Quarantinis هر کسی ؟ خوشحال ساعت رفتن مجازی در میان virus بحران

بوستون - داغترین نوار جدید لباس کد ؟ خود تراش. و شما حتی نمی باید به ترک نیمکت خود را.با میله توقیف و تاکید کر

توسط MINERALNEWS در 2 فروردین 1399

بوستون - داغترین نوار جدید لباس کد ؟ خود تراش. و شما حتی نمی باید به ترک نیمکت خود را.

با میله توقیف و تاکید کردن کارگران در گیر در خانه, صفحه اصلی شرکت ها و گروه ها در سراسر ایالات متحده در حال برگزاری خوشحال ساعت بیش از چت تصویری به commiserate و نگه داشتن روحیه بالا در میان جدید کروناویروس بیماری همه گیر. در یک جامعه همسایگان هستند toasting به یک دیگر هر شب از به پایان می رسد از خود وآمد به باز کردن — در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن ،

"بیایید صادق باشیم همه ما می تواند استفاده از یک استراحت و یک نوشیدنی در حال حاضر گفت:" نیک Minerd که به تازگی در یک مجازی ساعت کوکتل با بیش از 30 خانه خود را محدود به همکاران با Hendersonville, تنسی-بر خ فراهم می کند که داده ها و تجزیه و تحلیل برای صنعت مهمان نوازی است.

چت تصویری شاد ساعت ظهور کرده اند بیش از همه رسانه های اجتماعی به عنوان جوامع بسته اند و بارها و رستوران ها برای همه اما تحویل و بایگانی اطلاعات و ممنوع اجتماعات بزرگ در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

امیلی اندرسون اجرا می شود که یک سازمان است که متصل مادرم در شهر نیویورک بود مجبور به لغو همه حوادث از آنجا که از virus. در حال حاضر او در حال برنامه ریزی برای میزبان هفتگی چت تصویری شاد ساعت برای کمک به مادران "جشن بازمانده از یک هفته دیگر از Coronapocalypse" با "quarantini."

"در یک روز خوب, بسیاری از مادران احساس جدا شده به خصوص مادران جدید ... بنابراین در حال حاضر بیش از همیشه مادرم باید یکدیگر را حمایت و رفاقت" اندرسون بنیانگذار مامان خدمه گفت: در یک ایمیل.

حتی باشگاه کتاب, بازی, شب و پشتیبانی از گروه های در حال رفتن مجازی.

Brian Koppelman, co-خالق پی اس سری "میلیاردها" گفت که او و دوستان خود را با بازی این هفته خود بازی پوکر با استفاده از یک نرم افزار و چت بیش از زوم ویدئو کنفرانس.

"این یک راه بسیار خوبی برای ماندن متصل با وجود فاصله" او هنوز توییتی.

برای دیگران آن را به یک راه برای چک کردن در در, دوستان, زندگی می کنند که در سراسر کشور و به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد چگونه برای سالم ماندن در حالی که ماندن در خانه.

تریسی Stallard گفت: یک گروه از دوستان خود را از دبیرستان تا بیش از نوشیدنی ها از طریق ویدئو چت و صحبت در مورد خود طبیعی است.

"آیا شما شده است به بیرون رفتن و گرفتن یک پیاده روی ؟ آیا شما پوشیدن واقعی شلوار هنگامی که شما در صبح ؟ چگونه بسیاری از روز آن را قبل از شما را متوقف پوشیدن آرایش ؟ " آنها خواسته هر یک از دیگر با توجه به Stallard که در نیویورک زندگی می کند.

در مونتکلیر نیوجرسی یک گروه از بیش از یک دوجین همسایه است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت با یک شبانه یک ساعت یک مبارک در مقابل از خانه های خود. آن آغاز شده و با یک متن نشان می دهد همه آنها در خارج از یک شب و به اشتراک گذاری یک نوشیدنی از دور گفت: گیل سهام.

در حالی که هر خانواده باقی می ماند و در حیاط خود آنها سنگ تولدت مبارک به کسانی که جشن خراب شد توسط ویروس و توست "به بار بهتر اما هرگز بهتر همسایگان" سهام گفت. آنها برنامه ریزی برای حفظ سنت رفتن تا زندگی خود را بازگشت به حالت عادی را به هر کس یک شانس به دور از رایانه های خود را برای یک بیت و یک دلیل برای لبخند او گفت:.

"آن را به نگه داشتن همه ارواح تا" سهام گفت. "من احساس بسیار پایین در حدود اواخر بعد از ظهر و... در آن زمان من در آمد کل بلوز تا به حال برداشته."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

____

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن