دیوان عالی کشور در وزن و سقط جنین مورد; شومر سخنان قرعه کشی ملامت از رابرتز

بزرگنمایی این تصویر

رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت می کند چهارشنبه در سقط جنین-حقوق تجمع در خارج از دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن است. در داخل دادگاه قضات شنیده استدلال عمده سقط جنین مورد تهمت و عصر. شومر این اظهارات شنبه انتقادی از دادگاه دو مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قضات جلب نادر ملامت از قاضی جان رابرتز. Jose Luis Magana/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jose Luis Magana/AP

وجود دارد, درگیری شدید در دیوان عالی ایالات متحده روز شنبه و یک نقد شدید از رئیس دادگستری جان رابرتز پس از آن بر یادگیری در مورد اظهارات رهبر اقلیت سنا چاک شومر در خارج در حالی که استدلال وقوع بودند داخل.

پرداختن به یک جمعیت از سقط جنین-حقوق تظاهرکنندگان شومر D-n. y. مراجعه کننده به دادگاه دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, Neal Gorsuch و برت Kavanaugh و گفت: “شما باید به هر طریقی گردباد و شما پرداخت قیمت. شما نمی خواهد می دانم آنچه به شما رسید اگر شما رفتن به جلو با این افتضاح تصمیم گیری.”

شومر این بیانیه ظاهرا اشاره به Kavanaugh عصبانی بیانیه ای به سناتورهای دموکرات در سال 2018 تایید شنوایی “شما پاشیدند باد. برای دهه های آینده من از ترس این کشور خواهد گردباد درو.”

اواخر روز چهارشنبه رئیس دادگستری رابرتز در پاسخ به شومر با استرن كردم ، “قضات می دانم که انتقاد با خاک می آید اما اظهارات تهدید از این نوع از بالاترین سطوح دولت نه تنها نامناسب آنها خطرناک هستند. تمام اعضای دادگاه ادامه خواهد داد به انجام کار خود را بدون ترس و یا حمایت از هر سه ماهه او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است.

شومر را به سرعت پاسخ خود را نوشته شده است بیانیه ای گفت که از نظر او “یک مرجع سیاسی قیمت سنا جمهوری خواهان پرداخت خواهد شد برای قرار دادن این قضات در دادگاه و هشدار داد که قضات را از بند باز کردن یک عمده جنبش مردمی در موضوع حقوق باروری….”

شومر در ادامه به انتقاد از رئیس دادگستری برای “سکوت در زمانی که رئیس جمهور تهمت حمله قضات ستمیر و Ginsburg” در اواخر ماه گذشته. که شکست به ایستادن برای دو تا از دادگاه لیبرال ها شومر گفت: نشان می دهد که رابرتز “نه تنها تماس توپ و اعتصابات” به او وعده داده شده او را در تایید شنوایی در سال 2005.

پنج شنبه اولین بار نیست که رابرتز به سرزنش یک رهبر سیاسی. در نوامبر سال 2018 او با صدور بیانیه ای انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن برای بدنام کردن یک قاضی به عنوان “اوباما قاضی” در مورد مهاجرت.

این بیانیه رابرتز صادر کرد و سپس گفت: “ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات است. آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله در توئیتر خود نوشت: “با عرض پوزش قاضی جان رابرتز اما شما در واقع باید ‘اوباما قضات و آنها را به یک مقدار دیدگاه متفاوت نسبت به افرادی که متهم هستند با امنیت کشور ما است. … این احکام در حال تکان دهنده است. ما نیاز به حفاظت و امنیت-این احکام در حال ساخت در کشور ما ناامن! بسیار خطرناک و غیر عاقلانه.”

حقایق مورد

چهار انفجار از رئیس دادگستری پس از شدید استدلال قبل از دادگاه در یک مورد که آزمون این که آیا دادگاه باید نفی سقط جنین حاکم است که فقط چهار سال.

در سال 2016 دادگاه عالی زده تگزاس قانون که مورد نیاز پزشکان در درمانگاه سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان. در موضوع در حال حاضر تقریبا یکسان قانون بیرون آمدن از لوئیزیانا. اما در این چهار سال پس از تگزاس مورد ترکیب دادگاه تغییر کرده است با اضافات از دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, Gorsuch و Kavanaugh.

با تغییر در دادگاه ترکیب ضد سقط گروه شده اند و با فشار دادن سخت به دادگاه برای رد گم کردن سقط جنین در حقوق با یک چشم به هدف نهایی از واژگون شدن Roe v. Wade.

در لوئیزیانا مورد قبل از دادگاه روز شنبه دولت در دفاع از یک اعتراف امتیازات اساسنامه تقریبا یکسان به قانون تگزاس که دادگاه زده در سال 2016. حامیان این قانون استدلال می کنند که لوئیزیانا تصویب آن برای محافظت از ایمنی بیمار.

“وجود دارد یک رکورد در لوئیزیانا به عنوان وجود دارد در کشورهای دیگر واقعا نقض استانداردهای سلامت و ایمنی در صنعت سقط جنین ما بیش از 20 سال از اسناد و مدارک گفت:” لوئیزیانا کنگره مایک جانسون در مراحل دادگاه زیر شفاهی چهارشنبه.

اما نانسی Northup رئیس مرکز حقوق باروری و مقابله است که اگر لوئیزیانا قانون تایید کلینیک ها در سراسر کشور خواهد شاتر — ترک تنها یک درمانگاه و یک دکتر در خدمت نیازهای 10,000 زنان به دنبال سقط جنین در هر سال در دولت است.

“این درست نیست که ما به اینجا re-مبارزه با یک نبرد قانونی است که ما در حال حاضر به دست آورد. اما متاسفانه ما در اینجا به دلیل ایالت لوئیزیانا است که در سرپیچی از قانون اساسی و دادگاه عالی حکم” Northup گفت.

استدلال

در داخل دادگاه مجلسی, وکیل جولی Rikelman نمایندگی کلینیک امید در Shreveport, La., استدلال کرد که مدار پنجم دادگاه تجدید نظر در تایید این لوئیزیانا, قانون تا به حال نادیده واقعی یافته های دادگاه و آشکارا به مبارزه طلبیده دادگاه عالی سوابق.

محافظه کار عدالت ساموئل Alito که آشکارا مخالف سقط جنین را برای چند دهه منجر به اتهام علیه Rikelman.

چرا باید به کلینیک اجازه داده می شود برای شکایت به نمایندگی از بیماران خود او خواسته است که نشان می دهد یک “تضاد منافع” با آن دسته از بیماران.

Rikelman پاسخ داد که دیوان عالی کشور بارها برگزار شد که شاکی به طور مستقیم تنظیم شده توسط قانون به عنوان ارائه دهندگان خدمات سقط جنین در اینجا — می تواند چالش است که قانون است.

“واقعا” پاسخ Alito صدا را افزایش. “این شگفت انگیز است!”

اما عدالت, اموزش Bader Ginsburg interjected وجود دارد در واقع هر گونه تعارض بين پزشکان و بيماران اینجا ؟

“نه … این دادگاه در حال حاضر برگزار شد که اعتراف امتیازات در خدمت هیچ پزشکی بهره مند شوند” پاسخ Rikelman و در واقع دادگاه آن را در بر داشت “را از آسیب زدن به سلامت زنان در لوئیزیانا.” در واقع او گفت: “حتی دولت فدرال” خود را پیدا کرده است اعتراف به امتیاز مورد نیاز به “پزشکی غیر ضروری” و سنگین آن را منجر به از بین بردن نیاز در سراسر کشور برای پزشکان از انجام اعمال جراحی سرپایی در پزشکی و بیماران مدیکر.

گفت: Rikelman اعتراف امتیازات را بهبود نمی بخشد استاندارد مراقبت برای بسیاری از زنان به دنبال سقط جنین به خصوص 40 درصد از زنان به دنبال سقط جنین که انجام عمل جراحی ندارد اما سقط جنین با استفاده از قرص به جای.

Alito نقل مکان کرد به حقایق در مورد به دنبال نشان می دهد که پزشکان در کلینیک ها به سادگی نمی توانید به اندازه کافی برای گرفتن اعتراف به امتیازات.

دکتر Doe 3, او اشاره کرد که در واقع باید اعتراف امتیازات. Rikelman پاسخ داد که او تا به کسانی که امتیازات, اما آنها نیاز دارند که او اذعان می کند حداقل 50 نفر در سال به بیمارستان. سازمان حفاظت محیط زیست 3 گفت: Rikelman تنها می تواند برآورده است که نیاز به دلیل جداگانه تمرین خصوصی زایمان.

Alito نقل مکان کرد: نبود امید کلینیک پزشکی “به حالت تعلیق تنظیم مقررات نقض?”

“از آن خود کرد. به طور خلاصه در سال 2010” پاسخ Rikelman اما پس از یک جلسه دادگاه قاضی در بر داشت کلینیک بود “عالی ایمنی رکورد است.”

