جدید, 'دفتر' کمدی برای COVID-19 عصر?

بزرگنمایی این تصویر اعضای بازیگران دفترنشان می دهد که تولید کنندگان ممکن است زنده با شخصیت های کار ا

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

اعضای بازیگران دفترنشان می دهد که تولید کنندگان ممکن است زنده با شخصیت های کار از خانه به دلیل شیوع کروناویروس. کریس claudia flores/NBCU عکس بانک/NBCUniversal via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کریس claudia flores/NBCU عکس بانک/NBCUniversal via Getty Images

تصور کنید که یک نسخه از ان بی سی کمدی آمار دفتر که در آن همه کار از خانه. تحریک کننده, رئیس, Michael نمی تواند جلوگیری از ارسال مبهم نامناسب gifs lumpish Kevin نمی تواند کاملا کارشناسی ارشد دکمه قطع و محل کار wiseguy جیم است که همیشه به دنبال به طور مستقیم در دوربین زیرا او هیچ انتخاب دیگری. او در گیر جلسات در زوم.

کمیک بالقوه از چنین نشان می دهد به تازگی مشخص شد به بن سیلورمن و پل Lieberstein دو اجرایی تولید دفتر. (که نشان می دهد به پایان رسید در سال 2013 و پس از تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین سری در Netflix بکشد.) آنها اعلام کرد قصد دارد برای یک نام تجاری جدید نشان می دهد – "یک کار کمدی بدون یک دفتر" Lieberstein تماس آن با الهام از اين مخمصه از مردم در حال کار از خانه.

"من در همه خانه بود و من در همه زندگی" Lieberstein توضیح می دهد که در مورد تجربه خود را با زوم و FaceTime همایش. "همه تلاش خود را نگه دارید خصوصی از کار دیگر اعمال می شود. و این نوع از ادغام بین خانه و کار را به ارمغان آورد همه این ایده های جدید و داستان و شخصیت ها به بازی."

Lieberstein می گوید: جدید نشان می دهد که هنوز هم در توسعه و تمرکز بر واقعیت از کار از خانه به جای همه گیر ساخته شده که خود انزوا لازم است.

"ما همه تجربه قرنطینه" او می گوید. "من نمی دانم اگر ما می خواهیم برای رفتن به تاریک به عنوان ویروس خود را. مردم در حال گرفتن به اندازه کافی از آن بدون من. اما من فکر می کنم چالش های سالم ماندن در تحت قرنطینه هستند و ما به بازی با است."

Lieberstein پذیرفته نشان می دهد غرور ممکن است هدایت می شود در بخشی از ملاحظات عملی. مزایای استفاده از یک نشان می دهد که می تواند فیلم برداری و تولید شده در خود به انزوا آشکار هستند به خصوص باید coronavirus حاضر شامل می شود. "من فکر می کنم که یک مکالمه یک بسیاری از این شبکه ها با داشتن" او می گوید. اما Lieberstein می گوید او فکر می کند این نشان می دهد را منعکس عمیق فرهنگی و تغییر در محل کار.

"من نمی می توانید ببینید ما رفتن به عقب و حتی زمانی که ما مجاز به. بزرگنمایی بیش از حد خوب است," او می گوید. "این بسیار کارآمد است. جلسات کار می کنند."

اما از کجا کمدی در آن است ؟ Lieberstein خندید. وجود دارد هیچ کمبود خنده دار, چیزهای کوچک در این زوم جدید او وعده را نشان می دهد در مورد آن را سرگرم کننده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن