امید و اعتیاد به مواد مخدره دیابتی هشدار سگ

بزرگنمایی این تصویر

پگی گیبسون نشسته در اتاق نشیمن خود را با خدمات خود را سگ راکی در غرب, Jefferson, N. C. در ماه نوامبر گذشته. گیبسون می گوید: سنگی دیابتی هشدار سگ قادر نیست به خوبی کار می کنند ، مایک Belleme برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مایک Belleme برای NPR

آن را چند دقیقه قبل از خدمات در یک صبح یکشنبه در بیت عنیا United Methodist Church in West Jefferson, N. C. handbell گروه کر هوا قطره و یک دستیار چراغ و شمع.

عضو کلیسا پگی لین گیبسون در پیاده روی با سگ چاق و چله, کرم رنگی سگ شکاری طلایی به نام راکی. این عبادت استقبال سنگی مانند یک دوست قدیمی.

“حال شما چطور است ؟ شما یک یار” یک مرد می گوید به سگ. “و شما” مرد می گوید گیبسون.

کشیش دن پول استقبال جماعت به عنوان سنگی افتخاری عضو کلیسا حل و فصل در گیبسون را در یک پیو در نزدیکی بازگشت.

“عشق ما سنگی مناسب است ؟ و ما عشق پگی” پول می گوید: از منبر در روز NPR بازدید کردند.

گیبسون 67 ساله پرستار بازنشسته است, یکی از بیش از یک میلیون آمریکایی مبتلا به دیابت نوع 1 یک مشکل برای مدیریت بیماری خود ایمنی است. افراد مبتلا به این بیماری به صورت یک مبارزه مداوم برای کنترل میزان قند در خون. اگر آن را بیش از حد کم می تواند منجر به تشنج و از دست دادن هوشیاری و یا مرگ.

و صخره ای وجود دارد برای کمک به. او دیابتی سگ هشدار های ویژه آموزش دیده برای بوی خطرناک تغییرات در کسی قند خون و هشدار آنها را با یک پا و یا یک اشاره قبل از آن را تبدیل به یک اورژانس پزشکی و او یک هدیه از کلیسای جامعه است. فلفل قرمز ناهار یک حراج سکوت حتی یک کنسرت توسط نوازندگان محلی تمام کمک خود را با $15,000 قیمت….

بزرگنمایی این تصویر

پگی گیبسون (سمت چپ) هدایت دیابتی سگ هشدار های راکی در خارج به عنوان او با یک دوست زیر یک سرویس کلیسا در بیت عنیا United Methodist Church in West Jefferson, N. C., در جولای 7, 2019. جماعت کمک گیبسون جمع آوری پول برای خرید راکی. رابرت Benincasa/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

رابرت Benincasa/NPR

پشت در خانه اش خارج West Jefferson, عکس کارت پستال مرکز شهر گیبسون صحبت در مورد اینکه چرا او به دنبال سگ کمک کند.

“در این سال های آخر آن را تبدیل به سخت تر برای تشخیص این که آیا قند خون من بود بیش از حد بالا و یا اینکه آیا آن را رفتن بیش از حد کم است. که تا حدی بود که آنچه باعث شد من به دنبال به گرفتن دیابتی هشدار service dog,” او می گوید.

اما در حالی که گیبسون بدیهی است که سنگی را دوست دارد او را فراهم می کند خدمات او و همسایگان او برای پرداخت می شود. متاسفانه ممکن است که همتراز برای دوره. دیابتی سگ هشدار های صنعت unstandardized و تا حد زیادی غیر قابل تنظیم. و علم در یک سگ توانایی قابل اعتماد خر خر کردن قند خون تغییراتی است که در بهترین حالت مجمل.

امید و اعتیاد به مواد مخدره

گیبسون می گوید: او تحت تاثیر آنلاین کمپین بازاریابی دیابتی هشدار سگ از امریکا نوادا شرکت است که فروش راکی.

“آنها داستان خود را در وجود دارد در مورد سگ آنها آموزش دیده و با مردم آنها قرار داده اید و آنها را با. و شما می دانید آن را [به نظر می رسید] صدا به من” گیبسون می گوید.

اگر شما تحقیقات دیابتی هشدار سگ شما پیدا کردن مقدار زیادی از امید برای نقش خود را در مدیریت دیابت نوع 1. و شما پیدا کردن یک مقدار عادلانه از اعتیاد به مواد مخدره.

اخبار تلویزیون در مورد سگ ها اغلب غیرانتقادی قبول توانایی های خود را با استفاده از کلماتی مانند “باور نکردنی” و “شگفت انگیز است.” در جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی می شود هشدار صاحبان سگ و موقعیت آنها را به عنوان مهم راه حل برای بیماری خود را.

NPR بررسی نزدیک به 500 فعال GoFundMe مبارزات که ذکر “دیابتی هشدار سگ.” بیش از یک سوم استفاده از عبارات مانند “نجات دهنده” و یا “نجات بخش.”

بزرگنمایی این تصویر

خدمات سگ در آموزش در دیابتی هشدار سگ از امریکا را در JDRF یک پیاده روی در لاس وگاس. JDRF تحقیق و حمایت از گروه اختصاص داده شده به درمان دیابت نوع 1. جو Buglewicz برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Buglewicz برای NPR

آموزش سگ شرکت های مشابه را ادعا می کند. چند تن از آنها مواجه اند دعاوی یا شکایات به تازگی از مصرف کنندگان که خرید دیابتی هشدار سگ که آنها می گویند کار نمی کند.

در تگزاس یک گروه از بیش از یک دوجین سگ خریداران شکایت یک مربی برای تقلب و برنده یک حکم برای $800,000. در ویرجینیا دادستان کل شکایت یک سگ خدمات فروشنده پس از شکایات مشتری در مورد آن سگ است که به بازار عرضه شده به عنوان “حمایت علم” و “100 درصد موثر است.”

ویرجینیا دادستان ادعا کرد که شرکت خدمات سگ توسط وارن بازیاب فریب مصرف کنندگان در مورد حیوانات توانایی ها و هزینه های, در بسیاری از موارد به سادگی فروش “$25,000 حیوان خانگی.” وکیل شرکت گلن فرانکلین Koontz می گوید NPR مشتری خود را انکار اتهامات و خواستار طرح دعوی در دادگاه “بی اساس است.” او می ایستد “حمایت علم” ادعا می کنند و می افزاید: “به طور کامل آموزش دیده سگ 100 درصد موثر است.”

دلیل آن ممکن است یک طرح دعوی در دادگاه به مبارزه در برابر درک و یا واقعی و کاستی در یک سگ هشدار است که مربیان و سگ به طور کلی لازم نیست با هر قدرت و یا تنظیم کننده برای انجام به گونه استاندارد.

در حالی که سنگی بود که به بازار عرضه شده به عنوان “خبره” سگ هشدار های صدور گواهینامه آمد تنها از این شرکت است که فروش سگ. به زودی پس از گیبسون رو Rocky روشن بود به او که نبود او قطع می شود یک سگ خدمات عمومی به خصوص در باد می وزد کشور بالا, North Carolina.

گیبسون می گوید: سنگی است که به راحتی وحشت زده رایج صداهای مانند چتر باز و موتور سیکلت در حال عبور و نمی تواند کار به عنوان یک سگ هشدار در حالی که او می ترسم.

“روز اول که من تا به حال او را در خود باد منفجر کرد. او خیلی می ترسم که او نمی تواند اجرا شود به اندازه کافی سریع به تلاش برای پنهان کردن” گیبسون می گوید. “این فقط خالص ترس است.”

که در مارس سال 2017, درست پس از او تا به حال به ثبت نام یک سری از تکذیبنامهها به عنوان یک شرط گرفتن سگ. یک سند گفت: راکی “ملاقات انتظارات خود را به عنوان یک دیابتی هشدار سگ” حتی اگر او تا به حال تنها دو روز تجربه با او.

سند دیگری گفت: سنگی دارای “اراده” و نبود تضمین برای انجام آنچه گیبسون و جامعه پرداخت می شود $15,000 برای: هشدار به تغییرات قند خون.

“من پاسخ همه چیز را به خاطر من خیلی هیجان زده است که او وجود دارد و من مثبت” گیبسون می گوید. “من امیدوار بودم قرار بود همه چیز فوق العاده و پس از گرد و غبار حل و فصل همه چیز نیست فوق العاده است.”

یک مقاله او را امضا کردند گفت: راکی نبود تضمین شده به “انجام هر گونه عمل خاصی در هر زمان خاص.”

فراگیر سلب مسئولیت صدا ممکن است در تقابل با یک خرید گران قیمت است که اعتماد مردم را با زندگی خود را. اما تحقیقات در حالت آماده باش, سگ, نشان می دهد همچنین ممکن است یک بررسی واقعیت در مورد توانایی های دیابتی هشدار سگ به طور کلی.

