مالزی, رد, رسانه, آزار و اذیت در ردیف بیش از الجزیره فیلم

کوالالامپور مالزی - مالزی آن را رد کرده بود و خفقان را در رسانه های اجتماعی پس از اعتراض بیش از آن اعلام کرد ک

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399

کوالالامپور مالزی - مالزی آن را رد کرده بود و خفقان را در رسانه های اجتماعی پس از اعتراض بیش از آن اعلام کرد که تمام تولید فیلم باید دارای مجوز در میان یک ردیف با اخبار پخش الجزیره.

وزیر ارتباطات Saifuddin عبدالله موجب سردرگمی پنج شنبه پس از گفت هر فیلم و تصویری از جمله کسانی که تولید شده توسط گروه های رسانه ای و رسانه های اجتماعی کاربران باید مطابق با یک 1981 فیلم عمل که نیاز به صدور مجوز. متقاضیان همچنین باید به یک شرکت ثبت شده با 50,000 ringgit (11,700 دلار) پرداخت می شود تا سرمایه است.

از او خواسته شد در مورد این موضوع در مجلس پس از الجزیره رد ادعای آن نیاز به یک مجوز برای تولید یک جولای 3, اخبار, فیلم مستند در درمان مهاجران مستند نشده. پلیس باید باز یک تحقیق مقامات پس از شکایت در این مستند بود نادرست و مغرضانه.

بسیاری از مالزیایی ها و مخالفت نمایندگان مجلس با انتقاد Saifuddin را اعلام کرد که به طور بالقوه می تواند تاثیر فیلم های تولید شده در رسانه های اجتماعی محبوب سیستم عامل مانند Tik Tok, Facebook و Instagram. بیش از 80 درصد از مالزی 32 میلیون نفر جمعیت دارد و کاربران رسانه های اجتماعی.

مرکز مستقل روزنامه نگاری نیز گفت: دولت باید مقابله Al-Jazeera documentary با حقایق به جای استفاده از تحقیقات پلیس و صدور مجوز مورد نیاز به مقابله به مثل در برابر پخش.

انور ابراهیم رهبر مخالفان گفت که آن را "نگران کننده توسعه در میان حملات و آزار و اذیت در رسانه ها از جمله "الجزیره" تحت عنوان نخست وزیر جدید Muhyiddin یاسین که در زمان قدرت در ماه مارس است.

"این غیر منطقی است و یک گام به عقب" انور گفت: در بیانیه ای خواستار آن یک حرکت برای سرکوب مخالفان است.

Saifuddin در بیانیه ای در اواخر روز پنجشنبه روشن است که دولت "هرگز فکر استفاده از این قانون برای سرکوب آزادی های فردی در رسانه های اجتماعی." او اذعان نهم قانون منسوخ شده و نیاز به تنظیم اما روشن نیست هوایی بر سر اینکه آیا آن را به فیلم در رسانه های اجتماعی.

فعالان حقوق در حال حاضر ابراز نگرانی از آزادی بیان و رسانه ای استقلال در دولت جدید است. تلویزیون های ماهواره ای ارائه دهنده Astro به تازگی صادر شده و جریمه های سنگین توسط ارتباطات در مالزی و کمیسیون چند رسانه ای برای پخش یک شبکه تلویزیونی الجزیره مستند در سال 2015 بیش از سال 2006 قتل مغولی زن که گفته میشود شامل "توهین آمیز محتوا."

نخست وزیر سابق Najib Razak که آستین حزب حاکم سرنگون شد در سال 2018 سنجی ساخته شده اما باز گشت به عنوان بخشی از دولت جدید شد دخیل در این قتل است. او در حال حاضر در دادگاه به اتهام فساد مالی.

محبوب آنلاین پورتال خبری Malaysiakini و سردبیر آن صورت نادر تحقیر دادرسی از دادستان کل بیش از نظرات ارسال شده توسط خوانندگان در برابر قوه قضائیه. پلیس نیز مورد سوال یک فعال سیاسی در مورد پست های رسانه های اجتماعی ادعا بدرفتاری با پناهندگان در مهاجرت بازداشتگاه.

یک روزنامه نگار از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست شد همچنین سوال قبلا در مورد او گزارش مهاجر بازداشت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن