سهام میلرزد با وجود اقدامات اضطراری

بزرگنمایی این تصویر

بازار به شدت در حال سقوط حتی پس از فدرال رزرو به شدت کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر است. ریچارد درو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ریچارد درو/AP

شاخص های سهام ایالات متحده شد پیش بینی کرد به باز کردن به شدت دوشنبه حتی پس از فدرال رزرو به شدت کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در تلاش برای متوقف کردن اقتصاد از توفنده. میانگین صنعتی داو جونز بود و انتظار می رود به رها کردن بیش از 1000 امتیاز به عنوان coronavirus اقدامات به سرعت در حال گسترش است.

معاملات آتی نشان داد که شاخص های Dow و S&P 500 شاخص ها را باز کنید بعد پایین نزدیک به 5 درصد است. که به شرح زیر شیب سهام-بازار قطره در اروپا که در آن شاخص بودند پایین به اندازه 11% دوشنبه ،

دستور دولت برای بستن رستوران ها و کافه در شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و توصیه به ممنوعیت گروه از بیش از 50 نفر بودند در میان آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در یکشنبه شب فدرال رزرو در زمان فوق العاده ای در حرکت برش به میزان یک درصد به نزدیک صفر است. آخرین بار آن را نقل مکان کرد و آنها را که پایین بود در سال 2008 در طول بحران مالی است.

“اثرات coronavirus وزن در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت و خطرات مطرح به چشم انداز اقتصادی” بانک فدرال آمریکا در بیانیه ای گفت.

بانک مرکزی سیاستگذاری کمیته آن گفت: “انتظار دارد برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به [تقویت] حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

در برش کلیدی آن بهره به صفر تغذیه دهکدهای از دست داد عمده ابزار سیاست — که آن را نیاز دارید اگر اقتصاد بلغزد به رکود است. اما تغذیه گفت: از آن خواهد شد افزایش آن منابع از Treasurys و دیگر اوراق بهادار دولتی توسط حداقل 700 میلیارد دلار. آن را در زمان مشابه مراحل شناخته شده به عنوان کاهش کمی در طول بحران مالی است.

فدرال رزرو گفت: آن “آمادگی خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار.”

در حال بارگذاری…

نمی بینید گرافیک بالا ؟ اینجا را کلیک کنید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر