بسیاری از سوپر مارکت ها settingspecial ساعت تعیین شده که تنها سالمندان و دیگران بیشتر در معرض coronavirus دعوت به فروشگاه. دیوید گلدمن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دیوید گلدمن/AP

ساعت خاص برای سالمندان به فروشگاه فقط یکی از راه های فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده در حال تنظیم عملیات خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

سوپر مارکت ها محدود خود را باز ساعت به کارگران زمان برای تمیز کردن و تهیه. آنها همچنین محدود کردن که چگونه بسیاری از موارد افراد مجاز به خرید. و آنها در حال اضافه کردن ویژه ساعت تعیین شده که تنها سالمندان و دیگران بیشتر در معرض coronavirus دعوت به فروشگاه.

کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم توصیه در برابر بازدید از اماکن عمومی مگر اینکه مطلقا لازم است. مقامات فدرال توصیه در برابر تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است. هیچ یک از خرده فروشان مشخص شده برنامه ای برای محدود کردن تعداد زیادی از بازدید کنندگان به فروشگاه خود را.

در زیر آخرین تغییرات در برخی از برجسته ترین سوپر مارکت های زنجیره ای.

هدف

تمام هدف فروشگاه رزرو در ساعت اول پس از خرید در روزهای چهارشنبه به صورت “آسیب پذیر از مهمانان از جمله افراد مسن و کسانی که با زمینه بهداشت و نگرانی است.” این شرکت تشویق دیگران به فروشگاه در خارج از آن زمان است.

خرده فروش نیز برش افتتاح آن ساعت بسته شدن تمام فروشگاه ها در 9 p. m. به وقت محلی و اجرای محدودیتی که چگونه بسیاری از موارد به ویژه بالا و تقاضای محصولات یکی از خریداران می توانید خرید.

دلار کلی

خرده فروش است “به شدت تشویق” خریداران که در نظر گرفته نمی شوند در معرض خطر بالا برای جلوگیری از مراجعه به فروشگاه ها در طول ساعت اول, از, باز, رزرو که زمان برای سالمندان است. دلار همچنین تمام فروشگاه یک ساعت در اوایل هر روز برای تمیز کردن, تهیه و به کارگران یک بیت از یک استراحت.

Walmart

بزرگترین خرده فروش آمریکا است که با اضافه کردن یک ارشد “ساعت” به هر سه شنبه از مارس 24 تا 28 آوریل. این امر به مشتریان 60 سال و بالاتر که باید دسترسی منحصر به فرد به خارج فروشگاه ها و داروخانه ها به صورت یک ساعت قبل از افتتاح رسمی که در بسیاری از موارد به این معنی 6 صبح تا 7 صبح

خارج شده و می گوید آن را به طور موقت بسته شدن خودکار مراکز مراقبت و اعمال هر فرد محدودیت بر روی کاغذ, محصولات, شیر, تخم مرغ, تمیز کردن وسایل ضد عفونی کننده دست, آب, پوشک دستمال مرطوب فرمول و غذای کودک.

Stop & Shop

این فروشگاه در حال باز کردن زود به مردم اجازه می دهد بیش از 60 و با تضعیف سیستم ایمنی بدن به فروشگاه از ساعت 6 صبح تا 7:30 صبح سوپر مارکت ها را کوتاه تر ساعت باز از 7:30 صبح تا 8 بعد از ظهر این شرکت همچنین محدود کردن هر فرد به خرید برخی از تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی محصولات تشویق خریداران به “خرید فقط آنچه شما نیاز دارید.”

Safeway, Albertsons

سوپر مارکت متعلق به Albertsons برنامه ریزی برای ذخیره هر سه شنبه و پنج شنبه از 7 صبح تا 9 صبح برای آسیب پذیر خریداران از جمله سالمندان و زنان باردار و افرادی با سیستم ایمنی بدن.

این شرکت همچنین “درخواست مشتریان احترام به مقدار محدوده را انتخاب کنید بالا مورد تقاضا (مانند دست عفونی و پاک کننده خانگی) برای کمک به اطمینان بیشتر از همسایگان ما می توانید پیدا کردن محصولات آنها نیاز دارند.”

کل مواد غذایی

آمازون زنجیره ای خرده فروشی ارائه شده است سه ساعت قبل از هر فروشگاه افتتاح رسمی زمان برای افراد 60 ساله و مسن تر. تمام مواد غذایی نیز می گوید: آن مکان را به خریداران “تا دو ساعت اولیه” اگر آنها باز باقی خواهد ماند برای وانت و آمازون نخست تحویل.

فروشگاه های دیگر

بسیاری از خرده فروشان و مراکز نیز در حال محدود کردن ساعت خود را یا به طور موقت بسته شدن. نشریه تجارت خرده فروشی شیرجه نگه داشتن است یک دستی در حال اجرا لیست اینجا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im