آنچه که علم می گوید:

دانشگاه ویرجینیا روانشناس لیندا Gonder-فردریک ردیابی عملکرد 14 دیابتی هشدار سگ در یک سال 2017 مطالعه است. قبل از مطالعه صاحبان آنها معتقد بودند که سگ را به اثبات دقیق تر از قند خود نظارت بر دستگاه های. این اتفاق نمی افتد.

“به طور کلی آنها واقعا نمی شد که قابل اعتماد و یا دقیق,” او می گوید.

14 سگ در این مطالعه تنها سه انجام شده بهتر از فرصت آماری. که شبیه به آنچه که یک اورگان محقق گزارش شده در سال 2016. سگ ها در این مطالعه شناسایی قند خون پایین رویدادهای 36% از زمان. آنها نیز تا به حال مثبت کاذب. تنها 12 درصد از سگ هشدار های اتفاق افتاده در طول واقعی قند خون پایین وقایع است.

بزرگنمایی این تصویر

اد Peeples (مرکز) طول می کشد بخشی در JDRF یک پیاده روی که را افزایش می دهد پول برای تحقیقات دیابت نوع 1 در لاس وگاس. Peeples یک مالک مشترک شرکت دیابتی هشدار سگ از امریکا است. جو Buglewicz برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Buglewicz برای NPR

Gonder-فردریک می گوید: برخی از صاحبان سگ دست بالا گرفتن سگ محبوب خود را’ استعدادهای شاید به عنوان آنها را به مورد علاقه نوه.

“مردم ممکن است توجه کنید و به یاد داشته باشید زمانی که سگ دقیق است خیلی بیشتر به راحتی از آنها اطلاع می دهد و یا به یاد داشته باشید زمانی که سگ شد دقیق نیست,” او می گوید. “شما پیدا کردن کسی که معتقد است به شدت در سگ خود را که در واقع شاید سگ در حق نیمی از زمان است.”

روانی روند در کار او می گوید: یک نوع تایید و تعصب.

تحقیقات خود را نیز مغایر با آنچه که برخی بر این باورند — و یا امید — درست است که سگ می تواند خوب خالص ایمنی برای کسانی که نگران قند خون حذف به عنوان آنها خواب. برخی از پدر و مادر به سگ برای حفاظت از فرزندان خود را در طول شب.

“دقت فقط کاهش یافت در طول شب. سگ به خواب بیش از حد. بدیهی است که یک سگ نمی تواند کار 24/7” Gonder-فردریک می گوید.

وجود دارد نه بیش از حد تحقیقات دیگر اما آنچه وجود ندارد بیشتر دلگرم کننده است. یک مطالعه منتشر شده در سال 2015 و 2019 انگلیسی مطالعه را پیدا عملکرد خوب اما درگیر ممکن است تضاد منافع است. هر دو مطالعات شرکت نوشته شده توسط سگ’ مربیان و یا تامین کنندگان. نویسندگان هر دو مقالات بگویید NPR ترتیبات نیست مقدار به درگیری و نمی تعصب مطالعات.

یک مربی را تضمین

ادوین Peeples که شرکت صاحب دیابتی هشدار سگ از امریکا می گوید که او آموزش داده است نزدیک به 700 سگ و بیش از 9 بیرون از 10 از مشتریان خود را راضی هستند.

او می گوید مسائل مانند گیبسون را — که در آن یک سگ نمی تواند به خوبی انجام در — نمایندگی سخت ترین بخشی از آموزش یک سگ هشدار و که او می کند بهترین خود را برای آموزش سگ برای کار در مالک محیط زیست است. و برای سگ هایی که کار نمی کنند ، Peeples می گوید او یک آموزش را تضمین کند.

“آنها می توانند که سگ به آستان حق در اینجا در لاس وگاس” Peeples می گوید. “پاسخ ما خواهد بود: من بهترین مطلق به تلاش برای رفع آن, و اگر من می توانم شما یک نام تجاری جدید سگ.”

اما جسیکا موی یک اوهایو مادر مبتلا به ديابت نوع 1 حال اجرا اختلاف با Peeples و در حال حاضر کمک می کند تا اجرای یک Facebook گروه اختصاص داده شده به شکایات در مورد Peeples’ شرکت. او می گوید: جایگزینی سگ تضمین می تواند به معنای کوچک هنگامی که وجود دارد یک کودک درگیر است.

بزرگنمایی این تصویر

جسیکا موی صرف $11,000 در Hachi که موی میگه نشده است قابل اعتماد به عنوان یک دیابتی سگ هشدار. Maddie McGarvey برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Maddie McGarvey برای NPR

“کودک اوراق قرضه با سگ و سپس آنها را به انتخاب کنید که آیا یا نه برای ارسال سگ به عقب و بیش از شروع دوباره دنبال آن نجات بخش هشدار” موی می گوید. “یا اگر آنها فقط اجازه دهید کودک خود را در زندگی با این سگ بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که آن کار نمی کند برای آنها است.”

موی خود سگ Hachi در سال 2016 و پرداخت Peeples’ شرکت $11,000 برای او. Hachi قرار بود به پنجه او اگر ميزان قند خون خارج از محدوده.

“Hachi هرگز قابل اعتماد alerter. اگر من به چهره خود را و خواسته پنجه مطمئن شوید که او را به من پنجه خود را,” موی می گوید. “اما هرگز وجود هر گونه لینک به بوی نفس من و یا قند خون بالا بود یا اینکه من قند خون پایین است.”

بزرگنمایی این تصویر

یک کتاب از دیابتی هشدار سگ از امریکا نشسته در خانه موی جسیکا که خریداری سگ او Hachi از شرکت. Maddie McGarvey برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Maddie McGarvey برای NPR

زمانی که Peeples توافق برای بازپرداخت برخی از پول آن را مشروط بر امضای یک توافقنامه nondisclosure محرومیت او از بحث در مورد این شرکت با دیگران است. او می گوید که او نیاز به توافق زیرا او نمی خواست آن را برای عموم شناخته شده است که او ارائه بازپرداخت را انجام دهید. او حاضر به امضای ترک چند هزار دلار بر روی میز است.

در حال حاضر از طریق Facebook, گروه, موی, می گوید او شنیده ام از ده ها تن از Peeples مشتریان. برخی تلاش کرده اند با سگ که بیش از حد تهاجمی و یا مشکلات دیگر. برخی خوشحال هستند.

خوشحال پارادوکس

در حالی که محققان شواهد کمی که سگ می تواند قابل اعتماد خر خر کردن قند خون و تغییرات آنها مواجه می شوند یک نوع تناقض: افرادی که از دریافت هشدار سگ تمایل به انجام بهتر با دیابت خود را.

“آنها فقط ممکن است بیشتر درگیر با دیابت و می گوید:” Gonder-فردریک محقق. “آنها ممکن است خود را در چک کردن قند خون بیشتر از حد اغلب از آنها استفاده می شود. سگ مرتب کردن بر اساس یک یادآوری خوشایند از دیابت است.”

بزرگنمایی این تصویر

جسیکا موی صرف زمان با Hachi در حیاط خارج کلمبوس, اوهایو, on Oct. 30. موی اجرا می شود یک Facebook گروه اختصاص داده شده به شکایت در مورد شرکت دیابتی هشدار سگ از امریکا است. Maddie McGarvey برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Maddie McGarvey برای NPR

نشستن در میز آشپزخانه خود را با سنگی در پای گیبسون می گوید: سگ به او کمک کرد تا کمتر احساس تنهایی با بیماری است.

که با وجود این واقعیت است که او می گوید: او کار نمی کند و زمانی که او می ترسم از رعد و برق و یا برخی از سر و صدا می کند و هشدار او به قند خون, تغییرات در نرخ, او می گوید: فروشنده وعده داده شده – 80 درصد از زمان. همچنین او شکایت می کند که او آموزش دیده بود به او هشدار توسط پریدن از روی او, و او می گوید که او بیش از نیمی از وزن خود را.

هنوز گیبسون می گوید: “وجود خواهد داشت فقط بار که او آمده و قرار دادن سر خود را بر روی پای من و فقط نگاه کردن در من — به عنوان اگر او می داند در برخی از راه آنچه که من قصد دارم از طریق. او همیشه وجود دارد برای من.”

اما او می گوید: “من متاسفم که سنگی به عنوان یک حیوان انتخاب شد برای انجام یک کار او نبود و مجهز را انجام دهد. که منصفانه نیست به حیوانات. نه آن را به من به عنوان گیرنده از یک $15,000 ویژه آموزش سگ نیست که قادر به انجام کار خود را.”

او می گوید او قصد دارد به تلاش برای آموزش مجدد سنگی و وجود خود را “تضمین” او هیچ برنامه ای برای او ارسال.

Huo Jingnan و گربه Schuknecht کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im