COVID-19 اعداد انتاریو با استفاده از بازگشایی اقتصاد ارائه تصویر نادرست از بیماری را گسترش Star تجزیه و تحلیل نشان می دهد

یکی از قطعه کلیدی از اطلاعات مورد استفاده توسط استان برای تعیین زمانی که و چگونه ما باید بازگشایی اقتصاد ارائه

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

یکی از قطعه کلیدی از اطلاعات مورد استفاده توسط استان برای تعیین زمانی که و چگونه ما باید بازگشایی اقتصاد ارائه شده است یک تصویر نادرست از نحوه COVID-19 پخش شده است, یک ستاره تجزیه و تحلیل پیدا کرده است.

تا اواخر هفته گذشته بهداشت عمومی انتاریو بوده و گزارش روزانه است که تعدادی از موارد از کروناویروس که در آن منبع انتقال ناشناخته بود در حدود 35 تا 40 درصد از کلی موارد گزارش شده.

سپس روز جمعه گذشته این تعداد کاهش یافته و به طور ناگهانی به زیر 13 درصد از کلی موارد است. به عبارت دیگر, on May 21, دولت و عمومی گفته شد وجود دارد 8,471 موارد COVID-19 که در آن مقامات تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد منبع. در 22 مه به آنها گفته شد مقامات را در واقع باید منبع داده برای 5,309 از آن موارد است.

معلوم می شود این موارد بوده است miscategorized در بهداشت عمومی انتاریو روزانه خلاصه که ارائه اطلاعات جدید و تجمعی موارد COVID-19.

"اگر راه اطلاعات ارائه شد بود و نه طبقه بندی شده به درستی آن را نمی خواهد به شما این حس پر از آنچه انتقال به نظر می رسد به طور گسترده" گفت: Todd کلمن متخصص اپیدمیولوژی و دستیار پروفسور در علوم سلامت در ویلفرید ویلفرد لوریر دانشگاه.

در هر یک از بهداشت عمومی انتاریو روزانه خلاصه منابع از قرار گرفتن در معرض این ویروس گزارش شده است که در چهار دسته بندی: "سفر" "شیوع-ارتباط و تماس نزدیک از تایید مورد" "پراکنده جامعه انتقال" و "اطلاعات گم شده و یا ناشناخته است." داده های حذف شده از انتاریو یکپارچه بهداشت عمومی سیستم اطلاعات (iPHIS) که محلی بهداشت عمومی واحد را وارد کنید داده های مورد.

موارد در جامعه پراکنده انتقال دسته کسانی هستند که در آن مقامات نمی دانم که چگونه مردم قرار گرفتند.

در 21 مه وجود دارد 8,471 موارد در این رده است. روز بعد آن را به 3,162 یک قطره از 5,309 موارد است.

در مصاحبه با ستاره دکتر جسیکا هاپکینز پزشکی, مدیر, حفاظت از سلامت عمومی و بهداشت و درمان انتاریو توضیح داد که این سازمان تصمیم گرفته بود به reclassify در این موارد از آنجا که مقامات را در واقع می دانم که آنها در ارتباط با شیوع بیماری.

"هنگامی که شما یک شیوع در واقع شما می دانید که در آن مردم در حال گرفتن بیماری از. آنها در حال گرفتن آن از اصل یک تماس نزدیک در شیوع" گفت هاپکینز. "و به این ترتیب ما متوجه شد که این امر می تواند دقیق تر به دسته بندی مردم که بخشی از شیوع به شیوع و یا تماس نزدیک دسته."

وقتی پرسیده شد که چرا این طبقه بندی ساخته شده از چندین ماه به این بیماری همه گیر بهداشت عمومی انتاریو گفت: در یک ایمیل که به عنوان همه گیر تکامل می یابد "اطلاعات مورد نیاز برای کمک به اطلاع رسانی محلی و استانی تصمیم گیران نیز در حال تحول است."

"بهداشت عمومی انتاریو در حال همکاری با وزارت و بهداشت عمومی واحد به ببینید که در آن و چگونه داده های وارد شده از بهداشت عمومی واحد می تواند دوباره طبقه بندی شده و reanalyzed به ارائه بیشتر اطلاعات خاص است که کمک به استان و واحد بهداشت در پاسخ به" ایمیل گفت.

آژانس توضیح داد که هنگامی که شیوع رخ می دهد در یک محل جمع خانواده یا محل دیگری که در آن مردم می توانند جمع به عنوان مثال وجود دارد با مراجعه به لینک و منبع برای همه موارد.

"بنابراین مناسب به reclassify موارد مربوط به شیوع با تماس نزدیک از موارد که باید لینک شناخته شده به عنوان مخالف به پراکنده جامعه انتقال مواردی که قرار گرفتن در معرض ناشناخته است."

کلمن گفت: در حال حاضر نیست زمان شروع به تغییر تعاریف و دسته بندی ها و اینکه شماره های مختلف با هم "از آنجا که شما نمی توانید شناسایی روندهای بلند مدت."

"Reclassifying آن و تصمیم گیری مبتنی بر داده ها که می تواند منجر به کمتر پاسخ دقیق برای مهار و کنترل و پیشگیری," او گفت:.

Ashleigh Tuite یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت گفت: باید مراقبت در مورد راه اطلاعات طبقه بندی شده به دلیل "ما می خواهیم به تصمیم گیری بر اساس بهترین اطلاعات در دسترس."

"در پایان روز چه خبر است به ما از این نظر کاهش وابستگی ما به فاصله فیزیکی است که داشتن واقعا درک روشن از جایی که مردم در حال آلوده شدن است که در معرض خطر" او گفت:. "در حالت ایده آل ما اطلاعات بیشتر در مورد شیوع بیماری های مرتبط با موارد مانند جایی که آنها در حال آلوده شدن و چه عوامل خطر به طوری که مردم می توانند از خود محافظت کنند و تصمیم گیری مناسب است."

کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و دستیار استاد در دانشگاه تورنتو دانشکده اطلاعات گفت: او نه بیش از حد در رابطه با تغییر در طبقه بندی 5,300 موارد به دلیل آن معنی است که ما باید برخی از ایده ای در مورد که در آن این موارد نشات گرفته است.

"به عبارت دیگر ما نمی باید تفنگ سیگار کشیدن, ما نمی دانیم که دقیقا همان است که شخص شما آن را کردم, اما ما می توانیم شما را با عفونت رویداد," او گفت:.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

گفت: "برای من واقعا سوال سوختن است و در بسیاری از موارد ما را به این نتیجه که ما هیچ ایده چگونه آن گسترش یابد ؟ این چیزی است که ما باید از ترس."

با توجه به آخرین بهداشت عمومی انتاریو داده ها هنوز هم وجود دارد برخی از 8,800 موارد در انتاریو (یا 33 درصد از کل موارد گزارش شده) که برای مقامات هیچ ایده ای در مورد منشاء و یا گم شده و یا در حال بررسی اطلاعات است.

"اساسی ترین چیزی که در اینجا انتاریو واقعا بد یک رکورد نگه داشتن" او گفت:. "این واقعا شرم آور است."

Kenyon Wallace


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن