سنگاپور می بیند افزایش COVID-19 موارد در حال حاضر دارای بیشترین تعداد در جنوب شرقی آسیا

بزرگنمایی این تصویر

امن-فاصله مامور اجرای پوشیدن بازوبند قرمز چک تلفن خود را در یک دادگاه مواد غذایی در سنگاپور در روز شنبه. افسران مستقر شده اند به اطمینان مردم از حفظ فاصله از یکدیگر به عنوان سنگاپور هایش با سنبله در coronavirus موارد است. یکا چان/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یکا چان/AP

سنگاپور امروز ثبت 1,426 جدید COVID-19 عفونت آوردن مجموع آن به بیش از 8000 در یک جمعیت نزدیک به 6 میلیون نفر است. آن را در حال حاضر دارای بیشترین تعداد موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا.

کمی بیش از یک ماه پیش موفق شهرستان دولت برنده ستایش به عنوان یک مدل از نحوه کنترل گسترش ویروس بدون مستندات. توده تست سریع بستری از کسانی که آلوده تهاجمی ردیابی و quarantining از کسانی که در تماس با افراد آلوده به کمک نگه داشتن اعداد پایین.

در اواسط ماه مارس و عفونت آغاز شده در حال افزایش است. این شهر در پاسخ محکم مطلب محدودیت و اعمال جزئی مستند و دقیق مقررات اجتماعی فاصله.

در حالی که تعدادی از عفونت های سنگاپوری در میان شهروندان یا ساکنان باقی مانده است کم شده است وجود دارد افزایش در انتقال میان کارگران خارجی بیش از دو هفته گذشته.

هفته گذشته مقامات اعلام کردند که با قرار دادن تمام خوابگاه مسکن کارگران خارجی — برخی از 300,000 مردم بیشتر از بنگلادش و هند و چین — تحت نزدیکی-کل مستند. در روزهای پس از آن سنگاپور گزارش داد 728 موارد جدید —تقریبا همه آنها کارگران مهاجر.

بیش از آخر هفته شماره نگه داشته و بالا رفتن. در میان موارد گزارش دوشنبه 18 سنگاپور یا مقیم دائم با توجه به انتخاب.

اجتماعی فاصله یک چالش در خوابگاه که می تواند گاهی اوقات جم بیش از یک دوجین مردان در هر اتاق های یک آشپزخانه و توالت.

در یک Facebook, پست, نخست وزیر Lee Hsien Loong نوشت که سنگاپور نیاز به زمان به “شکستن زنجیره انتقال” در خوابگاه. “خوشبختانه اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و به این دلیل که کارگران جوان,” او نوشت.

سنگاپور ثبت شده 11 مرگ و میر ناشی از COVID-19 تا کنون کمتر از تقریبا هر دیگر آسیای جنوب شرقی کشور به جز لائوس و ویتنام است.

در یکی از ثروتمندترین سرانه کشورهای جهان, بسیاری از سنگاپور شهروندان و کسب و کار کارگران خارجی را استخدام برای شغل که بیشتر سنگاپور انجام خواهد داد. اندونزی مالزی و فیلیپین خدمتکاران مشغول به کار وجود دارد برای دهه; آنها با کارفرمایان خود را.

آن را عمدتا مردان مهاجر مشغول به کار در ساخت و ساز و یا دیگر پایین, پرداخت, دستی, کار, شغل, که در خوابگاه اقامت. لی نوشت که کسانی که بیمار می تواند مراقبت از.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>