سنا Coronavirus لایحه شامل 400 میلیون دلار برای محافظت از انتخابات

بزرگنمایی این تصویر

یک زن با پوشیدن ماسک و دستکش برگ های بازیگران پس از رای خود در فلوریدا دموکراتیک اولیه انتخابات در میامی فلوریدا در 17 مارس سال 2020 است. آخرین سنا coronavirus امداد لایحه شامل 400 میلیون دلار به ایران برای اطمینان از انتخابات آینده امن برای رای دهندگان و pollworkers. اوا ماری Uzcategui /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اوا ماری Uzcategui /خبرگزاری گتی ایماژ

سنا coronavirus امداد لایحه در حال حاضر تحت نظر بدهد متحده آمریکا 400 میلیون دلار برای محافظت از انتخابات آینده در برابر این بیماری همه گیر را انتخاب کنید. پول به مراتب کمتر از 4 میلیارد دلار برخی از دموکرات ها خواست کرده بود اما اجازه می دهد متحده به گسترش پست الکترونیکی-در و رای گیری اولیه و همچنین به عنوان آنلاین ثبت نام رای دهندگان. پول نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تامین امنیت در فرد رای گیری سایت.

مقدماتی و دیگر انتخابات شده اند به تعویق افتاد و در بیش از یک دوجین متحده تا کنون به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. چندین ایالت از جمله اوهایو گرجستان و غرب ویرجینیا – اعلام کرده اند که ارسال خواهد شد absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان به طوری که آنها را به رای دادن در فرد است.

این بسته نیازی نیست متحده به ارائه 15 روز از رای گیری اولیه هیچ بهانه ای رای گیری غایب و دیگر تغییرات برخی از دموکرات ها به دنبال. اما جمهوری خواهان کنگره و همچنین مقامات امور خارجه در مخالفت با تحمیل فدرال مورد نیاز در انتخابات که به طور سنتی اجرا شده توسط متحده است.

“وجود دارد هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد اما در عوض 50-وزارت امور خارجه راه حل” آیووا وزیر امور خارجه پل کله و جدید مکزیک وزیر امور خارجه مگی تولوز الیور نوشت: امروز در نامه سرگشاده ای از طرف انجمن ملی از وزرای دولت است. “ما از به رسمیت شناختن ضرورت برای بودجه انعطاف پذیر برای دیدار با هر یک از ما نیازهای خاص است.”

دیوید استافورد ناظر انتخابات در Escambia County, Florida, گفت که او سپاسگزار پول تا به حال چند محدودیت است. “انعطاف پذیری کلید در این زیرا آنچه با این نسخهها کار برای یک دولت در پاسخ به این وضعیت فعلی در حال رفتن به متفاوت از کشورهای دیگر است.”

اما دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden در بیانیه ای گفت که آنها همچنان به فشار قانون نیاز است که متحده را هیچ بهانه ای پست الکترونیکی-در رای گیری در دسترس به تمام رای دهندگان و ارائه زود تر رای گیری و گزینه های دیگر.

“در حالی که این بودجه یک گام در مسیر درست ما باید تصویب انتخابات اصلاحات در سراسر کشور و همچنین به عنوان امن منابع بیشتر برای تضمین امن و انتخابات” گفتند.

این Brennan Center for Justice در نیویورک تخمین می زند که حداقل 2 میلیارد دلار مورد نیاز است برای انتخابات دفاتر به اندازه کافی برای پاسخ به همه گیر. این شامل هزینه چاپ و پستی و میلیون ها نفر از اضافی پست الکترونیکی-در برگه های رای در ماه های آینده. مرکز تخمین می زند که هزینه پست به تنهایی می تواند اجرا در بیش از نیم میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>