آیا اهل بیت ذهنی مناسب برای اجرای حکم اعدام می تواند باعث تاخیر

شیکاگو - مرد بعدی در لیست به اعدام توسط دولت فدرال پس از نزدیک به 20 سال وقفه به پایان رسید در این هفته ممکن ا

توسط MINERALNEWS در 25 تیر 1399

شیکاگو - مرد بعدی در لیست به اعدام توسط دولت فدرال پس از نزدیک به 20 سال وقفه به پایان رسید در این هفته ممکن است شانس بهتری برای اجتناب از تزریق کشنده, کارشناسان حقوقی می گویند چون او از زوال عقل رنج می برد و پس وکلای او می گویند دیگر نمی تواند درک چرا او قرار می میرند.

Wesley Persian Purkey محکوم از وحشتناک 1998, آدم ربایی و قتل برنامه ریزی شده است برای اجرای حکم اعدام پنج شنبه در آمریکا زندان در ترر هوت ایندیانا که در آن Daniel Lee Lewis قرار داده بود به مرگ سهشنبه پس از خود 11th-ساعت قانونی مناقصه شکست خورده است.

لی که به جرم کشتن یک آرکانزاس خانواده در 1990s طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری بود که برای اولین بار از چهار محکوم مردان برنامه ریزی شده به مرگ در ماه های ژوئیه و اوت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج در داخل و خارج از زندان است.

Purkey, 68, از لانسینگ, کانزاس خواهد بود دوم اما وکلای او هنوز هم انتظار برای مطبوعات حکم از دیوان عالی کشور در صلاحیت.

"این صلاحیت موضوع این است که بسیار قوی موضوع را در مقاله" رابرت گفت: Dunham, مدیر اجرایی, مجازات اعدام مرکز اطلاعات. "دیوان عالی کشور را متوقف اعدام در مورد این موضوع در گذشته است. حداقل این سوال که آیا Purkey می میرد در حال رفتن به پایین به تاریخ و زمان آخرین دقیقه."

لی خود را اعدام جلو رفت و یک روز دیر است. آن برنامه ریزی شده بود برای 4 p. m. روز شنبه, اما دیوان عالی کشور تنها به چراغ سبز در باریک 5-4 حاکم اوایل روز سه شنبه.

موضوع Purkey سلامت روانی به وجود آمد و در runup به سال 2003 دادگاه و زمانی که پس از حکم هیئت منصفه تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا او باید به مرگ قرار داده در قتل 16 ساله جنیفر طولانی در کانزاس سیتی ، دادستان ادعا کرد که مورد تجاوز قرار گرفته و با ضربات چاقو او را تجزیه و او با یک اره برقی سوخته او و سپس او ریخته خاکستر 200 مایل (320 کیلومتر) را در یک سپتیک برکه در کانزاس است. Purkey شد به طور جداگانه محکوم به زندگی در ضرب و شتم مرگ 80 ساله مری اموزش عدل از Kansas City, Kansas.

اما حقوقی پرسش که آیا او ذهنی مناسب برای محاکمه و یا محکوم به مرگ هستند متفاوت از این سوال که آیا او از نظر ذهنی به اندازه کافی در حال حاضر در ساعت قبل از برنامه ریزی اعدام به مرگ قرار داده.

Purkey وکلا استدلال می کنند او به وضوح نشده است گفت: در سال های اخیر براده است که او رنج می برد از پیشرفت بیماری آلزایمر.

"او زمانی پذیرش مسئولیت این جنایت قرار داده است که او را در انتظار مرگ" یکی از این وکلا ربکا لاو, گفت:. "اما به عنوان زوال عقل او پیشرفت کرده است او دیگر منطقی درک چرا دولت قصد دارد او را اجرا کند."

Purkey معتقد است خود را اعدام برنامه ریزی شده است که بخشی از یک توطئه گسترده مربوط به خود وکلای نشین گفت. در دیگر براده آنها توصیف توهم که مردم پاشش سم به اتاق خود و است که فروشندگان مواد مخدر کار گذاشته شده در یک دستگاه در قفسه سینه خود را به معنای کشتن او.

در حالی که مسائل مختلف حقوقی در Purkey مورد شده اند درهم, rehashed و حل و فصل توسط دادگاه بیش از نزدیک به دو دهه موضوع روان, تناسب اندام برای اعدام تنها می توان یک بار در تاریخ تنظیم شده است با توجه به Dunham, که همچنین می آموزد دانشکده حقوق در دوره های مجازات اعدام است. یک تاریخ بود و تنها در سال گذشته است.

"صلاحیت چیزی است که همیشه در شار" بنابراین قضات تنها می تواند بررسی آن را در هفته یا چند روز قبل از شرکت اعدام, تاریخ, او گفت:.

در نقطه عطفی سال 1986 تصمیم دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که قانون ممنوع قرار دادن کسی که به مرگ که فاقد معقول درک چرا او در حال اجرا است. درگیر آن مورد آلوین فورد بود که محکوم به قتل که سلامت روحی و روانی رو به وخامت گذاشته پشت میله های زندان به نقطه ای که به گفته وکیل او معتقد بود پاپ.

استانداردهای قانونی که آیا کسی منطقی درک چرا اعدام در حال وقوع است می تواند پیچیده Dunham توضیح داد.

"من می توانم بگویم من ناپلئون" او گفت:. "اما اگر من بگویم که من درک می کنم که ناپلئون به اعدام به جرم و جنایت و اعدام برای آن است که می تواند اجازه می دهد اعدام به پیش بروید."

Purkey روانی مسائل فراتر از آلزایمر وکلای او گفته اند. آنها می گویند او به موضوع جنسی و روانی, سوء استفاده, به عنوان یک کودک و در 14 بود مبتلا به اسکیزوفرنی, اختلال دو قطبی, افسردگی و روان پریشی.

هفته گذشته سه روانی سازمان بهداشت و درمان خواست آمریکا وکیل ویلیام Barr برای جلوگیری Purkey اعدام و رفت و آمد حکم او به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط. نامه امضا شده توسط اتحادیه ملی بیماری های روانی, سلامت روان, امریکا و درمان وکالت مرکز گفت که اجرای ذهنی بیمار از افراد مانند Purkey "به منزله بی رحمانه و غیر معمول مجازات می کند و comport با 'در حال تحول استاندارد از نجابت.'"

مادر این نوجوان او کشته Glenda لمانت گفت کانزاس سیتی استار سال گذشته او برنامه ریزی شده برای حضور در اعدام.

"من نمی خواهم بگویم که من خوشحال هستم" لمانت گفت. "در همان زمان او دیوانه است دیوانه است که سزاوار نیست به نظر من باید تنفس کنه."

این runup به لی را از اعدام نشان داد که بسیاری هنوز هم می تواند اتفاق می افتد قبل از Purkey برنامه ریزی شده یکی است.

روز دوشنبه ساعت قبل از لی راه اندازی شد به قرار دادن به مرگ در ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی قرار داده و اعدام در انتظار بیش از نگرانی از زندانیان محکوم به اعدام در چگونه اعدام شد انجام شود و یک دادگاه تجدید نظر تایید آن قبل از دیوان عالی کشور آن را در اوایل روز سه شنبه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

اگر مقامات زندان متهور برای اجرای Purkey او خواهد بود قرار داده و به اعدام با تزریق مواد کشنده به عنوان لی بود و در همان اتاق کوچک در ترر هوت زندان است.

___

Hegeman گزارش از Wichita, Kansas. آسوشیتد پرس نویسندگان مایک بالسامو در ترر هوت ایندیانا و علامت شرمن و کالین طولانی در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب