S&P 500 را می دهد تا زود به دست آوردن ending 3-بعد رگه برنده

نیویورک – S&P 500 به بالا زود به دست آوردن و به پایان رسید کمی پایین تر پایان سه روز رگه برنده. معیار اول سقوط 0.4% پس از یک لرزان بعد از تجارت. مانند دیگر بازارها در سراسر جهان وال استریت در زمان توقف زیر برخی از دستاوردهای اخیر. وزارت خزانه داری بازده ثابت برگزار و قیمت نفت به پایان رسید پایین تر است. شاخص صعود به پشت در 8 درصد از آن رکورد در ماه فوریه اما تحلیلگران هنوز هم می گویند بیشتر نوسانات ممکن است به آینده. حتی با آن سه روز اخیر دستاوردهای شاخص هنوز نشده چیتی پشت روی زمین آن را از دست داده و در 6 درصد افت پنج شنبه گذشته.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

دیوار خیابان دست خوش پیشامد میشه در یک روز دیگر از لرزان معاملات چهارشنبه به بازار در سراسر جهان را به یک توقف خود را زیر رالی بزرگ.

S&P 500 بود و تقریبا مسطح که از 3 بعد از ظهر به وقت شرق بعد از قبلی قوی بین افزایش از 0.5% و کاهش از 0.5%. سهام در جای دیگر در جهان ساخته شده است عمدتا متوسط سود و عملکرد وزارت خزانه داری شد برگزاری نسبتا ثابت است.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 36 امتیاز و یا 0.1% در 26,243 و شاخص Nasdaq composite شد تا 0.6%.

“این برای من یکی از سلفیهای روز ما تا به حال در شرایط نوسانات پس از آن کمی طراوت” به گفته دیوید Chalupnik های فعال داخلی مدیران نمونه کارها برای Nuveen.

اگر S&P 500 در مدیریت به دست آوردن آن خواهد بود چهارم آن راست هر چند پیشرفت کرده اند که اغلب شکننده. شاخص صعود به پشت در 8 درصد از آن رکورد در ماه فوریه پس از زودتر پایین بودن نزدیک به 34 درصد به گزارش امید که اقتصاد می تواند به خروج از رکود اقتصادی آن را نسبتا به سرعت. با کسب و کار بازگشایی در سراسر کشور گزارش خرده فروشی سه شنبه و در بازار کار در اوایل این ماه بسیار سالم تر از انتظار اقتصاددانان بود.

ادامه بی سابقه مقدار کمک از فدرال رزرو نیز کمک به حمایت از بازار و بانک مرکزی صندلی کنگره گفت شنبه که آن را مایل به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و حفظ اضطراری برنامه های وام دهی.

هنوز هم بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای می خواهیم احتیاط و می گویند بازار بزرگ رالی ممکن است بیش از حد. در راه بازگشت به بهبودی کامل خواهد بود طولانی و پر از موانع بالقوه در تضاد سریع افزایش تقریبا 40% برای S&P 500 از اواخر ماه مارس است.

در نظر نروژی کروز خط Holdings که سهام اغلب led در بازار — هر دو بالا و پایین — به عنوان انتظارات نوسان مورد بازگشایی اقتصاد است. آن را تا به حال شش روز مستقیم این ماه که در آن افزایش یا کاهش بیش از 10%.

آن گفت: از اواخر روز شنبه که آن را لغو بسیاری از سفرهای از طریق سپتامبر. سهام آن کاهش یافت و 6.8%.

رئیس خطر برای بازار نهفته در افزایش عفونت سطوح در مختلف نقاط در سراسر جهان از جمله فلوریدا و تگزاس و چین است. حتی اگر مقامات نمی یافتم گسترده مستندات این نگران است که کسب و کار و مصرف کنندگان می تواند وحشت زده توسط امواج جدید از عفونت ها و جلو و عقب در هزینه های خود را.

چنین نگرانی را لرزاند بازار در هفته گذشته با ارسال S&P 500 به پایین نزدیک به 6% یک روز و آنها همچنان به چسبیدن به در پس زمینه این هفته است.

“هر نشانه ای که وجود دارد افزایش در تعداد انگشت شماری از کشورها که منجر به اتهام در بازگشایی می کند نوع douse شعله های آتش کمی برای یک رالی” گفت: Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز. “ما دیدیم که در هفته گذشته و ما ممکن است شاهد است که امروز دوباره هر چند قطعا همان چشمگیر نوسان دیدیم هفته گذشته است.”

خطوط کروز به حال بیشترین ضرر و زیان را در S&P 500 اما شرکت های دیگر که در سود هستند و ارتباط تنگاتنگی با اقتصاد مقاومتی نیز ضعیف است. شرکت های انرژی در S&P 500 با کاهش 2.5 درصدی برای از دست دادن بزرگترین در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. بانک ها نیز دول عقبمانده با جی پی مورگان چیس پایین 1.8 درصد و بانک مرکزی آمریکا به پایین 2.3%.

سهام شرکت های کوچکتر ضعیف بودند که به نوعی است که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. این شاخص راسل 2000 کوچک-کلاه سهام کاهش یافت 1.2%.

در طرف برنده شد سازندگان خانه پس از یک گزارش نشان داد که فعالیت های ساخت و ساز تقویت زیر ماه از تدبیر و به دلیل خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر. سازندگان شروع به ساخت و ساز در 4.3 درصد بیشتر خانه ها در ماه مه نسبت به ماه آوریل است. D. R. Horton افزایش 1.3%.

رشد مسکن در فعالیت های هر چند نه به عنوان قوی به عنوان اقتصاددانان انتظار و نشانه دیگری از جاده های طولانی برای بهبودی کامل.

“به عنوان یک سیگنال برای اقتصاد به طور کلی آنچه که مسکن است که به ما گفتن است که با وجود نرخ بسیار پایین آن را به آهسته دوباره بجای اول برگشتن به حالت عادی” ریچاردسون گفت.

بزرگ شرکت های فن آوری ساخته شده است متوسط حرکت بالاتر از جمله 0.7% افزایش برای مایکروسافت و 0.4% افزایش برای اپل. چرا که این بزرگترین شرکت ها در شاخص S&P 500 حرکات خود را بزرگتر نوسان در شاخص است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری تضعیف به 0.73% از 0.75% اواخر روز سه شنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 0.5% و شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 0.9 درصد بوده است. FTSE 100 لندن اضافه 0.2%.

در آسیا کره جنوبی Kospi علامت 0.1% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 0.6%. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن 0.6% کاهش پیدا کرد بعد از دولت گزارش بیشترین کاهش در صادرات از سال 2008 بحران جهانی است.

یک بشکه نفت خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئیه تضعیف 42 سنت به حل و فصل در $37.96. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد تضعیف 25 سنت افزایش به $40.71 در هر بشکه رسید.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>