بردگی جنسی و کار اجباری به اتهام تسلیم در برابر La Luz del Mundo کلیسا

زمانی که رهبران La Luz del Mundo کلیسا گفت: آنها پول مورد نیاز او بیش از همه او درآمد.

زمانی که آنها می خواستند جنسیت, او به آنها بدن خود را آغاز و در سن 9.

و زمانی که آنها می خواستند او را به استخدام کودکان دیگر به طور مرتب برای برده داری جنسی در, او که بیش از حد او گفت: — تا زمانی که وزن آن همراه با ضرب و شتم وحشیانه doled زمانی که او خودداری کردند سوار او را به خودکشی و سپس فرار کلیسا در اکتبر 2016.

این ادعا در طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده در این هفته توسط عضو سابق Sochil مارتین, 33, برابر گوادالاخارا-بر اساس megachurch.

تبلیغات

“برای نزدیک به 22 سال, من ساخته شده بود به کار برای سفر به دروغ و به بدن من به یک سازمان که دیدم من را به عنوان چیزی بیش از یک منبع سود و لذت جنسی” مارتین گفت.

او ادعا می کند آمده میان جارو پرونده ثبت شده در سال گذشته که متهم به رهبر کلیسای Naasón جقوین گارسیا 50 و دیگران از قاچاق انسان تولید پورنوگرافی کودکان تجاوز به عنف را از جزئی و دیگر جنایات. در حالی که متهمان باید التماس کرد گناه نیست, رسوایی roiled کلیسا هر دو در ایالات متحده و مکزیک است.

La Luz del Mundo — یا نور جهان — بزرگترین کلیسای پروتستان در مکزیک است. این شعبه در 50 کشور و دارای بیش از 5 میلیون عضو دارد.

جک Freeman, یک وزیر است که با کلیسا برای 28 سال گفت که او “به طور کامل رد” اتهامات و فکر می کند آنها به پایان رسیده و اخلال در سازمان مقدس شام. این هفته جشن که او به عنوان کلیسا بزرگترین متحده رویداد از سال درو ده ها هزار نفر از نمازگزاران به پومونا Fairplex, او گفت:.

تبلیغات

“این است که مورد سوء استفاده. آن است که در مورد این داستان فوق العاده او آمده تا با” فریمن گفت: از طرح دعوی در دادگاه. “آن را مورد توجه و تلاش برای دخالت مقدس رویداد کلیسا در حال انجام است.”

Sochil Martin

Sochil مارتین که گفت او یک دختر سابق, برده و معشوقه, La Luz Del Mundo رهبر Naason خورخه گارسیا در یک کنفرانس خبری در مرکز شهر لس آنجلس است.

(لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

او گفت: کسانی که متهم به مقامات کلیسا از سوء رفتار نشان دهنده بخش کوچکی از آن جهانی جماعت.

“ما همچنان به تعمید. ما ادامه خواهد داد به رشد است.” “بنابراین شما در حال شنیدن از یک فرد و ما باید بیش از 5 میلیون نفر که شهادت در غیر این صورت که همه چیز را به او گفته نادرست است که ما یک کلیسای خوب و مناسب و معقول محترم مردم با وزرا که در مورد مراقبت و عشق خود را اعضای یک مدیر است که هدایت این کلیسا در یک راه مناسب و معقول.”

پس از اتهامات عنوان شده ثبت شده توسط کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا کلیسا مقامات سوار تهاجمی و دفاع از رهبر خود.

اما طرح دعوی در دادگاه می رود فراتر از اتهامات در شکایت کیفری جزئیات آنچه وکلای توصیف به عنوان یک فرهنگ نهادینه سوء استفاده و بهره برداری است که در ابتدا اعضای کلیسا به نوبه خود بیش از پول خود را کار و کودکان به رهبران کلیسا که اعضای تدریس به عنوان رسولان خدا بر روی زمین است.

مدنی شکایت که نام La Luz del Mundo, گارسیا و یک دوجین دیگر بالا-رتبه بندی اعضای کلیسا به دنبال خسارت برای خدمت اجباری اجباری و بدون حقوق کار, قاچاق انسان, اخاذی با تهدید و باتری جنسی.

“وجود دارد ابعاد مختلف به این مورد. این حقوق بشر مورد. این مورد در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان” گفت: وکیل Josh Robbins سابق دادستان فدرال. “اما آن را نیز یک مورد در مورد جرایم سازمان یافته است. … و آن را به اتفاق می افتد در اینجا در حیاط خانه ما.”

تبلیغات

مارتین متولد شد و در مونتری پارک و مطرح شده توسط عمه اش برجسته عضو La Luz del Mundo که ارائه خود را به عنوان یک موجود جنسی بنده به کلیسا رهبر سابق ساموئل جقوین Flores, و سپس برای خود جانشین و پسر گارسیا طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

فلورس پدر’ تاسیس La Luz del Mundo در سال 1926 و او Flores و گارسیا تمام شد کاریزماتیک رهبران رشد سریع کلیسا. در حالی که خدمت به عنوان رهبر هر انسان در نظر گرفته شد با عبادت به رسول عیسی مسیح, معصوم به عنوان خدا و ناتوان از گناه است. اعضای تدریس آنها می تواند رسیدن به رستگاری تنها با پرستش رسول این دعوی متحده است.

مارتین برای اولین بار تدریس را انجام دهد وابسته به عشق شهوانی, رقص برای فلورس در سن 9; groomers ارائه شده او را با لباس های آشکار و آموخت که چگونه او و جایی که او می خواستم به لمس او گفت: در طرح دعوی در دادگاه.

توسط سن 12 سالگی مارتین بود به طور منظم انجام خصوصی رقص برای فلرس و در طول چهار سال بعد او گفت که او به طور منظم در خدمت او در کشورهای مختلف از undress. به عنوان بخشی از آموزش خود او و دیگر کودکان ساخته شده بودند برای حفظ معابر کتاب مقدس که خود groomers گفت توضیح داد چرا که “عاشق” توسط فلرس هدیه ای بود از خدا دعوی متحده است.

زمانی که او تبدیل 14, Martin شد نیاز به پرداخت به طور منظم به کلیسا. در 16 او شروع به کار برای کلیسا خود را تولید بخش برای یک ایستگاه رادیویی است که در نهایت به رشد آن در رسانه ها و تبلیغات بخش با توجه به طرح دعوی در دادگاه. مارتین گفت که او هرگز دریافت هر گونه غرامت و طرح دعوی در دادگاه برآورد او بیش از 30000 ساعت بدون مزد.

انتظار برای اعضای کلیسا به ارائه نیروی کار رایگان و اهدای اموال خود را از جمله عناوین به دارایی های املاک و مستغلات است که یکی از شایع, او گفت:.

“برای بیش از حد بسیاری از La Luz del Mundo, اعضای, همه چیز آنها گرفته شده است توسط La Luz del Mundo” مارتین گفت. “هر دلار آنها را می رود به La Luz del Mundo چرا که آنها واقعا بر این باورند پول خود را استفاده می شود برای انجام این کار از خدا بر روی زمین است.”

اما مارتین شاهد رهبران کلیسا مالی اسراف در شیوه زندگی در پشت پیروان خود طرح دعوی در دادگاه مدعی. آن ایالت که گارسیا و اعضای خانواده خود را با استفاده از کمک های مالی برای خرید طراح لباس گران قیمت و هنر میلیون دلاری آمریکا از جمله بناهای در مالیبو و پالوس وردس و مزارع در تگزاس و ردلندس قرار دارد که menageries از حیوانات عجیب و غریب و همچنین به عنوان یک موزه خصوصی از بازسازی اتومبیل های پرنعمت.

تبلیغات

در یک مناسبت مارتین به یاد می آورد, اعضای کلیسا در جنوب کالیفرنیا بودند را تشویق به کمک به گارسیا هر طلا ترکه و جواهرات متعلق به آنها. کمک های مالی ذوب شد و مورد استفاده قرار گیرد به رنگ گچ در لس آنجلس خانه او می خواهم به تازگی ساخته شده است با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در دسامبر 2014, Flores درگذشت و گارسیا در زمان بیش از کلیسای فرض عنوان رسول. سوء استفاده در برابر مارتین شدت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

در آن او زندگی می کنند در انسنادا با شوهرش یک عضو همکار که او می خواهم ازدواج با کلیسا را تصویب و به او داده بودم هنگام تولد به یک دختر.

گارسیا او را مجبور به ریشه کن کردن زندگی خود و سفر به گوادالاخارا برای ماه در یک زمان که در آن او “کاملا نامحدود در خود خواسته” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

او همچنین اختصاص داده مارتین یک نقش جدید به عنوان همکاران و groomer برای کودک خود اسباب حرم این دعوی متحده است.

“برای آخرین سال قبل از [من سمت چپ کلیسا] زمانی که من با Naasón آن را یک کابوس” مارتین گفت. “از طریق تمام زندگی من آن خواب بد. من فقط زندگی می کنند و بیش از بیش. اما نسبت به سال گذشته من فقط دیدم و زندگی بسیاری از چیزهایی است.”

با توجه به طرح دعوی در دادگاه گارسیا یک بار دستور مارتین برای انجام یک عمل جنسی بر یک دختر 14 ساله و پسر و هنگامی که او خودداری کرد و او را ضرب و شتم تا زمانی که او از دست رفته احساس در او راست پا است. مارتین بعدها متوجه پسر بود و مجبور به داشتن رابطه جنسی با یکی دیگر از groomer و سپس با مادر خود که گارسیا ضبط. او گفت که او سقوط کرد به یک افسردگی عمیق و اقدام به خودکشی با شستن پایین مسکن با الکل.

مارتین شوهر در نهایت پس نگران برای او و روانی خوبی است که او شروع به بررسی رفتار او و در اکتبر سال 2016 او صریح و عکس و متن پیام مبادلات با گارسیا بر روی تلفن خود را, او گفت:.

“او گفت:” این بسیار اشتباه است. شما تمام شود و این است که یک کلیسای خدا,’,” او گفت:.

پس از زن و شوهر فرار کلیسای مارتین قرار گرفت به یک کمپین ارعاب و آزار و اذیت توسط اعضای خود که بدتر زمانی که آنها متوجه شدم او مشغول به کار بود با اجرای قانون در تحقیقات جنایی را به Garcia, او گفت:.

چند هفته پس از گارسیا دستگیری دو نفر راه می رفت به او Ensenada, صفحه اصلی, معرفی خود به عنوان محققان خصوصی استخدام گارسیا دفاع جنایی تیم و مبهم تهدید نظرات در مورد برنامه های خود را برای شهادت به طرح دعوی در دادگاه می گوید. یکی از آنها را دیدم یک پلیس لس آنجلس کسب و کار, کارت, مارتین گفت.

وحشت زده او فرار کرد و به کالیفرنیا.

اما در ماه دسامبر زمانی که او اقامت داشت با خانواده اش در دراز مدت هتل در منطقه سان Diego یک مرد که اعضای کلیسا می دانم که به عنوان “مجری” به دنبال او در تلاش برای ارعاب او طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

مارتین مجبور شد برای پیدا کردن تسهیلات جدید. او همچنان در ترس زندگی می کنند, او گفت:.

وکیل جف اندرسون گفت: اتهامات مقدار به “بدترین خطر” شرکت خود مواجه است و تاکید کرد که مارتین است که به احتمال زیاد یکی از صدها نفر از قربانیان است.

“ما امروز اینجا ایستاده با Sochil به صدای زنگ و به افشای فرهنگ و شکارچیان که فعال هستند به عنوان ما صحبت می کنند — و نه فقط به صورت قاچاق … اما در خاموش کردن هر کسی که صحبت می کنند در برابر آنها” او گفت:.

مارتین گفت که او امیدوار است او را الهام بخش دیگران که مورد آزار قرار گرفته بودند را نیز به جلو می آیند.

“آنچه برای ما اتفاق افتاده است درست نیست,” او گفت: “او با صدای لرزان. “این یک برکت و رحمت است. آن است که نه از خدا. درست نیست.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>