سهام رانش به عنوان هر دو اخراج و اقتصادی پیشرفت کند

نیویورک – سهام شناور در وال استریت پنج شنبه پس از یک گزارش نشان داد کمتر از کارگران در حال گذاشته شدن در سراسر کشور هر چند کاهش سرعت بهبود برگزاری این خوش بینی.

S&P 500 بود و تقریبا مسطح پس از کوه در می رم بین سود و زیان در 30 دقیقه اول معاملات. عملکرد وزارت خزانه داری نیز برگزاری نسبتا ثابت در حالی که قیمت طلا آویزان نزدیک به بالاترین سطح خود از سال 2011 در نشانه ای از ادامه احتیاط در بازار است.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 95 امتیاز یا 0.4% در 25,971. شاخص Nasdaq composite با افزایش 0.7% به عنوان بزرگ فن آوری سهام همچنان به کروز در شرط که آنها می توانید نگه دارید در حال رشد تقریبا بدون در نظر گرفتن اقتصاد قدرت است.

اگر S&P 500 به پایان می رسد بالاتر از آن خواهد بود هفتم برای به دست آوردن این شاخص در هشت روز. برخی از آن های اخیر آمده اند تنها پس از لرزان تجارت هر چند که در آن شاخص زیرفشار بالا و پایین چندین بار از طریق روز. نامنظم تجارت آینه بازار جنبش را بیش از حد از ماه گذشته به عنوان سرمایه گذاران مبارزه را از طریق انبوهی از عدم قطعیت است.

تعداد اخراج های گسترده در این کشور هنوز هم از بالا با 1.3 میلیون نفر از کارگران تشکیل پرونده برای مدعیان بیکاری در هفته گذشته. اما این پایین از 1.4 میلیون قبل از هفته و از یک قله در حدود 6.9 میلیون دلار در اواخر ماه مارس است.

بهبود بازگشت خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد بهبود می یابند به عنوان متحده و دیگر دولت ها استراحت محدودیت در جای خود قرار داده در اوایل این سال به سرعت coronavirus بیماری همه گیر. چنین خوش بینی کمک کرده است و شاخص S&P 500 صعود به عرض 6.5 درصد از آن رکورد در ماه فوریه پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد.

اما اقتصاددانان اشاره به مشکل کاهش سرعت بهبود. آنها همچنین نگران است که بدتر شدن عفونت سطح تمام عیار در ایالات متحده در جنوب و غرب می تواند از خط خارج جوانه زدن بازیابی.

این نگرانی ها کمک کرد قیمت طلا نگه بالای 1800 دلار در هر اونس. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران هستند در مورد اقتصاد و در روز چهارشنبه آن را لمس بالاترین قیمت از سپتامبر سال 2011 بود که مدت کوتاهی پس از آن مجموعه خود را ضبط. طلا تضعیف 0.1% به $1,819 فتح کند گرفته شد.40 روز پنج شنبه در معاملات صبح.

عملکرد 10 ساله خزانه داری که تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم و علامت پایین به 0.64% از 0.65% اواخر روز چهارشنبه.

در بازارهای سهام اروپا و آلمان را داخ بازگشت 1.3% در حالی که شاخص CAC 40 در فرانسه اضافه 0.1%. FTSE 100 لندن تضعیف 0.5% پس از رئیس خزانه داری هشدار در مورد عمق رکود اقتصادی وجود دارد و بیشتر خرده فروشان بزرگ گفت: آنها تا به حال به شغل را کاهش دهد.

در آسیا, چینی, سهام ادامه داد: بزرگ خود را اجرا کنید. سهام در شانگهای افزود: یکی دیگر از 1.4% آوردن به دست آوردن آن در ماه ژوئیه به 15.6 درصد و بیشتر افغان نگران است که دلالان در شارژ از بازار است.

شاخص Nikkei 225 در توکیو اضافه 0.4% آیا به عنوان کره جنوبی Kospi. این هانگ سنگ در هنگ کنگ را به دست آورد 0.3%.

معیار خام آمریکا نیز با کاهش 1 ٪ به $40.49 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد تضعیف 0.4% کاهش به $43.13 در هر بشکه رسید.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet