مغلوب ساختن پیشی جستن 'مخالف به شدت با گرجستان برنامه ریزی برای بازگشایی

آتلانتا - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "به شدت مخالفت" با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخو

توسط MINERALNEWS در 4 اردیبهشت 1399

آتلانتا - رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او "به شدت مخالفت" با این تصمیم توسط گرجستان جمهوریخواه فرماندار به بازگشایی سالن ورزشگاه و دیگر غیر ضروری کسب و کار اواخر این هفته گفت: "این فقط بیش از حد به زودی."

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات روزانه کاخ سفید جلسه مشخص ناگهانی تغییر در تن. فقط در هفته گذشته رئیس جمهور خواست هواداران خود در توییتر در اعتراض به ایالت تعطیلی در سه دموکراتیک به رهبری ایالات — در همان زمان که بیشتر فرمانداران جمهوریخواه مانند برایان کمپ شد, گام های بلند, اقامت در خانه محدودیت.

کمپ اعلام کرد در اوایل این هفته که از جمعه الکتيو با روش های پزشکی می تواند سر در گرجستان و آرایشگری ناخن سالن و ورزشگاه می تواند بازگشایی با محدودیت. محدود در رستوران ناهار خوری برنامه ریزی شده است به سر در روز دوشنبه.

این خبر بلافاصله باعث مقاومت مواجه با آتلانتا دموکراتیک شهردار دیگر مخالفان سیاسی و کارشناسان بهداشت که هشدار داد که دولت هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و مراحل توصیه می شود تحت دستورالعمل های فدرال برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت.

گرجستان رتبه در پایین 10 ایالات متحده در سرانه تست برای coronavirus. مقامات در حال تلاش برای افزایش تست برای عفونت های جدید و افزایش ردیابی از کسانی که در تماس با افراد آلوده. اگر که نیست انجام می شود, مقامات بهداشت گفت: دولت خطرات یک جهش سریع از COVID-19.

"ویروس حرکت سریع تر از دولت گفت:" دکتر جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. "بنابراین اگر من تا به حال به شرط بندی در که بیرون آمدن از دروازه و سریع تر از آن خواهد بود که virus."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تاکید بر اهمیت بازگشایی متحده دیر یا زود به اقتصاد ایالات متحده در مسیر بازگشت و دولت او به تازگی اعلام کرد در سه فاز برنامه ریزی برای ساخت آن اتفاق می افتد. او همچنین کارشناسان بهداشت کار با دولت او در حال حاضر یک جلسه طولانی در هفته گذشته نشان می دهد که متحده را تست ظرفیت لازم برای پیگیری و شامل عفونت و شروع به بلند کردن محدودیت.

اما در روز چهارشنبه گفت: او گفت: کمپ که او تا به حال سوء ظن بیش فرماندار برنامه ریزی برای بازگشایی به سرعت. او همچنین گفت که او نمی خواهد در راه خود ایستاده.

"من می خواهم او را به انجام آنچه که او فکر می کند درست است" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "اما من مخالفت با او در آنچه که او انجام می دهند. ... من فکر می کنم (باز) چشمه های معدنی و سالن های زیبایی و تو سرو و آرایشگاه در فاز یک ... آن را فقط بیش از حد به زودی."

کمپ پاسخ در یک صدای جیر جیر شنبه شب که او قدردانی مغلوب ساختن پیشی جستن را هدایت خواهد اما حرکت رو به جلو با طرح خود را.

"ما بعد اندازه گیری گام این است که اطلاعات محور و هدایت دولت و مقامات بهداشت عمومی" فرماندار گفت. "من مطمئن هستم که صاحبان کسب و کار که تصمیم به بازگشایی را به رعایت حداقل عملیات اساسی که اولویت سلامت و رفاه کارکنان و مشتریان است."

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی دستورالعمل توصیه به 14 روز کاهش عفونت های جدید قبل از حرکت به بازگشایی فاز که کمپ کرده است. این بدان معناست که تست مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم نشان دادن علائم و همچنین غربالگری دیگران نشان دادن علائم.

تعدادی از تست های اداره در گرجستان بود plateaued بین 3,500 به 4000 در روز است. اما روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش تقریبا 6,000 آزمون بیش از 24 ساعت با کمپ گفت: در یک کنفرانس تلفنی با سناتور مارک کرک جمهوری خواه کلی Loeffler که گرجستان شد "واقعا ramping تا" ظرفیت آن است.

دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey گفت: دولت را گسترش خواهد توانایی خود را به "شدت" ردیابی تماس با افراد آلوده.

"این روشی است که ما قصد داریم برای حفظ و گسترش از وقوع حتی به عنوان ما به تدریج شروع به باز کردن دولت" Toomey گفت.

از روز شنبه بیش از 21,000 مردم در گرجستان شده بود با این ویروس آلوده شده و بیش از 840 فوت کرده است, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

Sean خرس متخصص اپیدمیولوژی با گروه هشت شهرستان منطقه که شامل دشت گفت: فشرده تماس با ردیابی است و به احتمال زیاد کمک کند عفونت در منطقه است. خرس گفت: coastal district نگه داشته ردیابی تماس ها بر خلاف مناطق که در آن افزایش caseloads مقامات مجبور به تا حد زیادی متوقف شود.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

دولت نیست گفت: که چگونه بسیاری از مردم در حال ردیابی اطلاعات تماس در حال حاضر چگونه بسیاری از آن را به دنبال و یا چگونه به سرعت دولت را 18 بهداشت عمومی منطقه می تواند تا سطح شیب دار.

Toomey و کمپ گفت: دولت را با استفاده از یک تلفن همراه برنامه ردیابی افراد آلوده و از کسانی که مردم به طور داوطلبانه به اشتراک گذاری تلفن همراه داده به طوری که دولت می تواند در پیدا کردن مخاطبین دیگر.

در اعلام خود بازگشایی طرح کمپ گفت: "وجود دارد بسیاری از مردم که در حال صدمه زدن واقعا بد در حال حاضر در مالی پایان همه چیز — و ما سخت در حال کار گرجی. و ما در حال تلاش برای انجام همه ما می توانیم به آنها اجازه می دهد برای شروع در حال حرکت به عقب به نیروی کار در یک محدود و راه امن."

بسیاری از کسب و کار و کارگران در حال برگزاری برای ترس از بیماری است.

Dewond قهوه ای, 42 بود گذاشته در ماه مارس از Atlanta-منطقه رستوران به عنوان یک خط طبخ ساخت $16.40 ساعتی.

نگران در مورد فشار خون بالا, او گفت که او نمی خواهد به عقب اگر کارفرمای خود بازگشایی شد. او گفت که او می خواهم به می دانم که همکاران آزمایش منفی و تیز کاهش در موارد جدید.

"من درک می کنم هر کس می خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی اما می شنوید پزشکی مردم می گویند روزمره آن زمان هنوز" او گفت:.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

--

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس خبرنگاران Sudhin Thanawala و بن Nadler در آتلانتا; و کیمبرلی Kruesi در نشویل, تنسی, کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن