انگلستان طرح قطره به تمام کودکان در مدرسه در تابستان

لندن - دولت انگلیس روز سه شنبه برنامه های رها شده به تمام کودکان دبستانی بازگشت به کلاس درس در انگلستان قبل از

توسط MINERALNEWS در 20 خرداد 1399

لندن - دولت انگلیس روز سه شنبه برنامه های رها شده به تمام کودکان دبستانی بازگشت به کلاس درس در انگلستان قبل از تعطیلات تابستان مدارس پس از ابراز نگرانی در مورد توانایی خود را برای دیدار با کروناویروس اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون اعتراف کرد که هدف انگلستان حدود 5 میلیون اولیه دانش آموزان از سن 4 به 11 امکان پذیر نیست با توجه محدودیت های مربوط به درس اندازه نیاز اجتماعی فاصله و ناکافی تعداد معلمان است.

"ما اعتقاد داریم که این محتاط مرحله به مرحله بازگشت معقول ترین روش عمل به" ویلیامسون قانونگذاران گفت که اعلام تغییر دهید.

او گفت: از دولت می خواهم برای دیدن مدارس که "ظرفیت" را بیشتر دانش آموزان قبل از تعطیلات تابستانی در ماه جولای.

اگر چه بسیاری از انگلستان مدارس ابتدایی شده اند باز کردن کل این بهار برای کودکان کلید کارگران — از جمله مراقبت های بهداشتی حرفه ای رانندگان تحویل و روزنامه نگاران — دولت محافظه کار برنامه ریزی شده بود به همه کودکان فرصتی برای بازگشت ماه پس از تحصیل در خانه است.

هفته گذشته به عنوان بخشی از یک گسترده تر کاهش مستند محدودیت های بسیار جوانترین دانش آموزان اجازه داده شد برای بازگشت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در سال آخر خود را از مدرسه ابتدایی که با توجه به انتقال به مدرسه متوسطه در سپتامبر. این طرح که از همه دیگران را در مراحل.

ویلیامسون گفت: بیش از 50 درصد از مدارس ابتدایی بازگشایی شد و به بیش از کودکان هفته گذشته و این که این افزایش به بیش از 70 درصد دوشنبه.

این جاه طلبی' به بازگرداندن تمام سال های اولیه گروه برای یک ماه قبل از پایان ترم تابستان یک مورد از دولت بیش از حد امیدوار کننده چیزی بود که تحویل گفت:" جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و کالج رهبران. "آن را نمی ممکن است به انجام این کار در حالی که حفظ اندازه کلاس کوچک و اجتماعی حباب."

ویلیامسون گفت: مدارس متوسطه می تواند چهره به چهره و پشتیبانی برای برخی از کودکان از هفته آینده که امتحانات را جلو بروید در سال آینده.

انگلستان دیده می شود مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا با حدود 40,900 تایید مرگ. آمار رسمی در سه شنبه منتشر شد نشان می دهد واقعی تلفات می تواند بیش از 50000 دوم تنها به آمریکا

برای رسیدن به این مرحله زبان انگلیسی مدارس باید کاملا دوباره خود تصور.

دولت می خواهد اندازه کلاس پوش در 15 طوری که اجتماعی فاصله قوانین را می توان دنبال کرد. با توجه به اندازه کوچک از بسیاری از کلاس های درس انگلیس بسیاری از مدارس مجبور به محدود کردن آموزش گروه فقط 10 کودکان به مطمئن شوید که آنها حداقل دو متر (6 1/2 فوت) از هم جدا.

مدارس معرفی شده اند مبهوت شروع و پایان زمان را به مطمئن شوید که وجود دارد به عنوان کوچک متقاطع که ممکن است بین کودکان و زمین های بازی شده اند تقسیم به بخش بنابراین گروه های مخلوط نمی شود.

علاوه بر این بسیاری از مدارس در حال داشتن کودکان از خوردن ناهار بسته بندی شده در میز خود و یا در خارج از زمین بازی و اصرار بر تغییر لباس هر روز. برخی را رها شرایط یکسان. مدارس نیز معرفی شده به طور منظم تمیز کردن کلاس های درس هر دو در طول و بعد از روز مدرسه, در علاوه بر این به صورت هفتگی تمیز کردن عمیق. یکی از راه رفتن سیستم نیز به محل قرار در اطراف ساختمان مدرسه به منظور محدود کردن تعاملات بین گروه.

این تغییرات عمیق به راه مدارس به کار گیرند و با وجود نصب نگرانی که تاثیر هنوز هم طنين انداز در سال تحصیلی آینده آغاز می شود که در ماه سپتامبر.

"دولت در حال حاضر نیاز به ارائه فوری وضوح در پیش بینی محدودیت های که در مدارس صورت ممکن است در ماه سپتامبر به طوری که مدارس و والدین می توانید شروع به نگاه به آینده و برنامه ریزی با درک بیشتر این اختلال ممکن است" گفت: Paul Whiteman, دبیر مدرسه رهبران اتحادیه NAHT.

در میان تمام این سردرگمی وجود دارد نگرانی بیش آموزشی و عاطفی آسیب در کودکانی که از تحصیل قطع شده است برای مدت طولانی.

در جای دیگر در انگلستان ، اسکاتلند و ایرلند شمالی گفت: مدارس نخواهد بود بازگشایی تا ماه اوت در حالی که ولز در حال برنامه ریزی برای استقبال از دانش آموزان بعد از این ماه.

محافظه کار مجلس رابرت Halfon رئیس عوام کمیته آموزش و پرورش از دولت خواست به تجدید نظر و هشدار داد یک "اپیدمی آموزشی فقر است."

"چرا از آن است که ما می توانیم به نوبه خود چشم خود را به هزاران نفر از تظاهر کنندگان کمپین بارها و مراکز باغ را باز کنید و در عین حال آن را بسیار سخت برای بازگشایی مدارس ما?" او گفت:.

___

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Danica Kirka کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب