وزارت دادگستری در حال گردش است 150. برخی از آژانس جانبازان می گویند آن نیاز به یک جراحی کشیدن صورت

بزرگنمایی این تصویر وزارت دادگستری در حال گردش است 150 سال در این ماه و برخی از کارمندان سابق و مقام

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

وزارت دادگستری در حال گردش است 150 سال در این ماه و برخی از کارمندان سابق و مقامات می گویند زمان آن رسیده است که برای اصلاحات در ارتباط آن با کاخ سفید است. Jose Luis Magana/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jose Luis Magana/AP

وزارت دادگستری جشن سالگرد 150 این ماه اما هزاران نفر از آژانس جانبازان واقعا احساس عشق این روز است.

آنها نگران جمهور تهمت به تخریب هنجارهای بودند که قرار است به عایق تعقیب از سیاست است.

در مرکز بحث است دادستان کل لایحه Barr که برنامه ریزی شده را به شهادت سهشنبه در کاپیتول هیل.

Barr تبدیل به یک میله رعد و برق برای منتقدان استدلال می کنند که او را مستقل و مسئول در این راه از وزارت دادگستری باید باشد اما در عمل بیش از حد مانند یک دلسوز مشاور برای رئیس جمهور.

در هفته های اخیر وکلا در واشنگتن را تحت فشار قرار دادند, کانون بررسی دادستان کل. یک گروه دو حزبی از 65 اساتید و هیئت علمی در مادر آلما جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق گفت: او تا به حال "شکست خورده خود را به انجام برسانند سوگند به 'حمایت و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است.'"

بر طرفداران گفت: وزارت دادگستری خوش شانس است که او را در راس طول یک زمان دشوار در تاریخ است. و دادستان کل اتحاد در دفاع از خود از جمله در مصاحبه با NPR.

پژواک از واترگیت

دیرین ناظران در دولت و قانون گفت: محیط زیست امروز پژواک پر هرج و مرج ترین دوره در تاریخ مدرن از وزارت دادگستری.

در آوریل سال 1973 رئیس جمهور ریچارد نیکسون بود خیره پایین واترگیت تحقیقات که در نهایت منجر به سقوط. نیکسون بود با استفاده از اختیارات ریاست جمهوری به تلاش برای آزار و اذیت سیاسی خود دشمنان و سپس پوشش کشف این اقدامات است.

به عنوان بخشی از این تلاش رئیس جمهور برای سخنرانی آن شب که آمد به شناخته شده به عنوان خود را "هیچ ماست مالی کردن" آدرس.

"هر آنچه ممکن است به نظر می رسد مورد بوده است قبل از هر نادرست و فعالیت ها ممکن است هنوز کشف شود در ارتباط با کل این کثیف امر من می خواهم شما بدانید که فراتر از سایه شک است که در طول مدت من به عنوان رئیس جمهور عدالت را دنبال نسبتا به طور کامل و بی طرفانه" نیکسون گفت.

او اعلام کرد که او تا به حال انتخاب شده جدید دادستان کل الیوت ریچاردسون که او به نام "یک مرد از unimpeachable صداقت و دقت بالا اصل است."

در تایید شنوایی برای اجرای عدالت بخش ریچاردسون متعهد به تضمین استقلال واترگیت پروب و به ویژه دادستان. پنج ماه بعد پس از کاخ سفید نقل مکان کرد به رشوه دادن با دادستان ریچاردسون را ترک کنید. وزارت دادگستری کارکنان به او ایستاده اند.

"در معرض خطر در تحلیل نهایی بسیار یکپارچگی دولتی فرآیندهای من آمد به وزارت دادگستری برای کمک به بازگرداندن" او گفت: کارگران مونتاژ در بخش تالار بزرگ در اکتبر 1973.

پس از آن افتضاح نزدیک به 50 سال پیش جمهوری خواهان و دموکرات ها آمد و با هم به توافق برسند و در برخی از خطوط روشن در عدالت است. یکی از آنها یک انتظار است که رئیس جمهور نمی خواهد با استفاده از وزارت دادگستری پس از رفتن دشمنان خود — و یا پاداش دوستان خود.

"وجود دارد این ایده که ما از همه بهتر است اگر وجود دارد یک استقلال واقعی بین دادستان و رئیس جمهور توضیح داد:" مایکل Waldman رئیس Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک قانون است.

"که نبود یک قانون است. آن بود اما مجموعه ای از استانداردهای مورد توافق به جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است این استاندارد در پاره پاره کننده."

منتقدان نقطه به سه اصلی نمونه:

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اعطای عفو برای خود دیرین مشاور راجر سنگ که به اعدام محکوم شده و توسط یک هیئت منصفه و محکوم به زندان توسط یک قاضی فدرال; دو آزادی از زندان سابق خود در مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort; و سه تصمیم برای رها کردن پرونده اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

حرکت آن منجر شده و هزاران نفر از وزارت دادگستری جانبازان به تقاضا که بر استعفا و یا تحقیقات خود را. یکی از آنها این است که سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی. لایحه جوش یک جمهوری خواه که رهبری بخش جنایی در عدلیه تحت ریاست جمهوری رونالد ریگان.

همانطور که برای جایگاه وزارت او NPR گفت "آن است که افسرده."

جوش اشاره کرد که او معروف استعفا داد و در سال 1988 نگرانی در مورد رفتار دادستان کل در آن زمان ادوین Meese. جوش و گفت: عدالت قرار است به کار جدای از سیاست است.

او گفت: آن را در حال حاضر به گروگان جمهور توييتها.

"اجازه دهید صادقانه او بیزار کل ایده حاکمیت قانون" جوش گفت: از رئیس جمهور در برابر آنها او را برای حزب جمهوری خواه نامزدی قبل از تعلیق مبارزات انتخاباتی خود در بهار گذشته. "او بیزار مفهوم که شما انجام عدالت بدون ترس و یا به نفع. او را شادتر اگر او فکر می کند ثابت است."

بر انتقاد را رد

به نوبه خود, بر گفته رئیس جمهور است و هرگز او را به صحبت در مورد خاص مورد جنایی. او گفت که نقش خود را برای نظارت بر موارد در وزارت دادگستری و به مطمئن شوید که آنها عادلانه است. در ماه گذشته گفت: NPR او را به انجام کار خود را نه به طور سیستماتیک حفاظت از رئیس جمهور است.

بر خواسته شد تا در مورد اتهامات که او نظارت یک الگوی خاص درمان در موارد مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن دوستان است.

"من می خواهم بگویم وجود ندارد, الگوی" Barr گفت: مصاحبه استیو inskeep را. "من می گویند که رسانه ها روایت شده است که رعایت آن چیزهایی است که اتفاق می افتد در همه زمان ها در وزارت دادگستری در حال تحریف و بازیگران که به نوعی مشکوک است."

بار نیز شکایت کرده علنا در مورد ظاهر ایجاد شده توسط تهمت عمومی نظرات و پست در توییتر و به دنبال آن شناخته شده است که او تا به حال فکر استعفا.

برای منتقدان این نوع اظهارات را بی معنی تبدیل شده به عنوان برگ برنده نگه می دارد, به tweeting, تشویق عدالت برای رفتن آسان بر متحدان خود و هدف قرار دادن دشمنان خود را. مشکل از درک تحمل و حتی اگر دخالت سیاسی در واقع نیست و در نظر گرفتن محل گروه جانبازان گفت.

"آن را مانند چیزی نامطلوب است که رفتن در در وزارت دادگستری وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:" جک گلد اسمیت دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد که مشغول به کار در وزارت دادگستری در دولت جورج دبلیو بوش بود.

"مشکل این است که او به نظر می رسد اقدام به عنوان کیسه-man برای رئیس جمهور است که حمله به این تعقیب برای سال" زرگر گفت. "و اینکه آیا وجود دارد واقعیت حامل رئيس جمهور در آب وجود دارد به وضوح ظاهر آن و آن را به یک اثر بدی من فکر می کنم در وزارت دادگستری مشروعیت و همه چیز آن را ندارد."

ایده های ارائه شده برای مرحله جدید در عدالت

در ماه سپتامبر زرگر و سابق اوباما در کاخ سفید, مشاور باب بائر برنامه ریزی برای انتشار "پس از مغلوب ساختن پیشی جستن: بازسازی ریاست جمهوری" یک کتاب در مورد چگونه این کشور ممکن است حرکت می کند و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هر زمان که زمان می آید.

در میان پیشنهادات خود را در: کنگره می تواند مالیات آشکار اجباری برای یک رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به انتشار مالیاتی و سوابق مالی است که بسیاری از پیشینیان خود بود. در گذشته رهبران سیاسی آن به عنوان یک ماده در عمل اما هیچ قانون وجود دارد که نیاز به این صراحت.

قانونگذاران نیز می تواند روشن است که تضاد منافع و انسداد عدالت قوانین درخواست به رئیس جمهور, زرگر و بائر نوشتن. و آنها می تواند قرار دادن محدودیت در برخی از فاسد استفاده از عفو قدرت و اعلام رئیس جمهور نمی تواند عفو خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است او می تواند.

ایده های دیگر دم در فکر می کنم تانک در واشنگتن و نیویورک شامل ترغیب کنگره برای اعمال محدودیت در تماس های بین وزارت دادگستری و کاخ سفید و یا حداقل پیگیری که مخاطبین در نوشتن به طوری که قانونگذاران می توانید پیدا کردن در مورد آنها.

اما معاون سابق دادستان کل جیمی Gorelick که مشغول به کار در دولت کلینتون است با احتیاط در مورد نسخه قانونی که حکومت چگونه مردم در قوه مجریه می تواند ارتباط برقرار کند.

"من شخصا نمی مانند بسیاری از ایده های قانونی شده اند که bandied مورد برای رسیدگی به اتهام نفوذ سیاسی در بخش" گفت Gorelick در حال حاضر یک شریک در WilmerHale قانون شرکت.

در طول دوره تصدی خود را در دولت کلینتون, Gorelick گفت وجود دارد که عدالت رهبران نیاز به اجازه کاخ سفید در پیشبرد دانم در مورد big موارد مانند آنتی تراست طرح دعوی در دادگاه در برابر مایکروسافت که تا به حال اثرات اقتصادی و امنیت ملی تعقیب که دخیل امور خارجه.

زرگر از دانشگاه هاروارد گفت: او فکر کار سنگین برای تقویت اعتماد به نفس در عدالت باید از آینده رئیس جمهور و دادستان کل.

"در گذشته بهترین اصلاحات از قوه مجریه به مطمئن شوید که این عمل با صداقت آمده اند از قوه مجریه" زرگر گفت.

که چه اتفاقی افتاد بعد از واترگیت زمانی که رهبران جدید صادر قوانین از جاده ها برای بازگرداندن ایمان به حکومت قانون است.

Gorelick گفت که او فکر می کند که یک کار ضروری است که مسائل را برای قضات منصفه و دیگر شهروندان ،

"شهروندان عادی نیاز به درک که عدالت است و اعمال مناسب و بدون توجه به سیاست در جهت آنها را به اعتماد به اقدامات وزارت دادگستری است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب