برخی از برينگتن مور پلازا ساکنان مجاز به بازگشت پس از آتش

روز بعد از آتش سوزی فرستاده آنها را در حال فرار از خانه های خود بسیاری از ساکنان یک Westside بالا اجازه داده شد برای بازگشت پنج شنبه شب.

اما برخی از قطعات از برينگتن مور پلازا آپارتمان در Wilshire بلوار نزدیک به جایی که شعله های فوران می توان تنها با محدودیت و یا باقی مانده به طور کامل خارج از محدوده به ساکنان برای هم بودن.

همانطور که از 8 p. m. روز شنبه, ساکنان زندگی در طبقه 10 از طریق 25 اجازه داده شد برای بازگشت به واحد خود و اقامت یک شبه با توجه به لس آنجلس آتش سخنگوی وزارت نیکلاس Prange.

کسانی که در طبقه هشتم به حال به درخواست در سایت پرسنل به جمع آوری خود را شخصی.

تبلیغات

ساکنان دوم از طریق طبقه ششم و همچنین به عنوان نهم اجازه داده شد به داخل ساختمان با اسکورت به شخصا بازیابی وسایل خود را, اما آنها نمی تواند اقامت شبانه.

طبقه هفتم باقی ماند و به طور کامل بسته شده است.

Prange گفت: این تصمیم به اجازه می دهد دسترسی به برخی از طبقه اما حفظ محدودیت بر دیگران شد و بر اساس ارزیابی از مقامات آتش و لس آنجلس بخش ساختمان و ایمنی.

“بدیهی است که ما نمی خواهیم مردم را به پیدا کردن جایی برای ماندن یا رفتن نیست, صفحه اصلی,” او گفت:. “ما همه چیز را ما می توانیم به آنها پشت در اما پس از آن در پایان روز اگر آن را امن نیست, آن را به ارزش آن است.”

تبلیغات

آتش شروع شد و حدود 8:30 صبح چهارشنبه و به سرعت گسترش از طریق طبقه ششم و هفتم از 270 واحد ساختمان وسیع و سه برج توسعه است. سیزده نفر مجروح شدند.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>