فعالان مارک تورانس پالایشگاه انفجار سالگرد تماس برای بررسی

یک گروه از فعالان در روز شنبه مشخص پنجمین سالگرد انفجار در پالایشگاه اکسون موبیل در تورانس که مجروح شدن چهار ک

توسط MINERALNEWS در 27 بهمن 1398

یک گروه از فعالان در روز شنبه مشخص پنجمین سالگرد انفجار در پالایشگاه اکسون موبیل در تورانس که مجروح شدن چهار کارگر و باعث ادامه نگرانی ها در مورد پتانسیل برای حتی بیشتر فاجعه بار حادثه و انتشار مواد شیمیایی سمی و دود به جوامع محلی.

انفجار در فوریه. 18, 2015, توضیح داده شد تنظیم کننده فدرال به عنوان "جدی و نزدیکی را از دست ندهید."

بررسی تورانس انفجار توسط ایالات متحده آمریکا هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی نشان داد که یک قطعه از تجهیزات نزدیک به سقوط به یک مخزن برگزاری ده ها هزار پوند از اصلاح هیدروفلوئوریک اسید بسیار سمی شیمیایی استفاده می شود به بنزین اکتان بالا.

زمانی که منتشر شیمیایی می تواند به شکل مرگبار زمین-بغل کردن و یا ابر که در این رویداد از یک عمده نشت می تواند باعث "صدمه جدی و یا مرگ برای بسیاری از اعضای جامعه" با توجه به آژانس.

تبلیغات

روز شنبه تورانس پالایشگاه اقدام داد اعلام یک کمپین اصرار رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به تماس برای رسیدگی به استفاده از اصلاح شده با اسید هیدروفلوریک در این تاسیسات در حال حاضر توسط تورنس پالایش شرکت ، و همچنین به عنوان توسط والرو را ویلمینگتون پالایشگاه. این پالایشگاه تنها دو دولت است که استفاده از این ماده است.

این تورانس پالایشگاه اقدام داد قصد دارد در روز سه شنبه برای تحویل یک نامه از آن علم پانل مشاوره به Newsom دفتر اصرار او به درخواست که Atty. ژنرال خاویر بکررا دفتر بررسی چگونگی تورانس و ویلمینگتون پالایشگاه قادر به طور قانونی با استفاده از اسید هیدروفلوئوریک.

این کمپین جدید می آید چند ماه پس از کیفیت هوا تنظیم کننده کشته و یک سال-فشار طولانی تر برای تنظیم اسید هیدروفلوئوریک در دو پالایشگاه.

در ماه سپتامبر سواحل جنوبی کیفیت هوا مدیریت منطقه حاکم بر هیئت مدیره رای دادند به جای پذیرفتن داوطلبانه صنعت نفت تعهد به افزایش اقدامات ایمنی. این تصمیم توسط هیئت مدیره آمد و یک هفته پس از این دو پالایشگاه با ارسال نامه ارائه به نصب بهبود یافته سیستم های ایمنی در سال های آینده اگر رگولاتور به پایان رسید خود را پیگیری قوانین جدید برای شیمی.

تبلیغات

بار نویسنده کارکنان تونی Barboza کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im