اعتراف امتیازات

وقتی لوئیزیانا وکیل عمومی الیزابت Murrill رز به او استدلال از طرف دولت او مواجه دیوار از سوالات از دادگاه لیبرال ها به خصوص آن سه زن قضات.

Ginsburg: چه حس کند آن را به پزشکان نیاز به بیمارستان اعتراف امتیازات در عرض 30 مایل از یک کلینیک زمانی که اکثر عوارض بوجود می آیند پس از بیمار در خانه معمولا دور از درمانگاه.

و چه در مورد D&C این روش که پزشکان به طور معمول پس از انجام سقط جنین و, است که تقریبا یکسان به سقط جنین روش — آیا در بیمارستان بستری امتیازات متصل به آن ؟

Murrill در نهایت اذعان کرد که چنین روش انجام می شود که در دفتر دکتر نیاز نیست دکتر به بیمارستان اعتراف امتیازات.

زمانی که Murrill استدلال می کرد که اعتراف به امتیازات نیاز به اطمینان حاصل شود که پزشکان به درستی credentialed عدالت Sonia Sotomayor پرسید: آیا شما یک صدور مجوز پزشکی مورد نیاز در دولت ؟

عدالت النا کاگان شروع به پریدن کرد در اشاره به این که این رکورد نشان می دهد که بیمارستان انکار امتیازات برای بسیاری از دلایل. تصمیم “می تواند استراحت در تعدادی از بیماران یک پزشک … در مورد اینکه آیا یک خاص بیمارستان نیاز بیشتر ارائه دهندگان” و آن را حتی می توانید “استراحت در یک نمای کلی است که آنها نمی خواهند سقط جنین ارائه دهندگان خدمات در این بیمارستان است.” با توجه به اختیار بیمارستان ها باید در هنگام اعطای امتیازات کاگان گفت: چگونه می لوئیزیانا استدلال می کنند که اعتراف امتیازات انجام و مدارک تابع ؟

Ginsburg شروع به پریدن کرد در “در آن است و نه این واقعیت است که … در لوئیزیانا به منظور گرفتن اعتراف به امتیازات شما را مجبور به اعتراف به تعداد معینی از بیماران؟” و از آنجا که از چگونگی سقط جنین است, کلینیک مانند امید “هرگز واجد شرایط از آنجا که بیماران خود را نمی رفتن به بیمارستان است.”

آیا این حق را کاگان ادامه داد که امیدواریم کلینیک درمان برخی از 70,000 بیماران بیش از 23 سال گذشته و “انتقال تنها چهار بیماران به بیمارستان؟”

پاسخ وکیل Murrill: “تنها چهار که آنها می دانم.”

اما “شما لازم نیست که اختلاف … در سه ماهه اول بارداری سقط جنین است که در میان امن ترین” روش های پزشکی در واقع “به مراتب امن تر از زایمان” interjected Ginsburg. Murrill پاسخ داد که بدون در نظر گرفتن ایمنی “دکتر باید مدارک تحصیلی به … رسیدگی به احتمال زیاد عوارض[s].”

عدالت Stephen Breyer interjected “ما قصد داریم برای حل این مشکل در دهان و استدلال.” که از پزشکان است که خود را “بهترین حالت” برای داشتن تلاش سخت به اندازه کافی برای گرفتن اعتراف امتیازات ؟

سازمان حفاظت محیط زیست 6 پاسخ Murill.

ستمیر exasperated: اما سازمان حفاظت محیط زیست 6 برای 12 سال گذشته تنها انجام می شود, پزشکی, سقط جنین با قرص و نه فولاد سقط جنین. پس از آن “تضمین شده است که او نمی تواند در دیدار با نیاز” برای اعتراف به امتیازات در هر بیمارستان.

Breyer: دولت خود کارشناس شاهد شهادت Doe 6 خواهد “احتمالا نه” گرفتن اعتراف امتیازات.

“در کشور مردم باید بسیار قوی احساسات” در مورد این موضوع گفت: Breyer. “بسیاری از مردم از نظر اخلاقی فکر می کنم این اشتباه است و بسیاری از مردم فکر می کنم از نظر اخلاقی مخالف است.” بنابراین با توجه به این که تنش, چرا باید دادگاه ترک از آن تکرار سوابق گذشته 40-به علاوه ،

در پایان بعد از آن بود که هیچ یک از مشتاق پرسشنامه که آرا شمارش خواهد شد در این مورد.

آن را به احتمال زیاد خواهد شد رئیس دادگستری رابرتز’ رای است که تعیین کننده خواهد بود اما او چند سوال و نمی نکته دست خود را.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de