قلم سرشماری? یک دست کشیدن بر روی درب خود را ممکن است در آینده به عنوان اوایل جولای

بزرگنمایی این تصویر سرشماری اداره جمعه اعلام کرد که در اوایل تا اواسط ماه جولای درب سینه را به بازدی

توسط MINERALNEWS در 24 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

سرشماری اداره جمعه اعلام کرد که در اوایل تا اواسط ماه جولای درب سینه را به بازدید از برخی از خانواده های ایالات متحده است که خواسته شده است اما پر 2020 سرشماری تشکیل نشده است. مت Rourke/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مت Rourke/AP

درب سینه در حال آماده سازی برای شروع بازدید از خانه که هنوز به پر کردن فرم برای سال 2020 سرشماری به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه ژوئیه این اداره جمعه اعلام کرد.

به عنوان بخشی از دیگر برنامه های اصلاحی برای ملی سر تعداد پس از coronavirus شیوع این اداره می گوید که شمارش از مردم تجربه بی خانمانی — هر دو در پناهگاه و خارج از منزل — موکول شده است برای اواخر سپتامبر و سرشماری کارگران ادامه خواهد داد و فرد در شمارش آرا در دور آلاسکا بومی روستاها آغاز شد که در ژانویه تا آگوست است.

در گذشته برای شمارش در شخص بازدیدکننده داشته است توسط اداره کارگران کمک کرده اند افزایش آمار مشارکت در میان جوامع رنگ و دیگر در طول تاریخ undercounted گروه که کمتر احتمال دارد برای شرکت خود به خود در این قانون اساسی موظف تعداد از هر کسی زندگی در کشور است.

اما COVID-19 همه گیر کرده بود, متوقف, این نوع تعاملات و طرح میتوانست به این اداره در برنامه پیش از شروع در شخص بازدیدکننده داشته است به بی خانه ها در مارس و پایان در پایان ماه ژوئیه. در مواجهه با اقامت در خانه سفارشات و نگرانی های بهداشت عمومی اداره قبلا اعلام کرده بود این بود که برنامه ریزی صبر کنید تا ماه اوت به ارسال درب سینه.

اما در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز جمعه این اداره می گوید آن را در حال حاضر برنامه ریزی برای "راه اندازی نرم" در ماه آینده به "اطمینان از سیستم های عملیات و زمینه برنامه های کار به عنوان آنها باید." این اداره انتظار می رود که برای اعلام پایان این ماه است که شش مناطق کشور ممکن است برای اولین بار سرشماری کارگران در درهای خود را با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و آموزش دیده در اجتماعی فاصله برای nonresponse پیگیری عملیات.

در اوایل روز شنبه یک گروه کوچک از کارگران تنظیم شده است برای بازگشت به بخش هایی از شمال مین و جنوب شرقی آلاسکا برای مصاحبه با ساکنان در مناطق دور افتاده که — بر خلاف بسیاری از ایالات متحده دریافت نکرده اند هر اداره آمار نامه و یا کارت پستال در مورد تعداد زیرا آنها به طور منظم پست تحویل.

توسط Aug. 11, درب, سینه خواهد بود فانینگ در سراسر کشور به دنبال با بی خانه ها را از طریق پایان ماه اکتبر زمانی که این اداره می گوید که قصد دارد برای جلوگیری از جمع آوری پاسخ.

در اوایل این هفته, اما, دفتر پاسخگویی دولت آمریکا با انتشار گزارشی هشدار داد که این درب-به-درب بازدیدکننده داشته است برای تکمیل یک بار در دهه count "ممکن است کمتر موثر" در "post-COVID-19 محیط زیست" با توجه به نگرانی که نزدیک تعاملات می تواند به افزایش گسترش coronavirus.

"این ممکن است بر کیفیت داده ها به خصوص برای گروه هایی که کمتر احتمال دارد به خود پاسخ دهند (که اغلب سخت به تعداد جمعیت) و" گائو گزارش گفت:.

که به نوبه خود تاثیر می گذارد نتایج سرشماری مورد استفاده برای تعیین هر سهم دولت از کنگره صندلی, کالج انتخاباتی رای و حدود 1.5 تریلیون دلار در سال در مالیات فدرال دلار برای خدمات عمومی در دهه آینده.

از روز شنبه بیش از 90 میلیون خانوار شرکت کرده اند در تعداد آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست الکترونیکی آوردن ملی خود پاسخ دهی به 60.9%.

تحت فشار به دلیل غیر قابل پیش بینی همه گیر این اداره از کنگره خواسته است تا برای تمدید چهار ماه مهلت قانونی برای گزارش نتایج سرشماری از جمله دولت جدید تعداد جمعیت در حال حاضر با توجه به پایان ماه دسامبر و داده های سرشماری برای ترسیم مجدد رای گیری مناطق با توجه با پایان ماه مارس سال 2021.

در حالی که آمریکا باید حرکت رو به جلو با قانون اعطای کسانی که پسوند جمهوریخواهان کنترل سنا نمی مطرح هر گونه صورتحساب تا کنون.

در مورد کنگره نمی کند تصویب یک قانون جدید گائو گزارش یادداشت های آن خواهد بود "مهم" برای اداره به "نظارت بر خطرات بالقوه نیاز به پردازش و تولید داده های سرشماری "تحت فشرده قاب زمان."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب