دانشمندان جمع آوری به مطالعه خطر از microplastic آلودگی

پرتلند سنگ. – ذرات ریز شکسته به پایین پلاستیکی کوچکتر از یک کسری از یک دانه riceare رسوندند تا در همه جا در اقیانوس ها از آب tothe احشاء ماهی و مدفوع از سمور دریایی و نهنگ قاتل.

هنوز کمی شناخته شده در مورد اثرات این “microplastics” — onsea موجودات و یا انسان است.

“این چنین بزرگ تلاش بدانند که چقدر بد است” گفت: Shawn لارسون متصدی تحقیقات حفاظت در سیاتل آکواریوم. “ما فقط شروع به گرفتن انگشت بر نبض.”

این هفته یک گروه از پنج-ده microplastics محققان از دانشگاه های بزرگ در سازمان های دولتی, قبایل, آکواریوم, گروه های زیست محیطی و حتی آب فاضلاب مناطق در سراسر غرب آمریکا جمع آوری شده است در واشینگتن برای مقابله با این مسئله است. هدف این است که برای ایجاد یک ریاضی ارزیابی ریسک برای microplastic آلودگی در منطقه مشابه برای پیش بینی استفاده می شود به بازی کردن پاسخ به بلایای طبیعی مانند زلزله.

بزرگترین این پلاستیک بیت 5 میلی متر طولانی تقریبا به اندازه یک هسته از ذرت و بسیاری از آنها بسیار smallerand نامرئی به چشم غیر مسلح.

آنها را وارد محیط زیست در بسیاری از راه. برخی از پوسته پوسته شدگی لاستیک ماشین و شستن به جریان — و در نهایت اقیانوس — در rainstorms. دیگران جدا از fleeces و spandex لباس در ماشین لباسشویی و مخلوط شده با آب خاکی که تخلیه از ماشین است. برخی از رها دنده ماهیگیری و هنوز نتیجه نهایی تفکیک از میلیون ها نفر از نی فنجان آب بطری و کیسه های پلاستیکی و دیگر تنها-استفاده از پلاستیک انداخته و هر روز.

تحقیقات به تاثیر بالقوه بر روی همه چیز از کوچک تک سلولی موجودات زنده به بزرگتر پستانداران مانند سمور دریایی است که فقط در جریان است.

“این یک زنگ خطر است که رفتن به حلقه با صدای بلند و قوی” گفت: Stacey هارپر یک استادیار در دانشگاه ایالتی اورگان که به سازماندهی این کنفرانس است. “ما برای اولین بار رفتن به اولویت بندی که در آن است که ما در مورد حفاظت از: چه موجودات چه گونه در معرض خطر, چه مناطق. و کمک خواهد کرد که ما با سنگ تیز کردن و … و تعیین داده های ما نیاز به انجام یک ارزیابی ریسک.”

یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته توسط دانشگاه ایالتی پرتلند یافت به طور متوسط 11 میکرو-پلاستیک و قطعات در هر صدف و نه هر تیغ صدف در نمونه گرفته شده از سواحل اورگان. تقریبا تمام شد از microfibers از پشم یا سایر مصنوعی لباس یا از رها دنده ماهیگیری گفت: Elise Granek مطالعه همکاری نویسنده.

دانشمندان در سان فرانسیسکو خور موسسه در بر داشت مقادیر قابل توجهی از microplastic شستشو به خلیج سان فرانسیسکو از طوفان رواناب را در طول سه سال نمونه برداری دوره به پایان رسید که سال گذشته است. محققان بر این باورند سیاه و سفید لاستیک بیت بزرگتر از یک دانه شن هستند و به احتمال زیاد از رینگ و لاستیک اتومبیل گفت: ربکا Sutton دانشمند ارشد در موسسه. آنها را به ارائه یافته های خود را در کنفرانس است.

کسانی که به مطالعه پدیده نگران سلامت موجودات زنده در اقیانوس — بلکه احتمالا سلامت انسان است.

برخی از نگرانی های ناشی از پیچ و تاب غیر معمول و منحصر به فرد به پلاستیک آلودگی است. چون پلاستیک ساخته شده از سوخت های فسیلی شامل هیدروکربن ها آن را جذب و جذب آلاینده های دیگر در آب مانند pcb ها و آفت کش ها گفت: اندرو میسون از شمال غربی اقیانوس آرام در منطقه ای هماهنگ برای اداره ملی اقیانوسی و جوی اداره دریایی باقی مانده برنامه.

“در بسیاری از تحقیقات که هنوز باید انجام شود اما این پلاستیک توانایی معدن مواد شیمیایی مضر که در محیط زیست است. آنها می توانند جمع آوری آنها گفت:” میسون. “همه چیز را به عنوان آن می رود تا به سمت بالا آن را فقط می شود و بیشتر و بیشتر و چتر وسیع تر می شود. و کسی که نشسته است در بالای زنجیره غذایی? ما انجام دهد. به همین دلیل این محققان می آیند چرا که این یک مشکل رو به رشد است و ما نیاز به درک این اثر است.”

محققان می گویند ممنوعیت کیسه های پلاستیکی پلی استایرن حمل کردن ظروف و تک استفاده از اقلام مانند نی و ظروف پلاستیکی کمک خواهد کرد که آن را به اندک پلاستیکی آلودگی است. برخی از حوزه های قضایی نیز به تازگی شروع به در نظر گرفتن نگاه نزدیک در کوچکتر پلاستیک بیت است که باید جامعه علمی خیلی نگران است.

کالیفرنیا قانونگذاران در سال 2018 با تصویب قانون که در نهایت نیاز به دولت برای اتخاذ یک روش برای تست برای microplastics در آب آشامیدنی و برای انجام این تست برای چهار سال با نتایج گزارش شده است. اولین کلید مهلت قانون — به سادگی تعریف آنچه واجد شرایط به عنوان یک میکرو-پلاستیک — جولای 1.

فدرال و نمایندگان مجلس از جمله بهداشت ، Jeff Merkley یک اورگان دموکرات و سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی هفته گذشته معرفی دو حزبی قوانین برای ایجاد یک خلبان برنامه های تحقیقاتی در ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست برای بررسی نحوه مقابله با “بحران” از microplastic آلودگی است.

لارسون در حفاظت از منابع طبیعی در آکواریوم سیاتل گفت: یک سال از مطالعات انجام شده در موسسه در بر داشت 200 تا 300 microfibers در هر 100 لیتر نمونه آب دریا آکواریوم در از Puget صدا برای آن نمایشگاه. لارسون که ریاست جلسه در روز چهارشنبه کنسرسیوم گفت: این نتایج هشدار دهنده هستند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

“آن را که قادر به گرفتن اطلاعات و تبدیل آن به سیاست و بگو: سلام 50 سال پیش ما همه چیز را در کیسه های کاغذی و موم و بطری های شیشه ای. چرا ما نمی توانیم این کار را دوباره?'” او گفت:.

____

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de