لیسبون, پرتغال – انگلستان تایید چهارم آن مورد ویروس جدید از چین و اسپانیا در گزارش خود در مورد دوم به عنوان مقامات اروپایی فشرده یکشنبه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus با شکار کردن کسانی که در تماس با افراد آلوده.

هر دو این موارد جدید به دست آمده بودند در طول سفر به فرانسه, مقامات گفت.

فرانسه مقامات پزشکی بودند zeroing در یک پیست اسکی در رشته کوه های آلپ که در آن پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک 9 ساله فرزند قرارداد ویروس. مقامات تست صدها نفر از کودکان و خانواده های آنها در Contamines-Montjoie.

فرانسوی, وزیر بهداشت اگنس Buzyn بازدید رفت و آمد مکرر در روز یکشنبه و در پی اطمینان بخشیدن به شهروندان و گردشگران است که آنها می توانند “زندگی می کنند به طور معمول” وجود دارد به دلیل وجود یک “بسیار ضعیف خطر” از ابتلا به ویروس.

حتی پس از این واقعیت است که یک مرد که تا به حال تبدیل شدن به آلوده در طول یک کسب و کار سفر به سنگاپور می تواند دیگران را آلوده روز بعد در فرانسه تأکید بالقوه برای شیوع و گسترش بیشتر است.

ایتالیایی مقامات بهداشتی در توسکانی در ضمن در تلاش بودند تا دوباره ردیابی مراحل تایوانی زن و شوهر که ماند چهار روز در یک هتل فلورانس. آنها پرواز به هنگ کنگ و سپس به تایوان, در فوریه. 1 و بعد از تایید به ویروس.

جدید انگلستان مورد شناخته شده است تماس قبلا مورد تایید شده وجود دارد, کشور افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت:, و اضافه کرد که “کارشناسان … همچنان به کار سخت ردیابی بیمار تماس با ما.”

در اسپانیا و مقامات مشغول به کار بودند برای شناسایی هر کسی که آمد در تماس با یک مرد که مورد شناسایی شد در مایورکا تعطیلات محبوب جزیره در دریای مدیترانه ملی اسپانیا میکروبیولوژی مرکز گفت.

مردی که در جزیره زندگی می کند قرارداد این ویروس در پایان ماه ژانویه در یک پیست اسکی با توجه به فرناندو سیمن سر اسپانیا هماهنگی مرکز بهداشت هشدار و اضطراری. او نگفت که آیا آن را Contamines-Montjoie.

انسان که شناسایی شد که سالم بود اما بودن در انزوا نگه داشته در پالما د مایورکا سیمن گفت: در یک کنفرانس خبری در مادرید. همسر و دو دختر آزمایش منفی است.

در انگلیس یک هواپیما تخلیه بیش از 200 نفر از شهرستان چینی در مرکز این بیماری همه گیر فرود یکشنبه در RAF Brize Norton. مقامات بریتانیا گفت که آن را به ارمغان آورد 105 شهروندان بریتانیا و اعضای خانواده و همچنین 95 شهروندان اروپایی و اعضای خانواده. در دقت هماهنگ باله امن هواپیما و اتوبوس کسانی که مسافران توزیع شد در سراسر اروپا است.

انگلیسی سرنشینان به یک هتل و مرکز کنفرانس در میلتون کلید های که در آن آنها خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

برخی از 20 نفر از آلمان به بریتانیا پرواز گرفته شد به برلین به آزمایش می شود و قرنطینه در بیمارستان به مدت دو هفته. یکی دیگر از 17 اروپایی evacuees شد, پرواز به برلین و حمل و نقل به لوکزامبورگ, هلند, اتریش و رومانی در ویژه پرواز.

سی و پنج شهروندان فرانسوی در بریتانیا پرواز بودند پرواز به جنوب فرانسه شدند و بلافاصله به قرنطینه. دولت فرانسه در حال حاضر در آورده و صدها نفر از اروپایی ها و آفریقایی ها از ووهان به عقب بر دو پیش از پرواز به فرانسه.

هشت ایتالیایی ها در بریتانیا پرواز بودند پرواز به ایتالیا توسط نیروی هوایی ایتالیا و منتقل شد به یک ایتالیایی بیمارستان نظامی در رم به قرنطینه شود. روی همان پرواز به ایتالیا نیز هفت دانمارکی سه سوئدی و دو یونانیان.

ویروس مرگ و میر در چین افزایش یافت یکشنبه به 811 عبور تعداد مرگ و میر در 2002-2003 شیوع بیماری سارس و به گفته مقامات نزدیک به 37,200 مردم آلوده شده اند وجود دارد.

اروپا دیده می شود در مجموع از 39 عفونت در نه کشور از جمله 14 در آلمان است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

شیلا نورمن-Culp در لندن, Geir Moulson در برلین و فرانسیس D’Emilio در رم کمک به این داستان.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im