Coronavirus قرار می دهد فقیر آرژانتین' فوتبال رویاهای در برگزاری

بوئنوس آیرس, آرژانتین آپارتمان بلوک Fort Apache در حال نابودسازی با نقاشی های دیواری از کارلوس توز در این سوپر

توسط MINERALNEWS در 28 خرداد 1399

بوئنوس آیرس, آرژانتین آپارتمان بلوک Fort Apache در حال نابودسازی با نقاشی های دیواری از کارلوس توز در این سوپراستار رو به جلو برای آرژانتین محبوب ترین طرفدار تیم ملی فوتبال و تیم ملی.

"من از یک محل که در آن آنها گفت: آن را غیر ممکن بود به موفقیت" یک نقاشی دیواری می خواند و Tiago رویز دیاز فکر این واژه ها در همه زمان ها عنوان کرد و از جوانان خود را در یکی از بوئنوس آیرس' فقیرترین محلات دوم-بخش باشگاه الماگرو. موفقیت مانند توز را به نظر می رسید قابل حصول برای 16 ساله هافبک. تا coronavirus آمد به آرژانتین.

فوتبال لغو شده است برای بیش از 80 روز در حال حاضر با راه اندازی مجدد در بینایی و قطع هزاران نفر از بازیکنان جوان در آرژانتین فقیرترین محلات از چه بسیاری از احساس بود و خود را تنها در یک زندگی بهتر است.

"این بیماری همه گیر از بین برد تا همه چیز" دیاز گفت. "این وحشتناک است که این بسته تا در خانه."

آرژانتین است که به دور از بدترین آمار کشور در امریکا لاتین — تلفات در اینجا محدودتر در مقایسه با حوادث اتفاق می افتند در برزیل شیلی و پرو در میان دیگران. اما تاثیر روی جوانترین بازیکنان در فوتبال-crazy کشور را نشان می دهد ظریف در دراز مدت آسیب های فرفورژه با این بیماری همه گیر در خارج از اکثر مناطق آسیب دیده.

نگران زمان از دست رفته است که هزینه آنها عکس های حرفه ای و شغلی برخی از بازیکنان جوان در حال از دست دادن و تسلیم شدن به وسوسه مواد مخدر و الکل است. دیگران جان به در شکل باقی بماند در حال بازی برای پول در خطرناک غیر قانونی بازی است که باعث شیوع COVID-19 در میان بازیکنان و تماشاگران و افرادی که زندگی می کنند در نزدیکی زمین فوتبال.

"وجود دارد بسیاری از خطرات و وسوسه در خیابان. بچه ها به دنبال پناه در اینجا و در حال حاضر آنها نمی توانند دیگر? گفت: Daniel López, رئيس جمهور از سانتا کلارا باشگاه که در آن هر دو توز و Tiago شروع به بازی.

سانتا کلارا (ابهامزدایی) تا به حال 170 دختران و پسران در آموزش تا coronavirus آمد به آرژانتین. در حال حاضر لوپز تبدیل این باشگاه به موقت سوپ آشپزخانه که در آن داوطلبان طبخ غذا در دو گلدان بزرگ و ارائه مواد غذایی به خانواده های زندگی می کنند که نزدیک به.

در اخیر بعد از ظهر نیکولاس سوارز رفت crestfallen بر روی یک لخت زمینه در یکی از بوئنوس آیرس' فقیرترین محلات. دو فلزی زنگ زده کمان شهادت به سابق خود را از زندگی به عنوان یک زمین فوتبال. آن را تبدیل به یک زمین بایر تحت پوشش در علف های هرز و زباله.

16-year-old هافبک بود و در این سال به عنوان یکی از مهمترین بازیکنان جوان در بوئنوس آیرس و راه اندازی شد برای پیوستن به یک تیم است که بازی در سراسر کشور و نشان دادن استعدادهای خود را به پیشاهنگی از آرژانتین مهم ترین تیم های حرفه ای.

او از خواب ترک ویلا Fraga, شمال پایتخت و تبدیل شدن به یک ستاره مانند توز در منچستر سیتی مهاجم بشیکتاش یا حتی افسانه دیگو مارادونا.

اما coronavirus قرار داده است برنامه های خود را در خود نگه دارد.

به در شکل باقی بماند و کسب درآمد برخی از پول سوارز و ورزشکاران دیگر مخالف این منع قانونی و بازی بازی برای پول در یک زمینه پنهان در میان خانه های ویلای فرگا. هر بازیکن تراشه در یک مقدار کوچک و تیم برنده تقسیم گلدان. در یک زاغه از 2,700 مردم با 30 تشخيص موارد از coronavirus تنها برخی از بازیکنان پوشیدن ماسک در طول بازی است که تا سه ساعت او می گوید.

رسمی "رعد و برق" بازی چند هفته پیش بین بازیکنان از ویلا آزول و ویلا ایتتی, Aguero زادگاه مسئول برای برخی از 300 مورد جدید در میان بازیکنان و تماشاگران و مردم ساکن در نزدیکی مقامات گفته اند.

اما بزرگسالان نظارت غیر قانونی بازی می گویند آنها یک خطر ارزش مصرف است.

"من بیشتر ترسم از آنها در دام مواد مخدر از ابتلا به کروناویروس" گفت: Iván مرا که مربیان سوارز و حدود 100 دیگر بازیکنان جوان در این باشگاه به نام پلین چکریتا د فرگا. "اگر آنها انجام نمی دهد هر چیزی که بچه ها می توانید به مواد مخدر یا الکل."'

به عنوان آرژانتین را تصویب کرده است از طریق تکرار بحران اقتصادی بوئنوس آیرس و دیگر شهرستانها را تبدیل به نقطه چین با حدود 4,400 "بدبختی شهرهای" از آجر و فلز خانه های ساخته شده بر روی زمین خالی و بدون در حال اجرا سیستم های آب و فاضلاب.

شهرها به بیش از 4 میلیون نفر از مردم تقریبا همه در معرض خطر ابتلا به کروناویروس به دلیل نزدیک بسته بندی شده در شرایط و شرایط بد بهداشتی.

آرژانتین در حدود 77 مورد در هر 100,000 نفر چند بار کمتر از شیلی و پرو و نزدیک به یک دوجین دیگر کشورها در منطقه است. نسبتا پایین شکل اعتبار در بخش های بزرگ به یک سخت قرنطینه قرار داده و در محل توسط رئیس جمهور آلبرتو فرناندز در 20 مارس. در همان زمان آسیب اقتصادی از بیماری و anti-virus اقدامات بوده است شدید — دولت آرژانتین می گوید تعداد افرادی که نیاز به کمک های غذایی در کشور از 8 میلیون به 11 میلیون نفر است.

آرژانتین دفتر یونیسف سازمان ملل متحد صندوق کودکان می گوید: فقر کودکان در آرژانتین می تواند به 58,6 درصد در پایان سال است.

فوتبال حرفه ای نگران این اثر که با داشتن بازیکنان جوان و سلامت آینده از این بازی است.

"این رفتن به تاثیر فیزیک و بنیه بدن خود و بدون شک و منعکس خواهد شد در این بازی گفت:" لوئیس Zubeldía که مربیان برای Lanus حرفه ای باشگاه است که تغذیه کودکان در محلات فقیر. "فوتبال بازیکنان آینده حفظ خواهد شد چرا که این یک مسیر به وضعیت اقتصادی برای بسیاری از خانواده ها است, اما سوال این است که چگونه بسیاری از."

چند بلوک از میدان که در آن مارادونا برای اولین بار Jorge Rocaro نظارت داوطلبان پخت و پز گوشت و سیب زمینی خورش در دو غول گلدان در باشگاه اوت 16 در ویلا Caraza در جنوب حومه بوئنوس آیرس. به طور معمول 150 کودکان تمرین و بازی وجود دارد.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"باشگاه ما تبدیل به یک منبع تغذیه بنابراین خانواده می تواند یک بشقاب غذا صفحه اصلی" گفت: Rocaro باشگاه جمهور.

در بانک ها از ریچولو یکی از جهان آلوده ترین رودخانه های Caraza به خانواده های رسمی کارگران که زندگی را با بعد کارگری مانند جمع آوری بازیافت ساخت و ساز و یا دوخت کار از روی مقاطعه همه به طور جدی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

"ورزش اساسی خروجی برای کودکان و نوجوانان" Rocaro گفت. "آنها تا خوردن صبحانه و رفتن به مدرسه. در بعد از ظهر آنها فوتبال بازی و آماده شدن برای آخر هفته ها. سال و نیم است از دست داده در حال حاضر. این بسیار نگران کننده است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب