حامیان معترضان صورت خاموش در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

TULSA, Okla. - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در مواجهه با معترضان فریاد "Black Lives Matter

توسط MINERALNEWS در 1 تیر 1399

TULSA, Okla. - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران در مواجهه با معترضان فریاد "Black Lives Matter" روز شنبه در تولسا به عنوان رئیس جمهور برگزار شد اولین کمپین تجمع در ماه در میان عامه نگرانی در مورد کوروناویروس و ترس است که این رویداد می تواند منجر به خشونت در پی کشتار مردم سیاه و سفید توسط پلیس.

صدها نفر از راهپیمایان آب گرفتگی در شهرستان, مرکز شهر, خیابان مسدود و ترافیک در زمان, اما پلیس گزارش فقط یک دستگیری از شنبه بعد از ظهر. بسیاری بر پا شعار می دادند و برخی از گاهی به فریاد مسابقات با مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران که تعدادشان کمتر آنها و فریاد زد: "تمام زندگی مهم است."

بعد در شب یک گروه از مردان مسلح شروع شد و پس از معترضان. هنگامی که معترضان مسدود تقاطع یک مرد با پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن پیراهن رو از یک کامیون spattered آنها را با اسپری فلفل. پلیس بعد از مستقر محرک گاز و سعی کنید به گروه پراکنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار جمع آوری شده در داخل 19,000-صندلی BOK مرکز برای آنچه که تصور می شود بزرگترین رویداد داخل سالن در کشور از محدودیت برای جلوگیری از COVID-19 ویروس مارس آغاز شد. بسیاری از رئيس جمهور حامیان نیست با پوشیدن ماسک با وجود توصیه مقامات بهداشت عمومی برای حفظ coronavirus از گسترش. برخی از شده بود معترضان در نزدیکی محل از اوایل در هفته است.

میزان مشارکت در این تجمع که کمتر از مبارزات انتخاباتی پیش بینی شده با یک نوار زیادی از اتاق ایستاده در ورزشگاه کف و صندلی های خالی در بالکن. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در یک تجمع در خارج از ورزشگاه در یک محیط قد موانع فلزی اما این رویداد به طور ناگهانی لغو شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفته معترضان مانع از رئیس جمهور حامیان از ورود به ورزشگاه. سه خبر مربوط به روزنامه نگاران گزارش در تولسا برای چند ساعت منجر به رئيس جمهور صحبت نمی بینم معترضان جلوگیری از ورود به منطقه ای که در آن تظاهرات برگزار شد.

در حالی که تهمت صحبت روی صحنه معترضان انجام یک کاغذ مچاله نمایندگی از او را با یک خوک پوزه. برخی در چند نژادی, گروه, عینک, سیاه, زندگی, ماده, پیراهن دیگران sported, رنگین کمان, رنگ بازوبند و بسیاری از تحت پوشش خود را به دهان و بینی با ماسک. در یک نقطه چند نفر متوقف شد به رقص به خواننده انجیل Kirk Franklin آهنگ "انقلاب است."

معترضان مسدود شده و ترافیک در حداقل یک تقاطع. برخی از رهبران سیاه و سفید در تولسا بود گفت: آنها نگران این دیدار می تواند منجر به خشونت است. آن آمد به درگیری میان نژادی و بی عدالتی و پلیس در سراسر آمریکا و در یک شهرستان که دارای سابقه ای طولانی از تنش نژادی. مقامات گفته بود آنها انتظار می رود برخی از 100000 نفر در مرکز شهر.

زنی که دستگیر شد دیده شد در زنده تصویری نشستن چهار زانو بر روی زمین در تظاهرات مسالمت آمیز زمانی که ماموران او را کشیده دور بازوها و بعد او را در دستبند. او گفت: نام او بود شیلا باک است و او از تولسا.

پلیس در انتشار اخبار گفت: ماموران سعی کردم برای چند دقیقه به صحبت باک به ترک و که او را بازداشت گرفته شده برای انسداد بعد از پلیس خواسته شد با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای حذف او از این منطقه است.

باک بود با پوشیدن یک تی شرت که گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" — مرگ عبارت از جورج فلوید که مرگ الهام گرفته از جهانی فشار برای عدالت نژادی. او گفت که او تا به حال یک بلیط برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و گفته شد او را دستگیر و برای خاطی. او گفت که او بود و بخشی از هر گروه سازمان یافته.

چند بلوک دورتر از BOK مرکز جشنواره مانند جو با فروشندگان مواد غذایی در خدمت هات داگ و نوشیدنی های سرد و پیاده رو صف با مردم فروش انواع تهمت لباس شاهانه یا فاخر.

نیز وجود دارد یک جریان پنهانی تنش در نزدیکی در ورودی به منطقه امن که در آن تهمت حامیان و مخالفان مربع ، چندین مرکز شهر کسب و کار سوار کردن ویندوز خود و همچنین برای جلوگیری از هر گونه آسیب احتمالی.

کیه مولن, 60, یک استاد دانشگاه از نورمن اوکلاهما برگزار شد نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "Black Lives Matter" و "کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن."

"من فقط فکر کردم این مهم برای مردم برای دیدن وجود دارد Oklahomans که باید یک دیدگاه متفاوت" مولن گفت: از دولت که اکثریت حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

برایان Bernard 54 بازنشسته فناوری اطلاعات کارگر از Baton Rouge, لوئیزیانا, sported یک برگ برنده 2020 کلاه به عنوان او در زمان استراحت از او دوچرخه سواری در اطراف شهر است. در کنار او یک زن فروش تهمت تی شرت و کلاه پرواز "نگه داشتن امریکا بزرگ دوباره" پرچم. پیراهن او گفت: "این استیضاح" با یک تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را گسترش انگشت وسط.

"از آنجا که رسانه ها آن را انجام نمی آن را به ما برای نشان دادن حمایت" گفت: Bernard که سوار یک ساعت به تولسا دوم خود مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

برنارد گفت که او نگران نیست در مورد ابتلا به کروناویروس در این مراسم و باور ندارد آن را "چیزی بدتر از آنفولانزا."

در سراسر خیابان مسلح لباس شخصی بزرگراه گشت سربازان آرد در مورد یک منطقه عملیات در یک پارکینگ بانک با ده ها تن از لباس شخصی سرباز گارد ملی.

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است. اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: شش عضو هیات کمک به آماده شدن برای این رویداد آزمایش مثبت برای COVID-19. آنها پس از "قرنطینه روش" و نمی خواهد حضور در این تجمع گفت: تیم Murtaugh کمپین ارتباطات مدیر.

در داخل موانع کمپین بود, توزیع ماسک و گفت: ضد عفونی کننده دست نیز خواهد بود توزیع شده است و شرکت کنندگان را تحت دما را بررسی کنید. وجود دارد اما نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از ماسک است.

تیم از مردم با پوشیدن عینک و ماسک و دستکش و لباس آبی شد چک کردن درجه حرارت از کسانی که وارد این تجمع منطقه است. کسانی که وارد منطقه امن داده شد ماسک یکبار مصرف که بسیاری از افراد عینک به عنوان آنها را از طریق رفت دما را بررسی کنید. برخی از آنها را در زمان بعد از بررسی کنید.

این تجمع در اصل برنامه ریزی شده بود برای جمعه منتقل شد اما پس از شکایت که آن را همزمان با Juneteenth که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده و در یک شهر است که این سایت از یک سال 1921 مسابقه مربوط به قتل عام تا زمانی که اراذل و اوباش مورد حمله قرار نژادهای ترک به عنوان بسیاری از 300 نفر کشته شدند.

Stitt پیوست معاون رئیس جمهور مایک پنس برای دیدار روز شنبه با رهبران سیاه و سفید از Tulsa Greenwood منطقه, منطقه ای که در آن سال 1921 حمله رخ داده است. Stitt در ابتدا دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به تور این منطقه اما گفت: "ما به صحبت های آفریقایی در جامعه آمریکا و به آنها گفت: این امر می تواند یک ایده خوب بنابراین ما رئیس جمهور خواسته به انجام این کار است."

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران سارا برنت در شیکاگو الن Knickmeyer در تولسا و کن میلر در شهر اوکلاهما کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن