تگزاس حرکت به ممنوعیت اکثر سقط به دلیل شیوع ویروس

AUSTIN تگزاس – فرماندار و دادستان کل تگزاس در حال حرکت به ممنوعیت ترین سقط جنین در کشور در طول شیوع کروناویروس اعلام کرد آنها نمی واجد شرایط به عنوان ضروری جراحی.

دادستان کل کن Paxton روز دوشنبه گفت که منظور صادر شده بیش از آخر هفته توسط رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت منع “هر نوع سقط جنین است که از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت مادر.”

عدم تطابق با سفارش می تواند در مجازات تا 1000 $یا 180 روز از زندان زمان Paxton گفت.

“هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” پکستون گفت. “کسانی که به نقض فرماندار منظور خواهد شد ملاقات با نیروی کامل از قانون است.”

این موضوع همچنین هایش در اوهایو که در آن درمانگاه سقط جنین دریافت نامه های جمعه از جمهوری خواه دادستان کل دیو Yost سفارش آنها را به توقف همه “غیر ضروری” فولاد سقط جنین. Yost نوشت که این روش را نقض مارس 17 سفارش صادر شده توسط دولت سلامت مدیر.

نمایندگان اوهایو درمانگاه گفت که آنها در انطباق با سلامت مدیر نظم و برنامه ریزی برای ادامه ارائه سقط جنین.

در میان حرکت های اوهایو و تگزاس یک ائتلاف ضد سقط گروه خواست متحدان خود در سراسر کشور به درخواست فرمانداران به ممنوعیت ترین سقط جنین در زمینه آنها ضروری نیست.

“اگر سقط جنین یک “انتخاب” و سپس سقط جنین انتخابی روش گفت:” علامت گذاری Harrington, رئيس جمهور از ضد سقط گروه ایجاد شده برابر است.

سقط جنین-حقوق رهبران در سراسر کشور تقبیح تاکتیک و گفت آن را توهین به زنان دست و پنجه نرم با تصمیم گیری های دشوار در میان اختلالات از این بیماری همه گیر.

“سقط جنین زمان حساس و ضروری مراقبت های بهداشتی” کاترین گفت: Hancock Ragsdale, رئيس جمهور از ملی سقط جنین فدراسیون. “زنان شایسته بهتر از ترسو, بهره برداری از مراقبت های بهداشتی بحران در پیشبرد ضد سقط جنین دستور کار است.”

در اوهایو درمانگاه سقط جنین برنامه ریزی برای باقی می ماند در عمل.

جنیفر شعبه یک وکیل برای زنان Med مرکز دیتون گفت: این درمانگاه در حال حاضر اقدامات برای به حداقل رساندن استفاده از تجهیزات حفاظت فردی-یکی از مسائل مطرح شده در دولت باشد.

را به مدیران عامل دو والدین اعضا در اوهایو گفت: درمانگاه خود را نیز در انطباق با داشتن کاهش در استفاده از تجهیزات است که در تامین کوتاه مدت.

کلیولند-بر اساس زودرس از شلوغ ترین کلینیک سقط جنین در اوهایو است و باز نمی شود در روزهای دوشنبه اما گفت که در ادامه به ملاقات در هفته بعد.

Bethany McCorkle سخنگوی Yost گفت: سفارشات ارسال شده به سه کلینیک سقط جنین اپراتورها نیست با انگیزه های سیاسی بلکه به علت شکایت از مردم است. او گفت: آنها شبیه به سفارشات ارسال شده به یک اورولوژی عمل.

در تگزاس والدین بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در منظور از ابوت اما آن را مورد ستایش قرار داد ضد سقط جنین در ایران ،

“سقط جنین صنعت مصرف شده و احتکار لوازم پزشکی که نیاز دارد و در سراسر کشور از جمله ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ برای حرفه ای پزشکی گفت:” تگزاس درست به زندگی است.

کارول Tobias رئيس جمهور از ملی حق زندگی به نام در کلینیک سقط جنین در سراسر کشور به طور موقت متوقف سقط جنین خدمات.

“کلینیک سقط جنین انجام کسب و کار به عنوان معمول در حضور یک بیماری تهدید کننده زندگی نشان می دهد که چگونه سنگدلانه طرفدار سقط جنین شدند و abortionists هستند برای حفاظت از زندگی در هر مرحله” گفت: Tobias.

Bonyen لی-Gilmore مدیر امور رسانه ای کمپین برای والدین فدراسیون آمریکا گفت: والدین درمانگاه بودند قصد remaning در عمل.

“در حالی که بهداشت عمومی ارائه دهندگان کار با هم در جوامع ما برای مراقبت از بیمارانی که مراقبت های بهداشتی نمی توانید صبر کنید برخی از ضد سقط جنین فعالان در حال بهره برداری از COVID-19 pandemic به فشار ایدئولوژیک خود را در دستور کار,” او گفت:. “این زمان را به بازی سیاست است.”

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

وجود دارد هیچ گزارش فوری از کشورهای دیگر برنامه ریزی به هدف درمانگاه سقط جنین با محدودیت های مربوط به COVID-19 حتی در حزب جمهوری خواه-اداره آمده است که فعال شده است که در عبور از ضد قانون سقط جنین در سال های اخیر است.

در آیداهو دفتر فرماندار گفت: دولت “است و نه موظف به ارائه دهندگان روش های جلوگیری از هر نوع. سلامت سیستم تعیین چه روش انتخابی محسوب می شوند داخلی است.”

مدیر اجرایی گرجستان حق زندگی Zemmie Fleck گفت: او را نمی شنید از هر برنامه توسط گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ برای محدود کردن سقط جنین به دلیل coronavirus. اما او پیشنهاد کرد چنین اقدامی موجه خواهد بود.

“در حال حاضر ما می بینیم مردم حتی افرادی که من شخصا می دانم که اعمال جراحی الکتیو شده اند به تعویق افتاد با توجه به این همه گیر او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “من می خواهم بگویم همان باید تقاضای خود را به سقط جنین صنعت به عنوان به خوبی.”

دایان Derzis صاحب تنها کلینیک سقط جنین در می سی سی پی به اسوشیتد پرس گفت که این درمانگاه شده بود گفت: دولت برای جلوگیری از ارائه این روش است.

“این است که ما مشاجره است که ما در حال ضروری خدمات” Derzis گفت: از طریق تلفن از آلاباما جایی که او زندگی می کند.

یک سخنگوی سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز بلافاصله پاسخ به یک سوال از آسوشیتدپرس روز دوشنبه در مورد اینکه آیا او منظور خواهد شد توقف سقط جنین.

برنامه ریزی والدین طرفداران میشیگان می گوید دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را صادر جمعه به منع روش انتخابی گسترش به سقط جنین. Whitmer پشتیبانی از سقط جنین.

به طور مشابه, در, North Carolina, سلامت, سخنگوی وزارت سارا پوست گفت: درمانگاه سقط جنین خواهد شد تحت پوشش توسط یک بخشنامه درخواست بيمارستان و جراحي سرپايي مراکز به تعلیق همه انتخابی و غیر فوری روش و عمل جراحی.

این روش های پزشکی تعریف شده به عنوان کسانی که نمی خواهد باعث آسیب به بیمار اگر قرار به مدت حداقل چهار هفته یک نامه به بیمارستان ها می گوید. بنابراین فولاد سقط جنین هستند “چیزی نیست که نیاز به تعویق افتاد گفت:” پوست.

وزارت او در دولت لیبریا روی کوپر که پشتیبانی از سقط جنین.

___

Crary گزارش از نیویورک و Carr Smyth از کلمبوس, اوهایو. آسوشیتد پرس خبرنگاران Sudhin Thanawala در آتلانتا امیلی Wagster Pettus در جکسون می سی سی پی, Gary رابرتسون در رالی کارولینای شمالی و کیت Ridler در بویزی آیداهو کمک کرده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر