ما کانديد واکسن سر به گسترده تست در افراد

بزرگنمایی این تصویر شرکت زیست فناوری مدرن که مقر آن در کمبریج ماساچوست امروز اعلام کرد که آن را آغاز

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

شرکت زیست فناوری مدرن که مقر آن در کمبریج ماساچوست امروز اعلام کرد که آن را آغاز فاز 3 محاکمات از آن COVID-19 واکسن. از آن خواهد شد ثبت نام تا 30000 داوطلب. Maddie مایر/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Maddie مایر/گتی ایماژ

این COVID-19 کانديد واکسن ساخته شده توسط ایالات متحده در شرکت زیست فناوری مدرن, Inc. و توسعه یافته در همکاری با موسسه ملی بهداشت و درمان شروع می شود و مرحله نهایی آن از تست امروز.

این مرحله است که به نام فاز 3 اثر آزمایش و طراحی شده است برای دیدن اگر این واکسن در واقع جلوگیری از بیماری است. تا 30000 داوطلبان اختصاص داده خواهد شد به یکی از دو گروه. یک گروه را دریافت دو تزریق با فاصله حدود 28 روز به غیر از mRNA-1273 به عنوان واکسن شناخته شده است. گروه دیگر را دریافت خواهد کرد تزریق تنها حاوی آب نمک. نه داوطلب و نه فرد تجویز تزریق می دانید چه چیزی در سرنگ به منظور اجتناب از تعصب به نفع یک نتیجه و یا یکی دیگر. البته مردم در حال اجرا محاکمه خواهد می دانم که گرفتن چه.

محققان نظارت خواهد هر دو گروه را مشاهده کنید که اگر کسی بیمار می شود. سازمان از دادگاه می گویند وجود دارد باید به تنها حدود 150 نفر از COVID-19 در میان شرکت کنندگان در مطالعه به می گویند با اعتماد به نفس است که این واکسن در واقع جلوگیری از بیماری. چه مدت آن طول می کشد برای رسیدن به این تعداد و چگونه بسیاری از شرکت کنندگان را مجبور به ثبت نام در این مطالعه یک سوال باز است. آن بستگی دارد در چه مقدار ویروس در گردش است که در این جوامع که در آن محاکمه می گیرد. آن را می تواند به عنوان بسیاری از 30,000 داوطلبان برای دریافت پاسخ و کل روند احتمالا ماه ها طول بکشد.

با توجه به لیستی که توسط سازمان بهداشت جهانی وجود دارد چهار واکسن نامزدها برای رسیدن به فاز 3 تست: سه ساخته شده توسط چینی اشخاص و یکی توسط یک همکاری بین دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca.

این مدرن واکسن نوع جدیدی از واکسن بر اساس مواد ژنتیکی است که باعث می شود تا coronavirus. قطعه RNA (یک ماده شیمیایی پسر عموی DNA) هستند محصور در یک نانو کپسول و تزریق به کسی بازو. RNA حاوی دستورالعمل برای ایجاد یک پروتئین موجود از سطح بیرونی coronavirus. این پروتئین چیزی است که باعث تحریک سیستم ایمنی بدن به آنتی بادی علیه ویروس. ایده این است که اگر این ضرر پروتئین در واکسن می تواند تولید آن آنتی بادی پس از آن اگر این واکسن فرد را در معرض این ویروس سیستم ایمنی بدن خود را قادر خواهد بود به مبارزه با آن است.

فاز 3 دنباله برگزار خواهد شد در 89 مراکز در سراسر ایالات متحده است. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر و یا عضویت در این مطالعه به ClinicalTrials.gov و جستجو شناسه NCT04470427 یا رفتن به https://www.coronaviruspreventionnetwork.org/.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de