دادگاه بررسی resentencing بر اساس ادعای نژاد پرستی

NASHVILLE - سرنوشت سیاه اعدام زندانی در ایالت تنسی که حکم کاهش یافته بود به زندگی در زندان بیش از نگرانی در مو

توسط MINERALNEWS در 20 خرداد 1399

NASHVILLE - سرنوشت سیاه اعدام زندانی در ایالت تنسی که حکم کاهش یافته بود به زندگی در زندان بیش از نگرانی در مورد نژاد پرستی در دادگاه است تا در هوا پس از تنسی دادگاه کیفری و تجدید نظر در روز سه شنبه شنیده ام یک درخواست تجدید نظر از جمله کاهش.

Abu-Ali Abdur'Rahman (AHB'-dur-RAK'-mahn) به مرگ محکوم شد سال 1986 قتل پاتریک دانیلز. او برنامه ریزی شده به اجرا در مارس اما در پاییز گذشته یک قاضی resentenced او بر اساس ادعا می کند که دادستان بود به طور غیر قانونی مستثنی آمریکایی های آفریقایی تبار از داوران ،

Abdur'Rahman تا به حال در زمینه بازگشایی پرونده او در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور محکومیت مختلف, سیاه, اعدام زندانی در گرجستان پیدا کردن دادستان تا به حال به طور غیر قانونی مستثنی آمریکایی های آفریقایی تبار از همه سفید منصفه که مشخص تیموتی فاستر سرنوشت.

در Abdur'Rahman مورد دادستان' یادداشت از محاکمه او نشان داد که درمان سیاه پوستان در استخر هیئت منصفه متفاوت از سفید پوستان با توجه به سوابق دادگاه. برای مثال دادستان گفت: قاضی بودند به استثنای یک کالج تحصیل واعظ چرا که او به نظر می رسد بی سواد و خاموش در حالی که سفید منصفه که واقعا بی سواد بودند اجازه داده شد به خدمت می کنند.

Abdur'Rahman وکلای نیز با اشاره به یک پنل در یک تنسی دادستان کل کنفرانس که در آن جان زیمرمن وکیل که تحت پیگرد قانونی قرار Abdur'Rahman مورد به صراحت ذکر شده با استفاده از مسابقه در هیات داوران انتخاب شده است. زیمرمن توصیف به دنبال سیاه منصفه برای یک مورد که در آن متهمان اسپانیایی به دلیل "سیاه پوستان همه نفرت مکزیکی" با توجه به سوابق دادگاه.

زمان نشویل منطقه دادستان کل گلن Funk بود در میان کسانی که محکوم زیمرمن نظرات. زمانی که Abdur'Rahman خواسته به بازگشایی پرونده او فانک تصمیم به مذاکره و نه مبارزه. این توافق را کاهش می دهد Abdur'Rahman این جمله را به یک زندگی و این امر می تواند در خدمت متوالی با دو, دیگر, زندگی, جملات بنابراین وجود خواهد داشت هیچ امکان او را ترک زندان است. در بازگشت Abdur'Rahman توافق به هر بیشتر چالش های قانونی.

محاکمه قاضی دادگاه تایید سفارش در ماه اوت اما قبل از آن می تواند تبدیل به نهایی تنسی دادستانی کل به دادگاه تجدید نظر. در روز شنبه جلسه معاون دادستان کل Zachary Hinkle استدلال که دادگاه قاضی ندارد قدرت برای تغییر Abdur'Rahman این حکم صرفا بر اساس توافق بین دو طرف است. وجود دارد باید یک دادخواست, دادرسی و بررسی Hinkle گفت. و دادگاه باید تصمیم گرفت که آیا ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور گرجستان مورد ایجاد یک جدید و عطف به ماسبق قانون که پس از آن می تواند استفاده شود به Abdur'Rahman است.

کسانی که قدم کوتاه شد-مداری که قاضی پذیرفته توافق بین دادستان و Abdur'Rahman, Hinkle گفت: استدلال قاضی را جهت تصویب توافق باید خالی.

قاضی تامی Woodall آن گفت: "به نظر می رسد که دادگاه قلم یک مرحله است." دادگاه باید ساخته شده و پیدا کردن که Abdur'Rahman بود به عنوان تسکین خالی خود جملات و سپس نظر خود را در توافق با دادستان.

"برخی ممکن است آن را به عنوان فرم بیش از ماده" او گفت:. "من آن را به عنوان مراحل است که باید انجام شود."

دیوید Esquivel, نمایندگی Abdur'Rahman اذعان کرد وجود دارد برخی از "مات" از مرحله جداگانه. اگر دادگاه در مورد او گفت که آنها می تواند از ارسال پرونده به دادگاه جهت به ازنو اقدامات.

اما Esquivel همچنین استدلال کرد که دادستانی کل حق ندارد درخواست تجدید نظر در توافق نامه ساخته شده توسط دادستان منطقه چون هر دو دادستان کل و دادستان منطقه نشان دهنده همان حزب دولت است.

"یک حزب نمی تواند درخواست یک وکیل برای ورود به یک توافق در این دادگاه و سپس درخواست متفاوت وکیل به upend که توافق در مورد درخواست تجدید نظر" Esquivel استدلال کرد. "هیچ حزب می تواند انجام دهد که حتی دولت است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن