وحشتناک است. اگر شما به دور از آنها را به شما از دست بزرگ نعمت است.

بنابراین در این خاص يكشنبه بی باک هستند در یک اجتماع افراد یک تیم تصمیم گیری بین هالووین و درخشان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıhtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma