بازارهای سهام و بهبود پس از آشفته تجارت

بانکوک - سهام اروپا در روز شنبه و وال استریت راه اندازی شد برای به دست آوردن در باز پس از آشفته تجارت در آسیا

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398

بانکوک - سهام اروپا در روز شنبه و وال استریت راه اندازی شد برای به دست آوردن در باز پس از آشفته تجارت در آسیا و یک روز پس از بازار بدترین جلسه در بیش از سه دهه است.

سهام افزایش یافت در پاریس و لندن افتاد اما 6.1 درصد در ژاپن پس از وال استریت و اروپا را بزرگترین افت از سال 1987 دوشنبه سیاه سقوط.

Friday the 13th آورده نوسانات برای برخی از بازارها به عنوان دولت افزایش اقدامات احتیاطی در برابر گسترش جدید کروناویروس در نظر گرفته و راه هایی برای کوسن ضربه به اقتصاد خود است.

بیشتر بانک های مرکزی از جمله کسانی که از چین و سوئد و نروژ مداخله به سیل بازارهای اعتباری با نقدینگی یک روز پس از شبیه مداخلات ایالات متحده فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا.

معیار در ژاپن و تایلند و هند غرق شد به اندازه 10 درصد در اوایل روز اما هند Sensex به دست آورده 3.3% در معاملات بعد از ظهر. در بانکوک تایلند مجموعه کاهش 1.3% پس از آن 10 درصد غوطه باعث تعلیق موقت از تجارت است.

بازار در سراسر جهان شده اند در عقب نشینی به عنوان نگرانی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus تعمیق بحران و بحران در آمریکا بزرگترین اقتصاد مورد اعتماد در سراسر جهان است.

سود در اروپا شد آخرین فصل در یک دوره قابل توجه نوسانات بازارهای مالی با شاخص های عمده غوطه وری را به بازار خرس خاک در سرعت ضبط.

در فرانسه شاخص CAC 40 بود تا 5.1 درصد به 4,250 در حالی که آلمان داخ صعود 4.2% به 9,545. بریتانیا FTSE برداشت 4.9 درصد به 5,493.

بازارهای ایالات متحده راه انداخت و برای قوی تر شروع با آینده برای میانگین صنعتی داو جونز تا 4.9 درصد و آینده برای S&P 500 پیشبرد 5.1%.

استرالیا S&P/ASX 200 شروع به پریدن کرد 4.4 درصد به 5,539.30 پس از دولت و ارضی رهبران توافق کردند به منظور بالا بردن هزینه برای مقابله با تاثیر از شیوع ویروسی است که گسترش یافته از مرکزی چین در سراسر جهان آلوده 128,000 مردم است.

"رئیس بانک مرکزی ساخته شده آن را بسیار روشن این صبح اهرم سیاست های مالی نیاز به انجام کار خود را در اینجا" نخست وزیر اسکات موریسون گفت: پس از نشست مقامات ارشد در روز جمعه.

"ما نیاز به قرار دادن بودجه به کار برای نگه داشتن مردم در کار" گفت: Morrison که دولت فدرال در حال حاضر متعهد $11.4 میلیارد دلار از محرک.

زیان های تنگ در سرزمین اصلی چین که در آن جوامع در حال نقاهت از بدترین ویروس. شانگهای کامپوزیت اول سقوط 1.2% به 2,887.43. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 1.1% 24,032.91.

شبانه از فروش در وال استریت کمک به از بین بردن بسیاری از ایالات متحده سود پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

S&P 500 با کاهش 9.5% مجموع افت 26.7% از آن تمام زمان بالا, مجموعه ماه گذشته. قرار می دهد که این راه بیش از 20% آستانه یک خرس در بازار, رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. میانگین صنعتی داو جونز غرق 2,352 امتیاز و 10% آن سنگین از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

بازارهای اروپایی کاهش یافت و 12 درصد در یکی از بدترین روز تا کنون حتی پس از بانک مرکزی اروپا متعهد به خرید اوراق قرضه بیشتر و ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است.

"بین عدم قوی ایالات متحده مالی پاسخ و آخرین سفر بان کی مون برای ورود از اروپا به آمریکا و بازارهای جهانی به نظر می رسد شده اند و نوک بیش از به فروش همه چیز به حالت" Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

نه همه بازارهای رنج می برد به همان اندازه اما بسیاری از آنها توسط دو رقم از تنها چند هفته پیش از آن. تایلند مجموعه دهکدهای از دست داد نزدیک به 40% و فیلیپین' معیار پایین است بیش از 30 درصد.

مهم نگرانی در مورد تاثیر عملی در کسب و کار و تجارت است که به بدبینی بیش از چگونه این بحران به کار گرفته و با "مجموع همه ترس ها منجر می شوند با این دیدگاه که سیاستگذاران باقی می ماند به خوبی پشت منحنی" گفت: Stephen Innes از AxiCorp.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

با وجود بهبود جزئی در برخی از بازارهای دل تنگی غالب در آسیا در روز جمعه. توکیو در 17,431.05 بود که پایین ترین سطح خود در تقریبا چهار سال است. کره جنوبی Kospi غرق 3.4% به 1,771.44. تایوان معیار از دست 2.8% در حالی که اکثر شرقی بازارهای آسیایی کاهش یافت و 1 تا 2 درصد.

در سراسر جهان تار و مار آمده است در میان آبشاری لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان — از جمله تهمت را تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا و افزایش نگرانی که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی.

Coronavirus کشته شدن بیش از 4700 اما برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در چند هفته.

در ابتدا بسیاری امیدوار بودند که این ویروس می تواند موجود در چین است. اما به عنوان آسیب و اختلال از شیوع کوه های بهداشت و درمان ترکیبی بحران و بازار عقب نشینی باید افزایش ترس از رکود اقتصادی جهانی است.

فقط در ماه گذشته داو شد و مباهات نزدیک به 50% افزایش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017. آن را رسما وارد بازار خرس در چهارشنبه پایان پایین تر از 20 درصد از آن بالا تمام وقت. برای S&P 500 با این سریعترین افت پس از جنگ جهانی دوم از یک رکورد برای بازار داشته باشد.

در دیگر معاملات بازار نفت که دچار شوک بزرگ یک هفته پیش به عربستان سعودی و روسیه درگیر شدند و بیش از خروجی کاهش شد برگزاری مداوم.

ایالات متحده معیار خام پاک اوایل ضرر و زیان به دست آوردن $1.77 یا 5.6 درصد به $33.27 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی نفت, قیمت برداشت $2.04 یا 6.1 درصد به $35.26 در هر بشکه رسید.

دلار افزایش به 106.45 ین ژاپن از 104.63 ین اواخر پنج شنبه. یورو کاهش یافت و به $1.1165 از $1.1181.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن