تکنولوژی کارآفرین اندرو یانگ قطره از سال 2020 ریاست جمهوری

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ استقبال هواداران در مقابل یک مرکز رای دهی

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ استقبال هواداران در مقابل یک مرکز رای دهی در فوریه. 11 در Keene, N. H. جاستین سالیوان/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به روز شده در 8:26 p. m. ET

اندرو یانگ یک تکنولوژی کارآفرین ساخته شده است که مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف یک امضا سیاست پیشنهاد — جهانی درآمد اولیه — به پایان رسیده است پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری.

"ما لمس کرده اند و بهبود زندگی میلیون ها نفر از نقل مکان کرد و این کشور ما را خیلی دوست دارم در مسیر درست است. و در حالی که وجود دارد این است که کار بزرگ انجام شود, شما می دانید, من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده این مسابقه," او گفت: حامیان در سه شنبه شب.

"من کسی که می خواهد به قبول کمک های مالی و پشتیبانی در یک مسابقه است که ما برنده خواهد شد. و پس امشب من اعلام I am تعلیق انتخاباتی برای رئیس جمهور."

در طول مبارزات انتخاباتی یانگ افزایش یافت و از گمنامی نسبی و ساخته شده است یک زیر وفادار از حامیان شناخته شده به عنوان "یانگ باند."

پسر مهاجران یانگ تاسیس سرمایه گذاری برای امریکا غیر انتفاعی یاران برنامه ای است که فارغ التحصیلان اخیر با راه اندازی است. قبل از این که او مدیر عامل یک شرکت آموزشی بعد از خرید توسط کاپلان. که فروش او یک میلیونر است.

به عنوان یک نامزد یانگ حفر کردن در مورد خطرات ناشی از اتوماسیون به اقتصاد ایالات متحده ساخت درخواست های کارگران که مشاغل از دست رفته و یا احساس در پشت سمت چپ میان ظهور فن آوری های جدید. مرکزی به سیاست پلت فرم یانگ تن به تن جهانی پایه درآمد برای همه بزرگسالان — 1000-یک-ماه دستمزد او به نام "آزادی سود سهام" — به عنوان یک راه حل کلیدی برای بسیاری از کشور مشکلات اغلب با فشار دادن.

"این کمپین در مورد گرفتن نگه دارید از دولت ما است که در حال حاضر درست شده است به طور کامل تاخت و تاز کردن توسط شرکت های بزرگ پول و بازگشت آن به ما — و سپس بازنویسی قوانین قرن 21 اقتصاد به کار برای شما به کار برای خود و خانواده به کار برای جوامع" او گفت: این جمعیت در یک رویداد های اخیر در آیووا.

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در Hopkinton تاون هال on Feb. 9 در Hopkinton N. H. اسکات ایسن/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسکات ایسن/گتی ایماژ

یانگ شناخته شد برای وضعیتی وخیم کردن نقاط داده ها در مورد اقتصاد در کمپین حوادث و در بحث مرحله اغلب با پوشیدن یک دکمه با "ریاضی" در تمام حروف یا "را به امریکا فکر می کنم سخت تر است." به تازگی او گفت که او می خواهم اول رئیس جمهور برای استفاده از پاورپوینت عرشه هنگام تحویل دولت از اتحادیه.

در ماه دسامبر یانگ تنها نامزد رنگ به واجد شرایط برای این ماه دموکراتیک بحث است.

"این هم یک افتخار و ناامیدی به تنها نامزد رنگ در مرحله امشب. سوال این است که چرا من تنها نامزد رنگ در این مرحله ؟ کمتر از 5 ٪ از آمریکایی ها کمک به مبارزات سیاسی," او گفت: pivoting به جهانی درآمد اولیه پیشنهاد. "شما می دانید آنچه شما نیاز دارید برای کمک به مبارزات سیاسی? درآمد قابل تصرف."

NPR سیاسی خبرنگار جوانا تابستان کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن