کشته درمانگر Amie Harwick خفه شد قبل از سقوط از بالکن, پزشکی قانونی می گوید

Amie Harwick برجسته خانواده و ازدواج درمانگر کشته در هالیوود هیلز اقامت خفه شد قبل از سقوط به مرگ او از بالکن های لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی گفت: پنج شنبه.

دادستان متهم سابق دوست پسر, Gareth Pursehouse با قتل در 38 سال از مرگ آخرین شنبه.

کالبد شکافی مشخص شد که علت اصلی مرگ بود بلانت نیروی صدمات به Harwick سر و نیم تنه از سقوط از طبقه سوم بالکن, اما علت دوم این بود که “دستی اختناق” با توجه به پزشکی قانونی سخنگوی.

پلیس لس آنجلس کشته شده اند کم حرف در مورد آنچه آنها باور دارند که رخ داده است در داخل Harwick را قبل از مرگ او است اما یک شکایت کیفری ظ توسط دادستان این هفته پیشنهاد کارآگاهان بر این باورند Pursehouse را شکست و پس از صرف بیش از یک ساعت در Harwick محل اقامت قبل از کشتن او.

تبلیغات

پلیس احضار شدند به خانه در 1:16 a. m. روز شنبه یک گزارش از یک زن ، هنگامی که آنها وارد آنها یافت Harwick ناخودآگاه و مرگباری زخمی خارج است.

در این شکایت در دادگاه عالی در چهارشنبه LAPD Detective لوئیس کررنزا ادعا که Pursehouse متعهد درجه اول سرقت از محل اقامت اشغال شده توسط Harwick و هم اتاقی او در روز جمعه — روز ولنتاین — و قتل او “با استفاده از دروغ گفتن در منتظر” در روز شنبه.

“کسانی که تاریخ را تخمین زمانی که کسانی که جنایات رخ داده است” معاون Dist. Atty. ویکتور آبیلا گفت: پس از اولیه دادگاه برای Pursehouse. دادستان افزود که این جنایات شدند “در زمان است.”

Pursehouse مواجه است و ممکن است حکم اعدام اگر محکوم و او است که برگزار می شود و بدون وثیقه. خود را وکیل پاتریک خرگوش مدافع عمومی دفتر بازگشت نیست یک پیام به دنبال نظر.

تبلیغات

Pursehouse یک 41 ساله عکاس از پلایا دل ری و Harwick تا به حال با هم زندگی می کردند در شرمن اوکس در اوایل 2010s اما شکست در میان اتهامات او از خشونت و با توجه به سوابق از ضابط سفارش و درخواست او به دنبال در سال 2011 و 2012.

یک دادگاه منع او را از تماس با او را تا سال 2015 و Harwick دوستان باید گفت که این جفت ارز تا به حال هیچ تماسی برای سال تا عبور از مسیرهای با شانس در ماه ژانویه در یک رویداد حرفه ای است که او در حضور و او عکاسی. او عصبانی شد و تهدید آنها گفت و Harwick گفت: مردم او ترس از او.

Pursehouse را تفهیم اتهام برای 4 مارس.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>