دیوان عالی کشور رد کلیسا را به چالش کالیفرنیا Coronavirus قوانین

بزرگنمایی این تصویر

یک کلیسا در شمال هالیوود کالیفرنیا غرفه های خالی در ماه گذشته پس از خدمات لغو شد به دلیل coronavirus محدودیت. دامیان Dovarganes/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دامیان Dovarganes/AP

دیوان عالی کشور را رد کالیفرنیا کلیسا تلاش برای سرنگونی دولت coronavirus محدودیت در فرد مذهبی خدمات.

در 5-4 تصمیم صادر شده در اواخر جمعه القضات جان رابرتز طرفه با دادگاه لیبرال بلوک را در حفظ دولت حق اعمال محدودیت در جماعت به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19.

“اگر چه در کالیفرنیا دستورالعمل محدودیت مکانی در مکان های عبادت, این محدودیت به نظر می رسد سازگار با ورزش رایگان بند اول متمم” رابرتز گفت: در نظر است که رد یک درخواست جنوب خلیج United Pentecostal Church برای رهایی از قوانین است.

در چولا ویستا مبتنی بر خانه از عبادت شکایت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات بیش از یک سفارش محدود جماعت به 25 درصد ظرفیت یا 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است. شاکیان به دادگاه گفت خدمات خود را به طور معمول جذب 200 تا 300 عبادت.

خدمات عبادت و غیرضروری خرده فروشی متوقف شد برای بیش از دو ماه در کالیفرنیا, که ثبت نزدیک به 107,000 تایید موارد coronavirus و بیش از 4000 مرگ و میر.

در طرح دعوی در دادگاه است مسیر را از طریق دادگاه های پایین تر دولت با صدور دستورالعمل در اوایل این هفته اجازه می دهد برای محدود بازگشایی — اما که نه جلب رضایت شاکیان که احساس کاسته محدودیت های باقی مانده بر خلاف قانون اساسی.

در رد این چالش رابرتز نوشت که قانون اساسی به طور کلی کمک های مالی گسترده ای گریز به رهبران دولت در شرایطی پزشکی عدم قطعیت است. در خصوص رئیس دادگستری یافت که Newsom منظور سازگار بود در محدود کردن و نه فقط خدمات مذهبی بلکه انواع مختلف فعالیت ها “که در آن گروه زیادی از مردم جمع آوری و در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی.”

“این تصور که آن را ‘مسلم روشن است که دولت محدودیت های قانون اساسی به نظر می رسد کاملا غیر محتمل” نوشت رابرتز.

دادگاه چهار قابل اعتماد محافظه کار قاضیان — ساموئل Alito جونیور, Neil Gorsuch برت Kavanaugh و کلارنس توماس — عقیده داشت. Kavanaugh گفت: این دستورالعمل را نقض متمم اول قانون اساسی از آنجا که آنها “در برابر تبعیض مکان عبادت و به نفع مقایسه سکولار کسب و کار.”

بر خلاف رابرتز که گفت: خدمات کلیسا بودند در تاریخ همتراز با رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و دیگر گردهمایی های سکولار نیز محدود سفارش Kavanaugh در مقایسه با کلیسا با فضاهای سکولار است که مورد انتظار از محدودیت های مانند سوپر مارکت ها. دادگاه جدیدترین عدالت استدلال کرد که این محدودیت تنها از خدمات مذهبی.

“دولت نیز قابل توجه اتاق به منظور جلب خطوط به خصوص در شرایط اضطراری گفت:” در مخالفت. “اما به عنوان مربوطه در اینجا قانون اساسی تحمیل یک کلید محدودیت در این خط-نقاشی: دولت ممکن است تبعیض علیه دین است.”

در جریان دادگاه نیز رد دادخواست از دو کلیسا در ایالت ایلینوی به دنبال بلوک رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را قانون محدود کردن خدمات مذهبی به فقط 10 نمازگزاران. پریتزکر بعد از اصلاح به منظور اجازه می دهد تا به 100 نفر در خدمات و دادگاه را تکذیب کرد کلیساها’ درخواست امداد بدون اشاره به مخالفت.

محدودیت در خدمات کلیسا بوده است flashpoint ملی در گفتگو اطراف coronavirus با رئیس جمهور تهمت wading را به بحث در اوایل این ماه به فشار برای کلیساها مربوط به بازگشایی شده است. حتی به عنوان بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا و ایلینویز — باید نقل مکان کرد و برای نرم کردن محدودیت های خود را در هفته های اخیر منتقدان همچنان به استدلال می کنند که قوانین در خانه از عبادت تبعیض آمیز هستند.

در اوایل این هفته در کالیفرنیا گفته است که آنها برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد بازگشایی نظم مبتنی بر که در آن مسائل ایستاده با کروناویروس در اواسط ماه ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>