باید L. A. متحد نزدیک خود ، پدر و مادر و مقامات بهداشت در حال بحث آن

در Facebook و چت گروهی, شایعات در حال گسترش است.

با موارد بیشتری از رمان coronavirus بودن تایید روزانه خواهد L. A. Unified School District نزدیک آن 860-برخی از دانشگاه های این هفته یا هفته آینده و یا نه در همه ؟ باید آن را دنبال در قدم به قدم از دانشگاه ها که به سرعت در حال حرکت به آموزش آنلاین و یا K-12 ولسوالی در شمال کالیفرنیا و در سراسر کشور است که باید توقیف و به عنوان آنها را تایید اولین مورد از این ویروس ؟

پاسخ به عنوان از 1:30 p. m. روز شنبه شد. با وجود نصب گریه می کند, روز پنج شنبه بعد از ظهر برای الاییواسدی به گفته مقامات آن را نمی خواهد.

در حالی که مدارس در حال درگیر شدن در برنامه ریزی احتمالی که شامل اعطای سرپرست گسترده اورژانس قدرت لغو مراسم بزرگ و برنامه ریزی برای درس تحویل در تلویزیون, بهداشت و درمان و مسئولین مدرسه گفت که آنها برنامه ریزی شده برای نگه داشتن مدارس باز مگر اینکه یک مورد تایید شده به دانشگاه.

تبلیغات

در ضمن همانطور که از بعد از ظهر پنجشنبه بیش از 19,000 مردم را امضا کرده بود Change.org دادخواست به همه مدارس در این منطقه به دلیل coronavirus. “اجازه دهید ما منتظر نیست برای یک فرد برای تست مثبت اما مطمئن شوید که ما نزدیک به مدارس قبل از آن اتفاق می افتد” این طومار خواستار.

مدرسه, مدیره, جلسه, در جلسه روز جمعه برای گزارش وضعیت از L. A. متحد Supt. Austin Beutner.

هیئت مدیره رئیس جمهور ریچارد Vladovic کرد و گفت: این مهم با تکیه بر توصیه های مقامات بهداشتی در برقراری تماس در مورد اینکه آیا به مدارس. “این تصمیم محتاطانه را جهت از پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که اتفاق می افتد به می دانم” او گفت:. “من نمی توانم دوم-حدس می زنم یک بیماری همه گیر و چگونه آن را گسترش. اگر تا به حال شک ایمنی کودکان برای اولین بار خواهد آمد.”

مقامات از فرماندار در پایین اجتناب خواستار بسته شدن مدارس با استناد به سختی برای خانواده ها و مشکل در ارائه خدمات دانشگاهی و حتی وعده های غذایی مدرسه که کودکان بستگی دارد. اما Vladovic اذعان کرد وجود دارد گسترده بحث میان والدین و کارکنان در مورد آنچه که بهترین است.

تبلیغات

“من بسیار حساس که من در آن گروه است که بسیار مستعد و من می دانم که بسیاری از کارمندان نیز گفت:” Vladovic که 75 و مبارزه برخی از مسائل مربوط به سلامت در سال های اخیر است.

تا کنون L. A. شهرستان مصرف شده است نشانه های از سنگاپور که نشد مدارس یکهو اما به نمایش در آمد مردم برای بیماری وجود دارد و تا به حال پروتکل های دقیق برای که می توانند وارد مدارس گفت: دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

منطقه او گفت: در خدمت بسیاری از والدین با “بسیار محدود درآمد که مریض نیست برگ” که اغلب در حال کار و مشاغل متعدد و نمی تواند لزوما قرار دادن بچه ها در مهد کودک. مدارس باید باز نگه داشته اگر آنها می تواند با خیال راحت فرر گفت: اما افراد بیمار نیاز به دور ماندن.

به عنوان کشور دومین مدرسه منطقه الاییواسدی در خدمت حدود نیم میلیون دانش آموز هشت در 10 از آنها تکیه رایگان یا کاهش قیمت ناهار و 18,000 از آنها بی خانمان هستند. L. A. متحد عضو هیئت مدیره مدرسه نیک Melvoin گفت: این تصمیم بود بنابراین یک دیسک.

دولت فدرال داده کالیفرنیا چشم پوشی اجازه می دهد تا وعده غذایی توزیع به دانش آموزان حتی اگر مدرسه لغو شده است اما هنوز هم می تواند در حال حاضر چالش های لجستیکی.

“آنها با تکیه بر ما برای وعده های غذایی برای مراقبت از کودک و من هم فکر می کنم از بهداشت عمومی نگرانی” Melvoin گفت. اگر مدارس نزدیک پدر و مادر که باید برای رفتن به محل کار ممکن است مجبور به گرفتن فرزندان خود را با آنها. همچنین کودکان در مدرسه راهنمایی و دبیرستان به احتمال زیاد جمع در مناطق عمومی به هر حال به عنوان نوجوانان تمایل به انجام.

“محیط مدرسه یکی از ما می تواند کنترل در حال حاضر” Melvoin گفت: بعد از ظهر پنجشنبه.

فرر گفت: روشن نقطه اوج برای بسته شدن یک مدرسه خواهد بود اگر یک فرد مبتلا به عفونت شناسایی شد که در آن دانشگاه. یک عارضه گفت: Vladovic است اتصال میان مدارس. خواهر و برادر حضور در دانشگاه های مختلف; کودکان bused از یک محله دیگر; کارکنان از تمام نقاط شهر.

تبلیغات

“بسیاری از ارتباطات در منطقه” او گفت:. “من در تلاش برای کشف کردن چگونه شما جدا چیزی به یک, دو, سه, چهار و یا پنج مدرسه. شما لازم نیست.”

“من فکر می کنم در برخی از نقطه” Vladovic گفت: “بسته شدن مدارس اجتناب ناپذیر است. این اتفاق خواهد افتاد — هنگامی که و که در آن من نمی دانم.”

پدر و مادر هر چند باید شروع به نگه داشتن بچه ها خود را در خانه. در Facebook گروه آغاز شده در طول سال گذشته اعتصاب والدین حمایت از معلمان و خانواده های منابع برای در خانه یادگیری است.

“برای آن دسته از والدین که به من گفت:” من احساس نمی راحت فرستادن بچه ها به مدرسه, ” من گفت: من … می خواهم به انجام همه چیز من می توانید مطمئن شوید که غیبت در این دوره معاف,” Melvoin گفت.

بودجه دولت که حساب برای بسیاری از پول است که می رود به کالیفرنیا مدارس دولتی است doled بر اساس چگونه بسیاری از دانش آموزان در مدرسه هر روز. در مورد یک بیماری همه گیر مانند این مدارس می توانند به دنبال بازیابی بودجه اگر به آنها نزدیک مدارس به عنوان طولانی به عنوان آنها را تا زیر جهت بهداشت عمومی سازمان.

کالیفرنیا گروه آموزش راهنمایی به مدارس اشاره می کند که “بسته شدن یک مدرسه به سادگی به عنوان یک اقدام احتیاطی” ممکن است به معنی منطقه نخواهد کیفیت برای چنین چشم پوشی و مدرسه می تواند متحمل “مجازات برای عدم ارائه قانونی مورد نیاز آموزشی به روز و/یا دقیقه.”

Melvoin گفت که فشار برای الاییواسدی به دریافت کمک های مالی از بودجه دولت صرف نظر از آنچه اتفاق افتاده است با تعطیلی مدرسه.

اما آلوارز گیبسون که پسر حضور Dodson مدرسه در رانچو پالوس وردس گفت: امکان از دست داد بودجه نبود دلیل به اندازه کافی خوب برای قرار دادن کودکان و خانواده های آنها در معرض خطر است. او باور نمی کند وجود دارد به اندازه کافی صابون و یا ضد عفونی کننده دست در کار مدرسه و تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان از هم جدا هستند لجستیکی خام در چنین دانشگاه.

تبلیغات

“من مطمئن هستم که چگونه ناهار دوره تغذیه دوره و با این حال بسیاری از گذراندن دوره آنها … من مطمئن هستم که چگونه است که یک رویداد بزرگ” آلوارز گیبسون گفت.

پسر او شده است حضور در مدرسه گیبسون گفت: اما او به احتمال زیاد او را بیرون بکشد, پس از روز شنبه.

“آنها امن نیست تا آنجا که من نگران هستم” او گفت:.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet